Porsche Panamera
- Boja eksterijera
- Carmine Red
- Boja enterijera
- Kilometraža
- 83 km
- Prva registracija
- 12/2025.
- Prethodni vlasnici
- 1 prethodni vlasnici
- Istorija štete
- bez oštećenja
- Novi automobil Garancija
- 20 meseci preostali rok
- Motor
- Petrol
- Menjač
- PDK (Automatik)
- Pogonski sklop
- Pogon na zadnje točkove
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 260 kW / 353 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 5,1 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 9,7 l/100 km
Partial leather interior in Black
Front and rear in embossed leather in interior colour:
- seat centres
- seat inner bolsters
- headrest centres
- inner headrest side bolsters
- centre console armrests
- door panel armrests and door handles
Steering wheel rim in smooth-finish leather.
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
90 litre fuel tank
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Eksterijer
Aluminijumski krov
Bočni pragovi
Kvake ofarbane u boji eksterijera
Active bonnet
Motor, menjač i šasija
75 litre fuel tank
Točkovi
Sistem za praćenje pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
PDK gear changer lever
Sun visors for driver and front passenger
Pedals and footrest in Black
Head rests
Audio i komunikacija
E-Mobility
Fuel/charging cover
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Alcohol Interlock preparation
Side airbags in the front
Emergency call systems eCall and bCall
Driver Awareness Detection
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
20 meseci preostali rok
Stanje i istorija
Stanje Korišćeno vozilo (vozilo za demonstraciju) Demo automobili su vozila koja se koriste za izložbe i probne vožnje. To može da dovede do različite kilometraže prilikom isporuke. Ово може довести до различитих километража приликом испоруке. |
Kilometraža 83 km Promenljiva kilometraža – vozilo je još u upotrebi |
Prva registracija 12/2025. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici (Porsche Center Belgrade) |
Potpuna istorija servisa Da, svaki servis urađen u Porsche centru |
Istorija štete bez oštećenja |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Širina prečnika cilindra | 84,5 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 260 kW / 353 hp |
| Maksimalna snaga motora sa sagorevanjem u opsegu obrtaja | 5.400 - 6.700 r/min |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 500 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta u opsegu obrtaja | 1.900 - 4.800 r/min |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 89,0 kW/l / 121,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 272 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 5,3 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 5,1 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 12,4 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 12,1 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 20,1 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 19,8 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 3,4 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 5.052 mm |
| Overall Width | 1.937 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.165 mm |
| Visina | 1.423 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.950 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,9 m |
| Tire track turning circle | 11,2 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.948 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.885 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.960 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.505 kg |
| Maksimalno opterećenje | 620 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 2.200 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 100 kg |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.328 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 494 l |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 132 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 12,6 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 16,4 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 10,9 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 221 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 15,3 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 8,3 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 8,8 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 69 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 76 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 2.850 r/min |