Porsche Cayenne S Coupé
- Boja eksterijera
- Algarve Blue Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- Automatik
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 349 kW / 474 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 4,7 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 12,4 l/100 km
Kožni enterijer u crnoj boji, sa finom završnom obradom
Od glatke kože:
- središnji deo prednjeg i zadnjeg sedišta
- bočni jastuci prednjeg i zadnjeg sedišta
- središnji deo naslona za glavu napred i pozadi
- naslon za ruke i ručka u prednjim i zadnjim panelima vrata
- naslon za ruke u središnjoj konzoli napred i sklopivi zadnji naslon za ruke
- ručke u središnjoj konzoli
- obruč volana
- modul vazdušnog jastuka u volanu
- gornji i donji deo instrument table, uključujući poklopac pretinca za rukavice
- ograde na vratima, gornji središnji panel vrata i pregrada za odlaganje u oblogi napred i pozadi
- bočni deo središnje konzole
Napomena:
Naslon prednjeg sedišta od sintetičke kože, naslon udobnog sedišta sa naslonom za glavu (podešavanje u 8 i 14 smera) ofarban
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Oprema „osnovna“
Paket opreme 'S'
Eksterijer
Bez krovnih nosača
Branik
Sistem zaštite pešaka
Motor, menjač i šasija
Rezervoar za gorivo od 90 litara
Standardno oslanjanje
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
ISOFIX/I-Size tačke za montažu na spoljnim zadnjim sedištima
Menjač
Automatski sigurnosni pojasevi sa vezivanjem u tri tačke i povratnim mehanizmom za predzatezanje pojasa
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
Glasovna kontrola
E-Mobility
Bez Mode3 kabla za punjenje
Bez kabla za punjenje PHEV
Osvetljenje i vizija
Vetrobransko staklo sa termoizolovanim staklom
Sistemi udobnosti i pomoći
Automatska vrata prtljažnika sa kontrolom pokreta
Paket za nepušače
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Particle/pollen filter with active carbon filter
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 8 |
| Kubikaža | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Širina prečnika cilindra | 86,0 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 349 kW / 474 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 600 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 87,0 kW/l / 118,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 273 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 4,7 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 11,1 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 18,3 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h sa Sport Chrono paketom | 3,1 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.930 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.997 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.194 mm |
| Height with steel suspension (PASM DIN) | 1.678 mm |
| Height with air suspension (standard level) | 1.659 mm |
| Height with air suspension (extra-low level) | 1.634 mm |
| Height with air suspension (low level) | 1.649 mm |
| Height with air suspension (off-road level) | 1.674 mm |
| Height with air suspension (extra off-road level) | 1.704 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.895 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 12,1 m |
| Tire track turning circle | 11,3 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.241 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.190 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.265 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.910 kg |
| Maksimalno opterećenje | 720 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 3.500 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 140 kg |
| Closed luggage compartment volume (V210-2) | 554 l |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.502 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 592 l |
| Overhang front | 1.013 mm |
| Overhang rear | 1.022 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM DIN) | 212 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 192 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (low level) | 182 mm |
| Max. ground clearance with air suspension (off-road level) | 207 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 237 mm |
| Approach angle with steel suspension (PASM DIN) | 25,3 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM DIN) | 22,3 ° |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 23,4 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 20,9 ° |
| Ugao prilaza / odlaska prednji (vazdušno vešanje, visoki nivo) | 27,1 ° |
| Zadnji ugao prilaza / odlaska (vazdušno vešanje, visok nivo) | 24,3 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM DIN) | 18,9 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 17,2 ° |
| Breakover angle with air suspension (low level) | 16,3 ° |
| Breakover angle with air suspension (off-road level) | 18,5 ° |
| Prekid rampe preko vazdušnog ogibljenja (najviši nivo) | 21,2 ° |
| Max. wading depth with steel suspension (PASM DIN) | 500 mm |
| Max. wading depth with air suspension (standard level) | 475 mm |
| Max. wading depth with air suspension (off-road level) | 500 mm |
| Maks. Dubina gaženja (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 530 mm |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 281 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 21,4 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 12,2 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 11,0 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 71 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 88 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.750 r/min |