Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
Novo vozilo
217.386 €
Komisioni broj:
Q31076
- Boja eksterijera
- Crna Boja
- Boja enterijera
- Novi automobil Garancija
- 24 meseci
- Motor
- Mild hibrid
- Pogonski sklop
- pogon na sva četiri točka
- Kombinovana maksimalna snaga
- 398 kW / 541 hp
- Kombinovana potrošnja goriva (WLTP)
- 10,3 l/100 km
Kombinovana potrošnja goriva (WLTP): 10,3 l/100 km · CO2 emisija kombinovano (WLTP): 234 g/km
GTS paket unutrašnjosti
Šavovi u kontrastnoj boji, sigurnosni pojasevi u kontrastnoj boji, logo „GTS“ izvezen u kontrastnoj boji na naslonima za glavu, uključuje podne patike sa crnim ivicama sa šavovima i logom „PORSCHE“ u kontrastnoj boji. Digitalni tahometar i štoperica Sport Chrono u kontrastnoj boji. Volan, ukrasne lajsne na instrument tabli, obloge vrata i centralna konzola od karbona.
Kontrastna boja: karmin crvena
Opis
* Sve navedene cene su neobavezujuće, preporučene maloprodajne cene uključujući PDV. U retkim slučajevima postoji mogućnost da cene nisu aktuelne. Molimo kontaktirajte Vašeg trgovca za detaljnu kalkulaciju cene. Cene na sajtu su izražene u EUR, ali se plaćanje vrši u RSD po srednjem kursu NBS-a na dan plaćanja.
Specijalna i standardna oprema vozila
Istaknuta oprema
Uključene opcije
Eksterijer
Električni klizni/podizni stakleni krovni otvor
‘911’ logotip
Umeci u letvicama na poklopcu prtljažnika ofarbani u boju eksterijera
Bočni logo modela, srebrna boja
Exclusive Design poklopac rezervoara za gorivo
Brisanje dekorativnog "GTS" logotipa na vratima
Motor, menjač i šasija
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
Sistem podizanja prednje osovine
Sportske izduvne cevi od titanijuma
Točkovi
20-/21-inčni RS Spyder točkovi u antracit sivoj boji
Enterijer
GT sportski volan, koža sa panelima od karbona, mat sa opcijom grejanja
Personalizovani ključevi od vozila ofarbani, sa futrolom
Zadnja sedišta
Patosnice od karbona sa kožnim ivicama i dekorativnim šavovima u boji - Black
Sport Chrono štoperica, instrument tabla i digitalni tahometar Carmine Red
Kožna obloga upravljačkog stuba
PDK menjač brzina od aluminijuma
Porsche grb na poklopcu pregrade za odlaganje Race-Tex
Paket obloga za vrata od kože
Unutrašnji retrovizor Race-Tex sa dekorativnim šavovima u boji - Black
Poklopac osigurača od kože sa šarenim dekorativnim šavovima - Black
Pragovi vrata od karbona (mat), osvetljeni
Mreža za odlaganje stvari u prostoru za noge suvozača
Osvetljenje i vizija
Zatamnjeni HD-Matrix LED farovi
Exclusive Design zadnja svetlosna traka
LED projekcija 'PORSCHE' logotipa (u vratima)
Vetrobransko staklo sa sivim gornjim slojem
Zatamnjena stakla
Standardna oprema
Paketi
Standardna verzija
Eksterijer
Ukrasi na bočnim pragovima u crnoj boji
SportDesign paket
Logo 'PORSCHE' ofarban u crnu (satenski sjaj)
Bez krovnih nosača
Donji deo spoljnog retrovizora obojen u boju spoljašnjosti, uključujući postolje retrovizora u crnoj boji
Lajsne bočnih prozora obojene u crno
Kvake ofarbane u boji eksterijera
Coupé
Sistem zaštite pešaka
Aluminijumski krov
Motor, menjač i šasija
6-cilindrični motor sa električnim turbopunjačem (eTurbo), zapremina: 3,6 litara / E-Machine
Porsche menjač sa dvostrukim kvačilom (PDK) sa 8 brzina
Servo volan
Upravljanje zadnjom osovinom
Pogon na sva četiri točka sa višelamelnim kvačilom kontrolisanim mapom, Porsche Traction Management (PTM)
PASM Sport Suspension (-10 mm)
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Sport Chrono Package including Porsche Track Precision App & tyre temperature display
Kočioni sistem sa kočionim čeljustima ofarbanim u crveno
Rezervoar za gorivo od 63 litra
Standardno oslanjanje
Točkovi
Centralni poklopci točkova sa Porsche grbom u punoj boji
Sistem kontrole pritiska u pneumaticima (TPM)
Točkovi u boji Anthracite Grey
Enterijer
Sportska sedišta Plus, električno podešavanje u 4 pravca
Grejanje sedišta (prednja sedišta)
ISOFIX sistem za pričvršćivanje
Paket detalja u crnoj boji
Automatski sigurnosni pojasevi sa tri tačke pričvršćivanja
Race-Tex obloga krova
Izostavljeni štepovi
Štitnici od sunca za vozača i suvozača
Sportske pedale i oslonac za noge
Patosnice prednje
Audio i komunikacija
Navigacioni sistem
Smartphone compartment with wireless charging (up to 15 W)
Glasovna kontrola
Digitalni radio
Zvučni paket plus
USB-C fast charging
Osvetljenje i vizija
Električno sklopivi spoljašnji retrovizori, uključujući plafonsko osvetljenje
Automatski zatamnjujući unutrašnji i spoljašnji retrovizori sa integrisanim senzorom za kišu
Windscreen with thermally insulated glass
Sistemi udobnosti i pomoći
Kamera za vožnju unazad
Asistencija za parkiranje (napred i pozadi) sa vizuelnim i zvučnim upozorenjem
Dvozonski automatski klima uređaj
Filter za čestice/polen sa filterom od aktivnog karbona
Prepoznavanje saobraćajnih znakova
Održavanje vozila unutar trake
Senzor za kišu
Paket dizajna svetla
Tempomat
Alarmni sistem sa nadzorom unutrašnjosti
Paket za nepušače
Priprema za alkoholnu blokadu
Vazdušni jastuci
Keyless Drive
Trougao za upozorenje
Detekcija svesnosti vozača
Sistemi za pozive u hitnim slučajevima eCall i bCall
Garancija
Vaš garantni poklopac uključuje:

Novi automobil Garancija
24 meseci
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Kubikaža | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Širina prečnika cilindra | 97,0 mm |
| Takt | 81,0 mm |
| Kombinovana maksimalna snaga | 398 kW / 541 hp |
| Motor sa sagorevanjem maksimalne snage | 357 kW / 485 hp |
| Elektromotor maksimalne snage | 41 kW / 56 hp |
| Kombinovana maksimalna snaga obrtnog momenta | 610 Nm |
| Motor sa sagorevanjem maksimalnog obrtnog momenta | 570 Nm |
| Maksimalna brzina motora | 7.500 r/min |
| Maksimalna snaga po litru | 99,0 kW/l / 135,0 PS/l |
Performanse
| Najveća brzina | 312 km/h |
| Ubrzanje 0-100 kmh sa Sport Chrono paketom | 3,0 sec |
| Ubrzanje 0-160 kmh sa Sport Chrono paketom | 6,9 sec |
| Ubrzanje 0-200 kmh sa Sport Chrono paketom | 10,7 sec |
| Ubrzanje u brzini 80-120 km/h sa Sport Chrono paketom | 2,0 sec |
Tačke – dimenzije i težine
| Dužina | 4.553 mm |
| Overall Width | 1.852 mm |
| Width (with mirrors folded) | 1.834 mm |
| Širina (sa retrovizorima) | 2.033 mm |
| Height with steel suspension (PASM-10 DIN) | 1.306 mm |
| Height with steel suspension (PASM-20 DIN) | 1.294 mm |
| Međuosovinsko rastojanje | 2.450 mm |
| Prečnik kruga okretanja | 10,9 m |
| Masa neopterećenog pojedinačnog vozila | 1.649 kg |
| Težina bez tereta (DIN) | 1.645 kg |
| Težina bez tereta (EC)1.1 | 1.720 kg |
| Dozvoljena bruto težina | 2.065 kg |
| Maksimalno opterećenje | 420 kg |
| Maksimalno dozvoljeno opterećenje krova sa Porsche krovnim transportnim sistemom | 75 kg |
| Zapremina prtljažnika (prednji) | 135 l |
| Open luggage compartment volume with rear seats folded (V211-1) | 261 l |
| Overhang front | 1.016 mm |
| Overhang rear | 1.087 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Max. ground clearance with steel suspension (PASM-20 DIN) | 111 mm |
| Approach angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 9,4 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 14,4 ° |
| Approach angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 8,5 ° |
| Departure angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-10 DIN) | 13,1 ° |
| Breakover angle with steel suspension (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
1.1 Weight is calculated in accordance with the relevant EC Directives and is valid for vehicles with standard specification only. Optional equipment increases this figure. The figure given includes 75kg for the driver
Potrošnja i emisije
| CO2 emisija kombinovano (WLTP) | 234 g/km |
| Kombinovana potrošnja goriva (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Potrošnja goriva u gradu (WLTP) | 17,7 l/100 km |
| Potrošnja goriva prigradski (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva van grada (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Autoput potrošnje goriva (WLTP) | 8,8 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Sound level of passing vehicle | 71 dB |
| Sound level of stationary vehicle | 98 dB |
| Sound level of stationary vehicle (rpm) | 3.325 r/min |