Porsche 911 Carrera S (992 II)
- Boja eksterijera
- Gentian Blue Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Petrol
- Menjač
- PDK (Automatik)
- Pogonski sklop
- Pogon na zadnje točkove
- Motor sa sagorevanjem maksimalne snage
- 353 kW / 480 hp
- Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom
- 3,3 sec
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 10,3 l/100 km
Club kožna unutrašnjost Truffle Brown
Sledeći predmeti presvučeni kožom Club:
- gornji deo instrument table
- donji deo instrument table, uključujući poklopac pretinca za rukavice
- gornji delovi panela vrata
- središnji paneli vrata
- bočni delovi centralne konzole
- zadnje bočne panele
- osnove sedišta
- zadnja strana naslona prednjih sedišta
- središnji deo zadnjih sedišta
- jastuci zadnjih sedišta
- tunel menjača pozadi
Koža Club je luksuzna, nova, brušena napa koža.
Dodatni poprečni šav na gornjem delu instrument table i panelima vrata naglašava pažnju posvećenu detaljima.
U kombinaciji sa sportskim sedištima Plus i adaptivnim sportskim sedištima Plus, naslon je ofarban u tamnosrebrnu boju.
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Točkovi
Set za popravljanje guma i kompresor
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Standardna verzija
Eksterijer
Bez krovnih nosača
Sistem zaštite pešaka
Aluminijumski krov
Motor, menjač i šasija
Pogon na zadnjim točkovima
Standardno oslanjanje
Rezervoar za gorivo od 63 litra
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
Štitnici od sunca za vozača i suvozača
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
Glasovna kontrola
Osvetljenje i vizija
Windscreen with thermally insulated glass
Sistemi udobnosti i pomoći
Alarmni sistem sa nadzorom unutrašnjosti
Priprema za alkoholnu blokadu
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Keyless Drive
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Širina prečnika cilindra | 91,0 mm |
| Takt | 76,4 mm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 353 kW / 480 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 530 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 7.500 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 118,0 kW/l / 161,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 308 km/h |
| Ubrzanje 0-100 km/h | 3,5 sec |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 3,3 sec |
| Ubrzanje 0-160 km/h | 7,8 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 7,5 sec |
| Ubrzanje 0-200 km/h | 11,9 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 11,6 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h | 2,0 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.542 mm |
| Overall Width | 1.852 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.834 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.033 mm |
| Height with steel suspension (PASM-10 DIN) | 1.303 mm |
| Height with steel suspension (PASM-20 DIN) | 1.293 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.450 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 11,2 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.553 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.540 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.615 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 1.985 kg |
| Maksimalno opterećenje | 445 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 135 l |
| Open luggage compartment volume with rear seats folded (V211-1) | 261 l |
| Overhang front | 1.016 mm |
| Overhang rear | 1.076 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-20 DIN) | 115 mm |
| Approach angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 10,1 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 14,1 ° |
| Approach angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 9,5 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 234 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 18,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 8,5 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 71 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 94 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.325 r/min |