Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- Boja eksterijera
- Volcano Grey Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinovani električni opseg (EAER, VLTP)
- 96 km
- Kapacitet baterije (bruto)
- 25,9 kWh
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Kombinovana maksimalna snaga
- 346 kW / 470 hp
- Kombinovana ponderisana potrošnja goriva (WLTP)
- 3,1 l/100 km
Kožna unutrašnjost od glatke kože u crnoj boji
U glatkoj koži:
- Središnji delovi prednjih i zadnjih sedišta
- Nasloni za prednja i zadnja sedišta
- Prednji deo naslona za glavu napred i pozadi
- Gornji i donji deo instrument table, uključujući poklopac pretinca za rukavice
- Obloge prednjih i zadnjih vrata, uključujući panele vrata i naslone za ruke
- Središnja konzola, uključujući naslone za ruke napred i pozadi
- Obruč volana
- Modul vazdušnog jastuka na volanu
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Oprema „osnovna“
Eksterijer
Aluminijumski krov
Bez krovnih nosača
Kvake ofarbane u boji eksterijera
Bočni pragovi
Motor, menjač i šasija
Rezervoar za gorivo od 80 litara
Starter baterija
Točkovi
Set za popravljanje guma i kompresor
Enterijer
Ručica menjača PDK
Sistem upozorenja za pojas za vozača i suvozača i sistem za zadnja sedišta
Štitnici od sunca za vozača i suvozača
Papučice i oslonac za noge u crnoj boji
Nasloni za glavu
Audio i komunikacija
E-Mobility
Ugrađeni AC punjač sa snagom punjenja do 11 kW
Kabl za punjenje na punjačima naizmenične struje dužine sa 7.5 m (do 11 kW)
Bez kabla za punjenje PHEV
Osvetljenje i vizija
Automatski zatamnjujući unutrašnji i spoljašnji retrovizori
Sistemi udobnosti i pomoći
Priprema za alkoholnu blokadu
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Keyless Drive
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Širina prečnika cilindra | 84,5 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Kombinovana maksimalna snaga | 346 kW / 470 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 224 kW / 304 hp |
| Elektromotor maksimalne snage | 140 kW / 190 hp |
| Kombinovana maksimalna snaga obrtnog momenta | 650 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 420 Nm |
| Električni motor sa maksimalnim obrtnim momentom | 450 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 77,0 kW/l / 104,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 280 km/h |
| Potpuno električna najveća brzina | 140 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 4,1 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 10,0 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 16,2 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h sa Sport Chrono paketom | 2,8 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 5.052 mm |
| Overall Width | 1.937 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.983 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.165 mm |
| Height with air suspension (standard level) | 1.419 mm |
| Height with air suspension (extra-low level) | 1.396 mm |
| Height with air suspension (low level) | 1.409 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.950 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,9 m |
| Tire track turning circle | 11,2 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.275 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.230 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.305 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.825 kg |
| Maksimalno opterećenje | 595 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.264 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 430 l |
| Overhang front | 972 mm |
| Overhang rear | 1.130 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 131 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (low level) | 121 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 12,6 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 16,0 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 10,8 ° |
| Breakover angle with air suspension (low level) | 10,0 ° |
Domet
| Električni domet grad (WLTP) | 93 km |
| Kombinovani električni opseg (EAER, VLTP) | 96 km |
| Električni domet grada (EAER, VLTP) | 96 km |
Kapacitet baterije i punjenje
| Kapacitet baterije (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Vreme punjenja na naizmeničnu struju (AC) sa 11kW (od 0 do 100%) | 2,6 h |
Potrošnja i emisije
| Kombinovana ponderisana emisija CO₂ (WLTP) | 70 g/km |
| Kombinovana emisija CO₂ sa ispražnjenom baterijom (WLTP) | 199 g/km |
| Kombinovana ponderisana potrošnja električne energije (WLTP) | 17,9 kWh/100 km |
| Kombinovano smanjenje potrošnje električne energije (WLTP) | 25,4 kWh/100 km |
| Električna potrošnja, potpuno električna kombinovana (WLTP) | 25,3 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije, potpuno električni grad (WLTP) | 25,1 kWh/100 km |
| Electrical consumption all-electric urban (WLTP) | 27,0 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije, potpuno električna prigradska (WLTP) | 24,0 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije, potpuno električna vangradska (WLTP) | 22,7 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije, potpuno električni autoput (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Kombinovana ponderisana potrošnja goriva (WLTP) | 3,1 l/100 km |
| Kombinovano smanjenje potrošnje goriva (WLTP) | 0,7 l/100 km |
| Kombinovana potrošnja goriva sa ispražnjenom baterijom (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva sa ispražnjenom baterijom u gradu (WLTP) | 13,9 l/100 km |
| Potrošnja goriva sa ispražnjenom baterijom prigradskom (WLTP) | 8,2 l/100 km |
| Potrošnja goriva sa ispražnjenom baterijom extra u gradu (WLTP) | 7,5 l/100 km |
| Potrošnja goriva sa ispražnjenom baterijom na autoputu (WLTP) | 8,3 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 67 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 80 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.750 r/min |