Porsche Taycan 4 Black Edition
- Boja eksterijera
- Jet Black Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Porsche HV baterija Garancija
- 8 godina ili do 160.000 km
- Motor
- Električni
- Range combined (WLTP)
- 624 km
- Kapacitet baterije (bruto)
- 105,0 kWh
- Vreme punjenja na jednosmernu struju (DC) sa maksimalnom snagom punjenja (10 do 80%)
- 18,00 min
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Snaga motora sa Launch Control do
- 320 kW / 435 hp
Dvobojna kožna unutrašnjost, glatka koža, crna/bordo crvena
Kožna unutrašnjost u kombinaciji boja crna/bordo crvena
U glatkoj koži:
- središnji deo sedišta napred i pozadi
- jastuci sedišta napred i pozadi
- nasloni za glavu napred i pozadi
- gornji, prednji i donji deo instrument table
- poklopac glavnog pregrada za odlaganje u centralnoj konzoli
- bočna ploča centralne konzole
- obruč volana
- modul vazdušnog jastuka u volanu
- nasloni za ruke na prednjim i zadnjim vratima
- ograde za struk napred i pozadi
- paneli vrata napred i pozadi
- dekorativne površine na vratima napred i pozadi (ne važi u vezi sa paketima za unutrašnjost)
Opis
E-performanse
Domet
624kmVreme punjenja
18,00minNa stanici za punjenjeVreme punjenja
11,0hKućiPerformanse Baterija Plus sa 8-godišnjom garancijom
Veći opseg i veći potencijal performansi kroz dodatne ćelijske module.

Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
E-Mobility
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Porsche HV baterija Garancija
8 godina ili do 160.000 km
Vaša garancija na visokonaponsku bateriju, uključujući minimalni kapacitet od 80% za 3 godine (ili do 60.000 km) i 70% do kraja garancije.
Tehnički podaci
Motor
| Maksimalna snaga | 320 kW / 435 hp |
| Snaga motora sa Launch Control do | 320 kW / 435 hp |
| 30-Minutes-Power | 163 kW / 222 hp |
| Maks. obrtni moment sa Launch Control do | 610 Nm |
Performanse
| Najveća brzina | 230 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Launch Control | 4,6 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Launch Control | 10,4 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Launch Control | 16,4 sec |
| In-gear acceleration 80-120 km/h with Launch Control | 2,8 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.963 mm |
| Overall Width | 1.966 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.950 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.144 mm |
| Visina | 1.379 mm |
| Height with air suspension (standard level) | 1.379 mm |
| Height with air suspension (extra-low level) | 1.357 mm |
| Height with air suspension (low level) | 1.369 mm |
| Height with air suspension (off-road level) | 1.399 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.900 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,7 m |
| Tire track turning circle | 11,0 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.255 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.250 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.325 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.880 kg |
| Maksimalno opterećenje | 630 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Closed luggage compartment volume (V210-2) | 407 l |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 81 l |
| Overhang front | 997 mm |
| Overhang rear | 1.066 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 127 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (low level) | 117 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (off-road level) | 147 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 11,1 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 14,2 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 10,6 ° |
| Breakover angle with air suspension (low level) | 9,8 ° |
| Breakover angle with air suspension (off-road level) | 12,2 ° |
Domet
| Range combined (WLTP) | 624 km |
| Range city (WLTP) | 688 km |
Kapacitet baterije i punjenje
| Kapacitet baterije (bruto)2.1 | 105,0 kWh |
| Kapacitet baterije (neto) | 97,0 kWh |
| Maksimalna snaga punjenja (DC) | 320,0 kW |
| Vreme punjenja na naizmeničnu struju (AC) sa 11kW (od 0 do 100%) | 11,0 h |
| Charging time for alternating current (AC) with 22 kW (0 to up to 100%) | 6,0 h |
| Charging time for direct current (DC) with 400 A (0 to up to 100%) | 18,00 min |
| Charging time for direct current (DC) with 120 kW (500V, 250A, 10 to up to 80 %) | 46,00 min |
| Vreme punjenja na direktnu struju (DC) sa 150kW (od 10 % do 80 %) | 33,00 min |
| Vreme punjenja na jednosmernu struju (DC) sa maksimalnom snagom punjenja (10 do 80%) | 18,00 min |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 0 g/km |
| Kombinovana potrošnja električne energije (WLTP) | 18,4 kWh/100 km |
| Electrical consumption city (WLTP) | 16,5 kWh/100 km |
| Electrical consumption urban (WLTP) | 17,0 kWh/100 km |
| Electrical consumption suburban (WLTP) | 16,2 kWh/100 km |
| Electrical consumption extra urban (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Electrical consumption highway (WLTP) | 21,6 kWh/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 65 dB |