Porsche 911 Carrera GTS (992 II)
- Boja eksterijera
- Gt Silver Metallic
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Mild hibrid
- Pogonski sklop
- Pogon na zadnje točkove
- Kombinovana maksimalna snaga
- 398 kW / 541 hp
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 10,2 l/100 km
GTS paket unutrašnjosti
Šavovi u kontrastnoj boji, sigurnosni pojasevi u kontrastnoj boji, logo „GTS“ izvezen u kontrastnoj boji na naslonima za glavu, uključuje podne patike sa crnim ivicama sa šavovima i logom „PORSCHE“ u kontrastnoj boji. Digitalni tahometar i štoperica Sport Chrono u kontrastnoj boji. Volan, ukrasne lajsne na instrument tabli, obloge vrata i centralna konzola od karbona.
Kontrastna boja: karmin crvena
Opis
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Eksterijer
Motor, menjač i šasija
Enterijer
Audio i komunikacija
Osvetljenje i vizija
Sistemi udobnosti i pomoći
Paketi
Standardna verzija
Eksterijer
Sistem zaštite pešaka
Aluminijumski krov
Bez krovnih nosača
Motor, menjač i šasija
Pogon na zadnjim točkovima
Rezervoar za gorivo od 63 litra
Standardno oslanjanje
Točkovi
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Enterijer
Štitnici od sunca za vozača i suvozača
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
Glasovna kontrola
Osvetljenje i vizija
Windscreen with thermally insulated glass
Sistemi udobnosti i pomoći
Alarmni sistem sa nadzorom unutrašnjosti
Priprema za alkoholnu blokadu
Trougao za upozorenje
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Keyless Drive
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Širina prečnika cilindra | 97,0 mm |
| Takt | 81,0 mm |
| Kombinovana maksimalna snaga | 398 kW / 541 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 357 kW / 485 hp |
| Elektromotor maksimalne snage | 41 kW / 56 hp |
| Kombinovana maksimalna snaga obrtnog momenta | 610 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 570 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 7.500 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 99,0 kW/l / 135,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 312 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 3,0 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 6,8 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 10,5 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h sa Sport Chrono paketom | 1,9 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.553 mm |
| Overall Width | 1.852 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.834 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.033 mm |
| Height with steel suspension (PASM-10 DIN) | 1.306 mm |
| Height with steel suspension (PASM-20 DIN) | 1.296 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.450 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 10,9 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.604 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.595 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.670 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.045 kg |
| Maksimalno opterećenje | 450 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 135 l |
| Open luggage compartment volume with rear seats folded (V211-1) | 261 l |
| Overhang front | 1.016 mm |
| Overhang rear | 1.087 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-10 DIN) | 121 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-20 DIN) | 113 mm |
| Approach angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 9,0 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 14,6 ° |
| Approach angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 8,6 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 13,9 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 13,0 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 12,1 ° |
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 232 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 17,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 8,9 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 71 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 98 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.325 r/min |