Porsche Cayenne GTS (MY24)
- Boja eksterijera
- Quarzite Grey Metallic
- Boja enterijera
- Kilometraža
- 15.681 km
- Prva registracija
- 12/2024.
- Prethodni vlasnici
- 1 prethodni vlasnici
- Istorija štete
- bez oštećenja
- Porsche Approved garancija
- 12 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- Automatik
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 368 kW / 500 hp
- Ubrzanje 0-100 km/h
- 4,7 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 12,7 l/100 km
GTS interior package in Carmine Red
Based on Race-Tex / Leather interior in Black with contrasts in Carmine Red
In Carmine Red :
- "GTS" logo on head rests front
- Seat belts front and outer rear seats
Decorative stitching on:
- front and outer rear seats
- Armrest center console front
- dashboard upper section and door waist rails
- armrest in front and rear door panels
‘PORSCHE’ logo and stiching on floor mats in Carmine Red
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Točkovi
Audio i komunikacija
Drugo
Grey and colourful services
bCall
Eksterijer
Aluminijumski krov
Lower Valance
Motor, menjač i šasija
90-litre fuel tank
Suspension standard
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
Volan sa manuelnim pomeranjem napred/nazad i podešavanjem visine
ISOFIX/I priprema za postavku dečijeg sedišta na zadnjim spoljnim sedištima
Gear selector in leather
Dual sun visors for driver and front passenger
Audio i komunikacija
Navigation High
Voice Control
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
ParkAssist (front and rear) with visual and audible warning
Alarm system with interior surveillance
Particle/pollen filter with active carbon filter
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Porsche Approved garancija
12 meseci

Porsche Assistance
12 meseci
Mobilnost i bezbednost na zahtev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gde god i kad god vam je potrebna.
Stanje i istorija
Stanje Korišćeno Porsche Approved vozilo (Former Service Loaner) Vozilo sa sertifikovanim kvalitetom, kompletnom istorijom i originalnim delovima. Tokom dužih popravki, prodavac obezbeđuje zamensko vozilo kupcu. To može da dovede do različite kilometraže prilikom isporuke. |
Kilometraža 15.681 km |
Prva registracija 12/2024. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici (Porsche Center Belgrade) |
Potpuna istorija servisa Da, svaki servis urađen u Porsche centru |
Istorija štete bez oštećenja |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 8 |
| Kubikaža | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Širina prečnika cilindra | 86,0 mm |
| Takt | 86,0 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 368 kW / 500 hp |
| Maksimalna snaga motora sa sagorevanjem pri o/min | 6.000 r/min |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 660 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta u opsegu obrtaja | 2.100 - 4.500 r/min |
| Maksimalna brzina motora | 6.800 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 91,9 kW/l / 125,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 275 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 4,7 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 4,4 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 10,6 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 10,3 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 17,0 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 16,7 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 3,1 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h sa Sport Chrono paketom | 2,9 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.930 mm |
| Overall Width | 1.983 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.194 mm |
| Visina | 1.674 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.895 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 12,2 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 2.248 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 2.190 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 2.265 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.890 kg |
| Maksimalno opterećenje | 700 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 100 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (kočen) | 3.500 kg |
| Maksimalni kapacitet vuče (bez kočnice) | 750 kg |
| Maksimalno vertikalno opterećenje prikolice | 140 kg |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 75 l |
| Closed luggage compartment volume (V210-2) | 656 l |
| Zapremina zadnjeg prtljažnika (sa preklopljenim sedištima) | 1.708 l |
| Open luggage compartment volume (V211-2) | 772 l |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, normalan nivo) | 189 mm |
| Maks. razmak od tla (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 234 mm |
| Approach angle with air suspension (standard level) | 23,3 ° |
| Departure angle with air suspension (standard level) | 20,9 ° |
| Breakover angle with air suspension (standard level) | 16,8 ° |
| Prekid rampe preko vazdušnog ogibljenja (najviši nivo) | 20,7 ° |
| Max. wading depth with air suspension (standard level) | 471 mm |
| Maks. Dubina gaženja (vazdušno oslanjanje, visok nivo) | 525 mm |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 288 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 12,7 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 21,5 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 12,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 11,3 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 70 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 87 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.750 r/min |