Porsche Cayenne
- Boja eksterijera
- Crayon
- Boja enterijera
- Kilometraža
- 1.570 km
- Prva registracija
- 12/2025.
- Prethodni vlasnici
- 1 prethodni vlasnici
- Istorija štete
- bez oštećenja
- Novi automobil Garancija
- 21 meseci preostali rok
- Motor
- Petrol
- Menjač
- Automatik
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 260 kW / 353 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 5,7 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Leather interior in two-tone combination, smooth-finish leather Black and Night Green
Leather interior in colour combination:
Black and Night Green
In smooth-finish leather:
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- handles in centre console
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails, upper center door panel and paneling storage compartment front and rear
- side panel centre console
In contrasting color:
- Dashboard lower section including glove compartment cover
- Center console
- Upper center door panel front and rear
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
Note:
Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
E-Mobility
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
21 meseci preostali rok
Stanje i istorija
Stanje Korišćeno vozilo (zamensko vozilo za kupca) Tokom dužih popravki, prodavac obezbeđuje zamensko vozilo kupcu. To može da dovede do različite kilometraže prilikom isporuke. Ово може довести до различитих километража приликом испоруке. |
Kilometraža 1.570 km Promenljiva kilometraža – vozilo je još u upotrebi |
Prva registracija 12/2025. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici (Porsche Center Belgrade) |
Potpuna istorija servisa Da, svaki servis urađen u Porsche centru |
Istorija štete bez oštećenja |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.995 cm³ / 3,0 l |
| Širina prečnika cilindra | 84,5 mm |
| Takt | 89,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 260 kW / 353 hp |
| Maksimalna snaga motora sa sagorevanjem u opsegu obrtaja | 5.400 - 6.400 r/min |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 500 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta u opsegu obrtaja | 1.450 - 4.500 r/min |
| Maksimalna brzina motora | 6.500 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 87,0 kW/l / 118,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 248 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 6,0 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 5,7 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 13,9 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 13,6 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 24,0 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 23,7 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 4,0 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.930 mm |
| Overall Width | 1.983 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.194 mm |
| Visina | 1.698 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.895 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 12,1 m |
| Tire track turning circle | 11,3 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.122 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.055 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.130 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.835 kg |
| Maksimalno opterećenje | 780 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 100 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 3.500 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 140 kg |
| Closed luggage compartment volume (V210-2) | 698 l |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.708 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 772 l |
| Maks. razmak od tla (čelična suspenzija) | 212 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 193 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 238 mm |
| Approach angle with steel suspension (DIN) | 25,2 ° |
| Departure angle with steel suspension (DIN) | 22,1 ° |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 23,9 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 21,0 ° |
| Breakover angle with steel suspension (DIN) | 18,9 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 17,2 ° |
| Prekid rampe preko vazdušnog ogibljenja (najviši nivo) | 21,2 ° |
| Max. wading depth with steel suspension (DIN) | 500 mm |
| Max. wading depth with air suspension (standard level) | 475 mm |
| Maks. Dubina gaženja (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 530 mm |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 249 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 15,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 10,7 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 69 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 81 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.750 r/min |