Porsche 911 GT3 (992 II)
- Boja eksterijera
- Jet Black Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- PDK (Automatik)
- Pogonski sklop
- Pogon na zadnje točkove
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 375 kW / 510 hp
- Ubrzanje 0-100 km/h
- 3,4 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Enterijer sa bogatim kožnim / Race-Tex elementima crne boje sa kontrastnom bojom Guards Red boje
Odstupanja od enterijera sa obimnim kožnim / Race-Tex elementima: Dekorativni šavovi i vez u boji Guards Red.
Dodatno za lagana sportska sedišta, delimično perforirani centar sedišta u boji Race-Tex Black, sa pozadinom u kontrastnoj boji Guards Red.
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
GT3 verzija
Eksterijer
Bez krovnih nosača
Specijalni zadnji poklopac za GT3
Sistem zaštite pešaka
Branik
Motor, menjač i šasija
Upravljanje zadnjom osovinom sa sportskim podešavanjem
Pogon na zadnjim točkovima
Standardno oslanjanje
Rezervoar za gorivo od 63 litra
Točkovi
Tyre Pressure Monitoring System (TPM) with race track mode
Enterijer
Bez zadnjih sedišta
Volan sa ručnim podešavanjem napred/nazad i visine
Automatski sigurnosni pojasevi sa tri tačke pričvršćivanja
Sistem upozorenja za pojaseve za vozača i suvozača
Pedale i oslonac za noge od nerđajućeg čelika
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
Glasovna kontrola
Osvetljenje i vizija
Vetrobransko staklo sa termoizolovanim staklom
Sistemi udobnosti i pomoći
Alarmni sistem sa nadzorom unutrašnjosti
Priprema za alkoholnu blokadu
Keyless Go
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Širina prečnika cilindra | 102,0 mm |
| Takt | 81,5 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 375 kW / 510 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 450 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 9.000 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 93,0 kW/l / 127,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 311 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 7,0 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 10,8 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 1,9 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.570 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.834 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.033 mm |
| Height with steel suspension (PASM DIN) | 1.279 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.457 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 10,9 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.487 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.479 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.554 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 1.782 kg |
| Maksimalno opterećenje | 303 kg |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 135 l |
| Open luggage compartment volume with rear seats folded (V211-1) | 373 l |
| Overhang front | 1.037 mm |
| Overhang rear | 1.076 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM DIN) | 76 mm |
| Approach angle with steel suspension (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM DIN) | 10,6 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 312 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 74 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 96 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.658 r/min |