Porsche Panamera 4
- Boja eksterijera
- Jet Black Metallic
- Boja enterijera
- Kilometraža
- 11.200 km
- Prva registracija
- 12/2024.
- Prethodni vlasnici
- 1 prethodni vlasnici
- Istorija štete
- bez oštećenja
- Porsche Approved garancija
- 12 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- PDK (Automatik)
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 260 kW / 353 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 4,8 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Leather interior in Black, smooth-finish leather
In smooth-finish leather:
- Front and rear seat centres
- Front and rear seat bolsters
- Front of the headrests in the front and rear
- Top and bottom part of the dashboard including the glove compartment lid
- Front and rear door trims including door panels and armrests
- Centre console including armrests at front and rear
- Steering wheel rim
- Steering wheel airbag module
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
90 litre fuel tank
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Eksterijer
Kvake ofarbane u boji eksterijera
Active bonnet
Aluminijumski krov
Motor, menjač i šasija
75 litre fuel tank
Točkovi
Sistem za praćenje pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
PDK gear changer lever
Sun visors for driver and front passenger
Pedals and footrest in Black
Head rests
Audio i komunikacija
E-Mobility
Fuel/charging cover
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Alcohol Interlock preparation
Side airbags in the front
Emergency call systems eCall and bCall
Driver Awareness Detection
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Porsche Approved garancija
12 meseci

Porsche Assistance
12 meseci
Mobilnost i bezbednost na zahtev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gde god i kad god vam je potrebna.
Stanje i istorija
Stanje Korišćeno Porsche Approved vozilo (Former Demonstrator) Vozilo sa sertifikovanim kvalitetom, kompletnom istorijom i originalnim delovima. Demo automobili su vozila koja se koriste za izložbe i probne vožnje. To može da dovede do različite kilometraže prilikom isporuke. |
Kilometraža 11.200 km |
Prva registracija 12/2024. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici (Porsche Center Belgrade) |
Potpuna istorija servisa Da, svaki servis urađen u Porsche centru |
Istorija štete bez oštećenja |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Širina prečnika cilindra | 84,5 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 260 kW / 353 hp |
| Maksimalna snaga motora sa sagorevanjem u opsegu obrtaja | 5.400 - 6.700 r/min |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 500 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta u opsegu obrtaja | 1.900 - 4.800 r/min |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 89,0 kW/l / 121,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 270 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 5,0 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 4,8 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 12,2 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 11,9 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 20,3 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 20,0 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 3,5 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 5.052 mm |
| Overall Width | 1.937 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.165 mm |
| Visina | 1.423 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.950 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,9 m |
| Tire track turning circle | 11,2 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.984 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.920 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.995 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.540 kg |
| Maksimalno opterećenje | 620 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 2.200 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 100 kg |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.328 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 494 l |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 132 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 12,6 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 16,4 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 10,9 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 244 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 16,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 9,7 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 69 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 76 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 2.850 r/min |