Porsche Cayenne S Electric
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava, 85104
- Farba exteriéru
- Slate Grey Neo
- Farba interiéru
- Dvojfarebný kožený interiér, hladká koža vo farbe Čierna/Lavender
- Najazdených kilometrov
- 9 452 km
- Prvá registrácia
- 07./2026
- Predchádzajúci majitelia
- 1
- História poškodenia
- Neboli hlásené žiadne škody ani nehody
- Schválená záruka Porsche
- 12 mesiacov
- Záruka na batérie Porsche HV
- 8 rokov alebo do 160 000 km
- Motor
- elektrický
- Kombinovaný dojazd (WLTP)
- 601 km
- Obsah energie batérie (hrubý)
- 113,0 kWh
- Doba nabíjania pri jednosmernom prúde (DC) s maximálnym nabíjacím výkonom (10 až 80 %)
- 16,00 min
- Pohon
- Pohon všetkých kolies
- Overboost výkon s Launch Control až do
- 490 kW / 666 hp
Dvojfarebný kožený interiér, hladká koža vo farbe Čierna/Lavender
Kožený interiér v farebnej kombinácii Čierna/Lavender:
Čalúnenie z hladkej kože:
- Stredové panely predných a zadných sedadiel
- Vnútorné bočné opierky predných a zadných sedadiel
- Stredové panely a bočné časti predných a zadných opierok hlavy
- Volant
- Modul airbagu volantu
- Horná a spodná časť palubnej dosky
- Hlavné časti dverových panelov vrátane lakťovej opierky a predných a zadných dverových kľučiek
- Opierka stredovej konzoly
- Horné bočné panely stredovej konzoly
V kontrastnej farbe Lavender:
- Stredové panely predných a vonkajších zadných sedadiel
- Vnútorné bočnice predných a zadných sedadiel
- Stredové panely a bočné časti predných a vonkajších zadných opierok hlavy
- Spodná časť palubnej dosky
- Časti dverových panelov vrátane opierky rúk a kľučky dverí
- Horné bočné panely stredovej konzoly
Poznámka: Operadlá predných sedadiel zo syntetickej kože. Iba v kombinácii s komfortnými sedadlami (14-polohové, elektrické) alebo adaptívnymi športovými sedadlami (18-polohové, elektrické)
Popis
E-Performance, vypočítané špeciálne pre vaše vozidlo
Všetky hodnoty vychádzajú z údajov konkrétneho vozidla.
Stav kapacity batérie (SoH)
Nie sú k dispozícii žiadne informácie
Vypočítaná kapacita tejto vysokonapäťovej batérie je --%
| Presnosť merania | + / - 5% bodov |
|---|---|
| Čas testu | -- |
| Počet najazdených kilometrov pri teste | -- |
Kapacita vysokonapäťovej batérie sa priebežne vypočítava systémom riadenia batérie vozidla a je možné ju zistiť kedykoľvek bez špeciálnej prípravy. Presnosť výpočtu môžu ovplyvniť faktory, ako sú teplota, spôsob nabíjania a štýl jazdy. Príprava vysokonapäťovej batérie za definovaných podmienok môže pomôcť dosiahnuť čo najpresnejší výsledok.
Záruka na vysokonapäťovú batériu
7 rokov, 9 mesiacov / 150 548 km

Záručná ochrana pre vaše Porsche
Záruka na vysokonapäťovú batériu Každé čisto elektrické vozidlo Porsche sa dodáva s celosvetovou zárukou na vysokonapäťovú batériu, ktorá pokrýva vady materiálu a výrobné vady po dobu 8 rokov alebo do najazdenia 160 000 km, podľa toho, čo nastane skôr.¹ Zaručujeme tiež zostávajúcu kapacitu vysokonapäťovej batérie: po dobu až 3 rokov alebo 60 000 km garantujeme minimálne 80 % pôvodnej čistej kapacity batérie. Následne je zaručená minimálna zostávajúca kapacita 70 % až do konca záručnej lehoty na vysokonapäťovú batériu. Záruka Porsche Approved (voliteľná) Aj po uplynutí záručnej lehoty na batériu môžete naďalej využívať dodatočnú ochranu. Vďaka záruke Porsche Approved môžete predĺžiť krytie batérie vášho vozidla nad rámec pôvodnej 8-ročnej záručnej lehoty. Pre viac informácií použite nižšie uvedený odkaz alebo kontaktujte vaše Porsche Centrum. ¹Podľa toho, čo nastane skôr.
S postupným starnutím batérie namontovanej vo vozidle sa jej využiteľný energetický obsah postupne znižuje. To môže mať za následok zníženie dojazdu a predĺženie doby nabíjania. Tu uvedené technické údaje sa vzťahujú konkrétne na toto vozidlo. Hodnoty uverejnené pre nové vozidlá sa preto môžu líšiť.
Výbava vozidla
Najzaujímavejšie možnosti výbavy
Exteriér
Prevodovka / Podvozok
Kolesá
Sada na opravu pneumatík
Interiér
Audio / Komunikácia
E-Mobility
Svetlá, viditeľnosť
Komfortná asistencia
Paketové výbavy
Výbava "S"
Štandardná verzia
Štandardné vybavenie
Exteriér
Bezpečnosť chodcov
Prevodovka / Podvozok
Pohonná jednotka Porsche E-Performance so synchrónnym motorom s permanentným magnetom na prednej a zadnej náprave
Štandardné odpruženie
Kolesá
Systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPM)
Interiér
Trojbodové automatické bezpečnostné pásy s reverzibilným predpínačom bezpečnostných pásov
Audio / Komunikácia
Navigačný modul
E-Mobility
Palubná nabíjačka AC s nabíjacím výkonom až 11 kW
Svetlá, viditeľnosť
Tepelne izolované čelné sklo
Komfortná asistencia
Príprava Alcohol Interlock
Výstražný trojuholník
Záruka
Vaše záručné krytie zahŕňa:

Schválená záruka Porsche
12 mesiacov

Asistenčná služba Porsche
12 mesiacov
Mobilita a bezpečnosť na požiadanie. 24 hodín denne. 365 dní v roku. Rýchla pomoc - kdekoľvek a kedykoľvek ju potrebujete.
Záruka na batérie Porsche HV
8 rokov alebo do 160 000 km
Záruka na vysokonapäťovú batériu vrátane minimálnej kapacity 80 % počas 3 rokov (alebo do 60 000 km) a 70 % do konca záruky.
Stav a história
Stav Porsche Approved jazdené auto (predvádzacie vozidlo) Vozidlo s certifikovanou kvalitou, kompletnou históriou a originálnymi dielmi. Predvádzacie vozidlá sú vozidlá používané na výstavy alebo skúšobné jazdy. To môže mať za následok odlišný počet najazdených kilometrov pri dodaní. |
Najazdených kilometrov 9 452 km Rôzny počet najazdených kilometrov – vozidlo sa stále používa |
Prvá registrácia 07./2026 |
Predchádzajúci majitelia 1 (Porsche Center Bratislava) |
Úplná servisná história Áno, každý servis vykonaný v Porsche Center |
História nehôd Neboli hlásené žiadne škody ani nehody |
Technické údaje
Motora
| Maximálny výkon | 400 kW / 544 hp |
| Overboost výkon s Launch Control až do | 490 kW / 666 hp |
| 30-minútový výkon | 168 kW / 228 hp |
| Max. krútiaci moment s funkciou Launch Control až | 1 080 Nm |
Výkon
| Maximálna rýchlosť | 250 km/h |
| Zrýchlenie 0–100 km/h s funkciou Launch Control | 3,8 sec |
| Zrýchlenie 0–160 km/h s funkciou Launch Control | 8,0 sec |
| Zrýchlenie 0-200 km/h s funkciou Launch Control | 12,3 sec |
| Zrýchlenie v prevodovom stupni 80-120 km/h s funkciou Launch Control | 2,0 sec |
Karoséria - miery a hmotnosť
| Dĺžka | 4 991 mm |
| Celková šírka | 1 980 mm |
| Šírka (so sklopenými zrkadlami) | 1 999 mm |
| Šírka (so zrkadlami) | 2 199 mm |
| Výška s pneumatickým odpružením (štandardná úroveň) | 1 674 mm |
| Výška s pneumatickým odpružením (extra nízka úroveň) | 1 644 mm |
| Výška s pneumatickým odpružením (nízka úroveň) | 1 659 mm |
| Výška s pneumatickým odpružením (úroveň terénu) | 1 694 mm |
| Výška s pneumatickým odpružením (extra terénna úroveň) | 1 729 mm |
| Rázvor | 3 023 mm |
| Priemer otáčania | 11,6 m |
| Otočný kruh pneumatík | 10,7 m |
| Hmotnosť bez nákladu (pohotovostná hmotnosť) | 2 583 kg |
| Hmotnosť bez nákladu (DIN) | 2 555 kg |
| Hmotnosť bez nákladu (EC) | 2 630 kg |
| Povolená celková hmotnosť | 3 205 kg |
| Maximálne zaťaženie | 650 kg |
| Maximálne povolené zaťaženie strechy s transportným systémom Porsche | 100 kg |
| Maximálna ťažná kapacita (s brzdami) | 3 000 kg |
| Maximálna ťažná kapacita (bez brzdy) | 750 kg |
| Maximálne vertikálne zaťaženie ťažného zariadenia | 120 kg |
| Objem batožinového priestoru (predný) | 90 l |
| Objem zadného batožinového priestoru (so sklopenými sedadlami) | 1 588 l |
| Objem otvoreného batožinového priestoru (V211-2) | 781 l |
| Predný previs | 955 mm |
| Previs zadný | 1 013 mm |
| Max. svetlá výška s pneumatickým odpružením (normálna výška jazdy) | 190 mm |
| Max. svetlá výška s pneumatickým odpružením (nízka úroveň) | 175 mm |
| Max. svetlá výška s pneumatickým odpružením (úroveň terénu) | 210 mm |
| Max. svetlá výška s pneumatickým odpružením (extra terénna úroveň) | 245 mm |
| Nájazdový uhol s pneumatickým odpružením (štandardná úroveň) | 14,9 ° |
| Odchodový uhol s pneumatickým odpružením (štandardná úroveň) | 18,7 ° |
| Nájazdový uhol s pneumatickým odpružením (extra terénna úroveň) | 18,6 ° |
| Odchodový uhol s pneumatickým odpružením (extra terénna úroveň) | 22,7 ° |
| Prechodový uhol s pneumatickým odpružením (štandardná úroveň) | 14,6 ° |
| Prechodový uhol s pneumatickým odpružením (nízka úroveň) | 13,4 ° |
| Prechodový uhol s pneumatickým odpružením (úroveň terénu) | 16,1 ° |
| Prechodový uhol s vzduchovým odpružením (extra terénna úroveň) | 18,8 ° |
| Max. brodivosť s pneumatickým odpružením (štandardná úroveň) | 500 mm |
| Max. brodivosť s pneumatickým odpružením (úroveň terénu) | 520 mm |
| Max. hĺbka brodu s pneumatickým odpružením (extra terénna úroveň) | 555 mm |
Dojazd
| Kombinovaný dojazd (WLTP) | 601 km |
| Dojazd v meste (WLTP) | 740 km |
| Dojazd po 10 minútach nabíjania s maximálnym nabíjacím výkonom (WLTP) | 329 km |
Kapacita batérie a nabíjanie
| Obsah energie batérie (hrubý) | 113,0 kWh |
| Max. nabíjací výkon (DC) | 390,0 kW |
| Doba nabíjania striedavým prúdom (AC) pri 11 kW (0 až 100 %) | 11,0 h |
| Doba nabíjania striedavým prúdom (AC) pri 22 kW (0 až 100 %) | 5,8 h |
| Doba nabíjania jednosmerným prúdom (DC) s 120 kW (500 V, 250 A, 10 až 80 %) | 52,00 min |
| Doba nabíjania pri jednosmernom prúde (DC) s výkonom 150 kW (10 až 80 %) | 26,00 min |
| Doba nabíjania pri jednosmernom prúde (DC) s maximálnym nabíjacím výkonom (10 až 80 %) | 16,00 min |
Spotreba a emisie CO₂
| Kombinované emisie CO₂ (WLTP) | 0 g/km |
| Kombinovaná spotreba elektrickej energie (WLTP) | 21,2 kWh/100 km |
| Spotreba elektrickej energie v meste (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Spotreba elektrickej energie v meste (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| Spotreba elektrickej energie v predmestí (WLTP) | 17,3 kWh/100 km |
| Spotreba elektrickej energie mimo mesta (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Spotreba elektrickej energie na diaľnici (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
Hladina hluku (typ schválený podľa normy UN-R 51)
| Hlučnosť prechádzajúceho vozidla | 68 dB |
