Porsche Panamera 4
- Boja eksterijera
- Aventurine Green Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- PDK (Automatik)
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 260 kW / 353 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 4,8 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Kožna unutrašnjost od glatke kože u crnoj boji
U glatkoj koži:
- Središnji delovi prednjih i zadnjih sedišta
- Nasloni za prednja i zadnja sedišta
- Prednji deo naslona za glavu napred i pozadi
- Gornji i donji deo instrument table, uključujući poklopac pretinca za rukavice
- Obloge prednjih i zadnjih vrata, uključujući panele vrata i naslone za ruke
- Središnja konzola, uključujući naslone za ruke napred i pozadi
- Obruč volana
- Modul vazdušnog jastuka na volanu
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Rezervoar za gorivo od 90 litara
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Oprema „osnovna“
Eksterijer
Bez krovnih nosača
Kvake ofarbane u boji eksterijera
Aluminijumski krov
Motor, menjač i šasija
Rezervoar za gorivo od 75 litara
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Set za popravljanje guma i kompresor
Enterijer
Ručica menjača PDK
Sistem upozorenja za pojas za vozača i suvozača i sistem za zadnja sedišta
Štitnici od sunca za vozača i suvozača
Nasloni za glavu
Papučice i oslonac za noge u crnoj boji
Audio i komunikacija
E-Mobility
Bez Mode3 kabla za punjenje
Bez kabla za punjenje PHEV
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Priprema za alkoholnu blokadu
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Keyless Drive
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Širina prečnika cilindra | 84,5 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 260 kW / 353 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 500 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 89,0 kW/l / 121,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 270 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 5,0 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 4,8 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 12,2 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 11,9 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 20,3 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 20,0 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 3,5 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 5.052 mm |
| Overall Width | 1.937 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.983 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.165 mm |
| Height with air suspension (standard level) | 1.423 mm |
| Height with air suspension (extra-low level) | 1.400 mm |
| Height with air suspension (low level) | 1.413 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.950 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,4 m |
| Tire track turning circle | 10,7 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.984 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.920 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.995 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.540 kg |
| Maksimalno opterećenje | 620 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 2.200 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 100 kg |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.328 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 494 l |
| Overhang front | 972 mm |
| Overhang rear | 1.130 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 132 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (low level) | 122 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 12,6 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 16,4 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 10,9 ° |
| Breakover angle with air suspension (low level) | 10,1 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 243 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 16,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 9,7 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 69 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 76 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 2.850 r/min |