Porsche Cayenne Turbo Electric
- Boja eksterijera
- Mystic Green Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Porsche HV baterija Garancija
- 8 godina ili do 160.000 km
- Motor
- Električni
- Range combined (WLTP)
- 577 km
- Kapacitet baterije (bruto)
- 113,0 kWh
- Vreme punjenja na jednosmernu struju (DC) sa maksimalnom snagom punjenja (10 do 80%)
- 16,00 min
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Snaga motora sa Launch Control do
- 850 kW / 1.156 hp
Kožni enterijer crne boje sa paketom za unutrašnjost Turbonite
Kožni enterijer u crnoj boji sa paketom za unutrašnjost Turbonite:
Tapacirano glatkom kožom:
- Središnji paneli prednjih i zadnjih sedišta
- Unutrašnji jastuci prednjih i zadnjih sedišta
- Središnji paneli i bočne strane naslona za glavu napred i pozadi
- Obruč volana
- Modul vazdušnog jastuka na volanu
- Gornji i donji deo instrument table
- Glavni delovi panela vrata, uključujući naslon za ruke i ručke na prednjim i zadnjim vratima
- Naslon za ruke u centralnoj konzoli
- Gornji bočni paneli centralne konzole
Sa dekorativnim šavovima u kontrastnoj boji Turbonite:
- Sedišta
- Obruč volana
- Srednji deo instrument table
- Nasloni za ruke napred i pozadi u panelima vrata
- Gornji deo panela vrata napred i pozadi
- Naslon za ruke u centralnoj konzoli
- Podne prostirke
Sigurnosni pojasevi napred i na spoljnim zadnjim sedištima u Turbonite
E-performanse
Domet
577kmVreme punjenja
16,00minNa stanici za punjenjeVreme punjenja
11,0hKućiStandardna baterija sa 8-godišnjom garancijom
Baterija performansi nudi veliki domet zbog velikog kapaciteta. Optimizovani sistem upravljanja baterijom štiti komponente i produžava njihov životni vek.

Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
E-Mobility
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Eksterijer
Sistem zaštite pešaka
Aluminijumski krov
Motor, menjač i šasija
Porsche E-Performans pogonski sklop sa sinhronim motorom sa permanentnim magnetom na prednjoj i zadnjoj osovini
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
Automatski sigurnosni pojasevi sa vezivanjem u tri tačke i povratnim mehanizmom za predzatezanje pojasa
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
E-Mobility
Ugrađeni AC punjač sa snagom punjenja do 11 kW
Kabl za punjenje na punjačima naizmenične struje dužine 6 m (do 11 kW)
Osvetljenje i vizija
Vetrobransko staklo sa termoizolovanim staklom
Sistemi udobnosti i pomoći
Paket za nepušače
Priprema za alkoholnu blokadu
Trougao za upozorenje
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Porsche HV baterija Garancija
8 godina ili do 160.000 km
Vaša garancija na visokonaponsku bateriju, uključujući minimalni kapacitet od 80% za 3 godine (ili do 60.000 km) i 70% do kraja garancije.
Tehnički podaci
Motor
| Maksimalna snaga | 630 kW / 857 hp |
| Snaga motora sa Launch Control do | 850 kW / 1.156 hp |
| 30-Minutes-Power | 168 kW / 228 hp |
| Maks. obrtni moment sa Launch Control do | 1.500 Nm |
Performanse
| Najveća brzina | 260 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Launch Control | 2,5 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Launch Control | 4,9 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Launch Control | 7,4 sec |
| In-gear acceleration 80-120 km/h with Launch Control | 1,2 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.985 mm |
| Overall Width | 1.980 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.999 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.199 mm |
| Height with air suspension (standard level) | 1.674 mm |
| Height with air suspension (extra-low level) | 1.644 mm |
| Height with air suspension (low level) | 1.659 mm |
| Height with air suspension (off-road level) | 1.694 mm |
| Height with air suspension (extra off-road level) | 1.729 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 3.023 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,6 m |
| Tire track turning circle | 10,7 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.658 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.645 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.720 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 3.270 kg |
| Maksimalno opterećenje | 625 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 100 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 3.000 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 120 kg |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 90 l |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.554 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 747 l |
| Overhang front | 955 mm |
| Overhang rear | 1.007 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 190 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (low level) | 175 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (off-road level) | 210 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 245 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 14,9 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 18,7 ° |
| Ugao prilaza / odlaska prednji (vazdušno vešanje, visoki nivo) | 25,0 ° |
| Zadnji ugao prilaza / odlaska (vazdušno vešanje, visok nivo) | 22,7 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 14,6 ° |
| Breakover angle with air suspension (low level) | 13,4 ° |
| Breakover angle with air suspension (off-road level) | 16,1 ° |
| Prekid rampe preko vazdušnog ogibljenja (najviši nivo) | 18,8 ° |
| Max. wading depth with air suspension (standard level) | 500 mm |
| Max. wading depth with air suspension (off-road level) | 520 mm |
| Maks. Dubina gaženja (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 555 mm |
Domet
| Range combined (WLTP) | 577 km |
| Range city (WLTP) | 729 km |
| Recharged range in 10 min with maximum charging power (WLTP) | 312 km |
Kapacitet baterije i punjenje
| Kapacitet baterije (bruto)2.1 | 113,0 kWh |
| Maksimalna snaga punjenja (DC) | 390,0 kW |
| Vreme punjenja na naizmeničnu struju (AC) sa 11kW (od 0 do 100%) | 11,0 h |
| Charging time for alternating current (AC) with 22 kW (0 to up to 100%) | 5,8 h |
| Charging time for direct current (DC) with 400 A (0 to up to 100%) | 18,00 min |
| Charging time for direct current (DC) with 120 kW (500V, 250A, 10 to up to 80 %) | 52,00 min |
| Vreme punjenja na direktnu struju (DC) sa 150kW (od 10 % do 80 %) | 26,00 min |
| Vreme punjenja na jednosmernu struju (DC) sa maksimalnom snagom punjenja (10 do 80%) | 16,00 min |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 0 g/km |
| Kombinovana potrošnja električne energije (WLTP) | 21,9 kWh/100 km |
| Electrical consumption city (WLTP) | 17,3 kWh/100 km |
| Electrical consumption urban (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Electrical consumption suburban (WLTP) | 17,6 kWh/100 km |
| Electrical consumption extra urban (WLTP) | 20,1 kWh/100 km |
| Electrical consumption highway (WLTP) | 28,0 kWh/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 68 dB |