2024 Porsche Macan Turbo
- Kolor zewnętrzny
- Jet Black Metallic
- Kolor wnętrza
- Rozszerzony pakiet wykończenia wnętrza skórą w kolorach czarnym i Bordeaux Red
- Przebieg
- 4074 km
- Pierwsza rejestracja
- 09/2024
- Poprzedni właściciel
- 1
- Historia uszkodzeń
- bezwypadkowy
- Gwarancja na akumulator Porsche HV
- 8 lat lub do 160 000 km
- Silnik
- Energia elektryczna
- Zasięg łączny (WLTP)
- 557 km
- Zawartość energii w akumulatorze (brutto)
- 100,0 kWh
- Czas ładowania prądem stałym (DC) przy maksymalnej mocy ładowania (od 10 do maksymalnie 80%)
- 21,00 min
- Układ napędowy
- Napęd na wszystkie koła
- Moc overboost z funkcją Launch Control do
- 470 kW / 639 KM
- Rok produkcji
- 2024
Rozszerzony pakiet wykończenia wnętrza skórą w kolorach czarnym i Bordeaux Red
Rozszerzony pakiet wykończenia wnętrza skórą w kolorach czarnym i Bordeaux Red.
Elementy wykończone gładką skórą:
- środkowe panele foteli z przodu i z tyłu;
- boczki foteli z przodu i z tyłu (strona wewnętrzna);
- środkowe i boczne panele zagłówków z przodu i z tyłu;
- koło kierownicy;
- moduł poduszki powietrznej w kierownicy;
- górna i dolna sekcja panelu deski rozdzielczej;
- główne sekcje paneli drzwi, w tym podłokietniki oraz uchwyty, z przodu i z tyłu;
- podłokietnik w konsoli środkowej;
- górne boczne sekcje konsoli środkowej.
- fotele;
- dolna sekcja deski rozdzielczej;
- podłokietnik w konsoli środkowej;
- górne boczne sekcje konsoli środkowej;
- elementy paneli drzwi, w tym podłokietniki oraz uchwyty, z przodu i z tyłu.
- tylko w połączeniu z fotelami komfortowymi z przodu (14-kierunkowa regulacja elektryczna) lub fotelami sportowymi, adaptacyjnymi z przodu (18-kierunkowa regulacja elektryczna).
E-Performance w jednym spojrzeniu
Wszystkie informacje są oparte na indywidualnych danych tego Porsche.
Stan zdrowia akumulatora (SoH)
Brak dostępnych informacji
Obliczona pojemność tego akumulatora wysokonapięciowego wynosi --%
| Dokładność pomiaru | + / - 5% punktów |
|---|---|
| Czas testu | -- |
| Przebieg podczas testu | -- |
Pojemność akumulatora wysokiego napięcia jest nieprzerwanie obliczana przez system zarządzania baterią pojazdu i może być pobierana w dowolnym momencie bez specjalnego przygotowania. Czynniki takie jak temperatura, zachowanie ładowania i styl jazdy mogą wpływać na dokładność obliczeń. Przygotowanie akumulatora wysokiego napięcia w zdefiniowanych warunkach może pomóc osiągnąć najbardziej dokładny możliwy wynik.
Gwarancja akumulatora HV
5 lat i 11 miesięcy / 155 926 km

Ochrona gwarancyjna dla Twojego Porsche
** Gwarancja akumulatora HV**
Każde całkowicie elektryczne Porsche jest dostarczane z globalną gwarancją, obejmującą baterię wysokiego napięcia przed wadami w materiałach i obróbce przez 8 lat lub do 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.1 Zapewniamy również pozostałą pojemność baterii wysokiego napięcia: do 3 lat lub 60 000 km, gwarantujemy co najmniej 80% oryginalnej pojemności netto baterii.
Ugodniona gwarancja Porsche (opcjonalna)
Nawet po wygaśnięciu gwarancji na akumulator możesz nadal korzystać z dodatkowej ochrony. Dzięki zatwierdzonej gwarancji Porsche możesz rozszerzyć zakres gwarancji na akumulator samochodu poza pierwotny 8-letni okres gwarancji. Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z poniższego linku lub skontaktuj się z centrum Porsche.
1 Co nastąpi pierwsze.
Wraz ze starzeniem się baterii zainstalowanej w pojeździe, jej zawartość energii użytkowej stopniowo maleje. Może to spowodować zmniejszenie zasięgu jazdy i dłuższy czas ładowania. Podane tutaj dane techniczne odnoszą się wyłącznie do tego pojazdu. Wartości opublikowane dla nowych pojazdów mogą się zatem różnić.
Wyposażenie pojazdu
Najpopularniejsze opcje wyposażenia
Elementy zewnętrzne
Silnik, skrzynia biegów, podwozie
Koła
Wnętrze
Dźwięk i komunikacja
Światła i widoczność
Systemy komfortu i wspomagania
Pakiety
Elementy zewnętrzne
Osłony progów SportDesign lakierowane na kolor czarny
Automatycznie sterowana tylna pokrywa
Aktywna aerodynamika Porsche (PAA – Porsche Active Aerodynamics) z aktywnymi klapami wlotów powietrza i adaptacyjnym tylnym spojlerem
Całkowicie ocynkowane nadwozie samonośne
Czworo drzwi ze zintegrowaną ochroną w razie uderzenia bocznego
Zderzaki składające się z poprzeczek o wysokiej wytrzymałości i dwóch elementów odkształcalnych, każdy z mocowaniem gwintowym ucha holowniczego znajdującego się w pokładowym zestawie narzędzi
Bezramkowe szyby w drzwiach i mechaniczne klamki
Bagażnik z przodu i z tyłu
Silnik, skrzynia biegów, podwozie
Układ napędowy Porsche E-Performance z silnikami synchronicznymi z magnesami trwałymi przy przedniej i tylnej osi
Systemy: układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), system stabilizacji samochodu Porsche Stability Management (PSM) oraz ABS, ASR, ABD, MSR i zarządzanie stabilnością przyczepy, układ kontrolujący ruszanie na wzniesieniu (PHC – Porsche Hill Control), zarządzanie ciepłem
Podwozie: przednia oś wielowahaczowa z aluminium, tylna oś wielowahaczowa z aluminium, zintegrowane sterowanie podwoziem Porsche 4D
Hamulce: elektrycznie sterowany hamulec postojowy, funkcja automatycznego zatrzymania (Hold)
Koła
Układ monitorowania ciśnienia w oponach (TPM)
Wnętrze
Punkty mocowania fotelika dziecięcego ISOFIX/ i-Size na zewnętrznych miejscach z tyłu
Poduszki powietrzne
Boczne poduszki powietrzne oraz centralna poduszka powietrzna z przodu
Uchwyty na butelki w panelach drzwi z przodu i z tyłu
Dwa uchwyty na pojemnik z napojem o zmiennej średnicy z przodu
Haczyki na ubrania na słupkach B
Sztywna, demontowalna osłona bagażnika
Schowki we wnętrzu (w zależności od wyposażenia): schowek na rękawiczki, schowek w konsoli środkowej, kieszenie w drzwiach z przodu i z tyłu, dwie siatki i hak na torbę z boku bagażnika
Dwa gniazda (12 V): w konsoli środkowej z przodu i w bagażniku
Trzypunktowe automatyczne pasy bezpieczeństwa
Wykrywanie dachowania w celu aktywacji kurtyn powietrznych i napinaczy pasów bezpieczeństwa
System alarmowy z ultradźwiękowym monitoringiem wnętrza
Zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 12,6 cala
Dźwięk i komunikacja
Dwa porty USB-C zapewniające łączność i umożliwiające szybkie ładowanie urządzeń mobilnych w przednim schowku
Dwa porty USB-C umożliwiające szybkie ładowanie urządzeń mobilnych w konsoli środkowej z tyłu
Porsche Connect: dzięki Porsche Connect zawsze masz na pokładzie swojego cyfrowego pilota. Liczne różne usługi zapewniają wsparcie przed, w trakcie i po podróży. Lista usług Porsche Connect obejmuje m.in.: nawigację z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i aktualizacjami map, strumieniowe przesyłanie muzyki i radio internetowe, usługi zdalne obsługiwane za pomocą aplikacji My Porsche, a także szerokę gamę innych usług.
Uwaga: Porsche Connect obejmuje bezpłatny okres subskrypcji wynoszący 10 lat. Pełny zakres usług Porsche Connect lub poszczególne usługi mogą nie być dostępne w niektórych krajach. W wybranych krajach dołączona będzie zintegrowana karta SIM z obsługą LTE z limitem danych umożliwiającym korzystanie z wybranych usług Porsche Connect.
Aby móc korzystać z hotspotu Wi-Fi za pośrednictwem zintegrowanej karty SIM z obsługą LTE, w niektórych z tych krajów w sklepie Porsche Connect można zakupić pakiet danych. Dalsze informacje na temat bezpłatnych okresów subskrypcji, kosztów dodatkowych i dostępności poszczególnych usług w Twoim kraju można znaleźć na stronie www.porsche.com/connect-store lub uzyskać w Porsche Centrum.
E-mobilność
Ładowanie prądem stałym (DC) na publicznych stacjach ładowania o napięciu 400 V i 800 V
Plug & Charge: dzięki Plug & Charge sesja ładowania rozpoczyna się automatycznie po podłączeniu przewodu ładującego. Nie jest wymagane uwierzytelnianie za pomocą karty ładującej ani aplikacji ładującej (dostępność w zależności od operatora punktu ładowania).
Światła i widoczność
Automatyczna aktywacja reflektorów, w tym funkcja oświetlenia powitalnego/pożegnalnego Welcome Home
Układ przednich wycieraczek z dwiema prędkościami pracy i przerywaczem, wyposażony w czujnik deszczu i dysze spryskiwaczy przedniej szyby
Ogrzewana tylna szyba z funkcją automatycznego wyłączania
Systemy komfortu i wspomagania
Warn and Brake assist
System alarmowy z monitorowaniem wnętrza
Elektryczne podnośniki szyb
Zdalnie sterowany zamek centralny
Spójrz na to Porsche w konfiguratorze samochodów
Odkryj to Porsche w konfiguratorze - ze wszystkimi opcjami specjalnymi i dalszymi możliwościami personalizacji. Ceny w ofercie i konfiguratorze mogą się różnić.
Gwarancja
Gwarancja obejmuje:
Gwarancja na akumulator Porsche HV
8 lat lub do 160 000 km
Gwarancja na akumulator wysokonapięciowy, w tym minimalna pojemność 80% przez 3 lata (lub do 60 000 km) i 70% do końca gwarancji.
Stan i historia
Stan Używany pojazd (samochód demonstracyjny) Samochody demonstracyjne to pojazdy używane na wystawy lub jazdy próbne. Może to spowodować różną długość kilometrów przy dostawie. |
Przebieg 4074 km |
Pierwsza rejestracja 09/2024 |
Poprzedni właściciele 1 (Porsche Centrum Łódź) |
Pełna historia serwisowa Tak, każda usługa serwisowa przeprowadzona w Porsche Centrum |
Rok produkcji 2024 |
Historia uszkodzeń bezwypadkowy |
Dane techniczne
Silnik
| Maksymalna moc | 430 kW / 584 KM |
| Moc overboost z funkcją Launch Control do | 470 kW / 639 KM |
| Maksymalny moment obrotowy z funkcją Launch Control do | 1 130 NM |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 260 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km/h z funkcją Launch Control | 3,3 sek |
| Przyspieszenie 0-160 km/h z funkcją Launch Control | 7,4 sek |
| Przyspieszenie 0-200 km/h z funkcją Launch Control | 11,7 sek |
| Przyspieszenie na biegu 80-120 km/h z funkcją Launch Control | 2,0 sek |
Nadwozie
| Długość | 4 784 mm |
| Szerokość całkowita | 1 938 mm |
| Szerokość (z lusterkami) | 2 152 mm |
| Wysokość | 1 621 mm |
| Rozstaw osi | 2 893 mm |
| Średnica skrętu | 12,1 m |
| Masa własna (masa własna) | 2 446 kg |
| Masa własna (DIN) | 2 405 kg |
| Masa własna (EC)1.1 | 2 480 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 950 kg |
| Maksymalne obciążenie | 545 kg |
| Maksymalne dopuszczalne obciążenie dachu przy użyciu systemu transportowego Porsche | 75 kg |
| Maksymalna zdolność holowania (z hamulcem) | 2 000 kg |
| Maksymalna zdolność holowania (bez hamulca) | 750 kg |
| Maksymalne obciążenie pionowe zaczepu przyczepy | 80 kg |
| Pojemność bagażnika (przód) | 84 unverify |
| Pojemność tylnej przestrzeni bagażowej (przy złożonych siedzeniach) | 1 288 unverify |
| Pojemność otwartej przestrzeni bagażowej (V211-2) | 480 unverify |
| Maksymalny prześwit z zawieszeniem pneumatycznym (normalna wysokość jazdy) | 184 mm |
| Maksymalny prześwit z zawieszeniem pneumatycznym (dodatkowy poziom terenowy) | 224 mm |
| Kąt natarcia z zawieszeniem pneumatycznym (poziom standardowy) | 12,6 ° |
| Kąt zejścia z zawieszeniem pneumatycznym (poziom standardowy) | 20,6 ° |
| Kąt natarcia z zawieszeniem pneumatycznym (poziom standardowy) | 14,8 ° |
| Kąt przechodzenia z zawieszeniem pneumatycznym (dodatkowy poziom terenowy) | 18,0 ° |
| Maksymalna głębokość brodzenia z zawieszeniem pneumatycznym (poziom standardowy) | 300 mm |
| Maksymalna głębokość brodzenia z zawieszeniem pneumatycznym (dodatkowy poziom terenowy) | 340 mm |
Zasięg
| Zasięg łączny (WLTP) | 557 km |
| Zasięg w mieście (WLTP) | 724 km |
| Zasięg po 10 minutach ładowania przy mocy 150 kW (WLTP) | 119 km |
| Zasięg po 10 minutach ładowania przy maksymalnej mocy ładowania (WLTP) | 240 km |
Ładowanie
| Zawartość energii w akumulatorze (brutto) | 100,0 kWh |
| Zawartość energii akumulatora (netto użytkowa) | 95,0 kWh |
| Maksymalna moc ładowania (DC) | 270,0 kW |
| Czas ładowania prądem przemiennym (AC) przy 11 kW (od 0 do maks. 100%) | 10,0 h |
| Czas ładowania prądem stałym (DC) o mocy 120 kW (500 V, 250 A, od 10 do 80%) | 46,00 min |
| Czas ładowania prądem stałym (DC) o mocy 150 kW (od 10 do maksymalnie 80%) | 33,00 min |
| Czas ładowania prądem stałym (DC) przy maksymalnej mocy ładowania (od 10 do maksymalnie 80%) | 21,00 min |
Zużycie i emisje
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO₂ lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO₂ lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
| Emisja CO₂ w cyklu mieszanym (WLTP) | 0 g/km |
| Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym (WLTP) | 19,7 kWh/100 km |
| Zużycie energii elektrycznej w mieście (WLTP) | 15,1 kWh/100 km |
| Zużycie energii elektrycznej w mieście (WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| Zużycie energii elektrycznej na terenach podmiejskich (WLTP) | 15,5 kWh/100 km |
| Zużycie energii elektrycznej poza miastem (WLTP) | 18,1 kWh/100 km |
| Zużycie energii elektrycznej na autostradzie (WLTP) | 25,4 kWh/100 km |
Poziom hałasu (homologacja typu na podstawie UN-R 51)
| Poziom hałasu przejeżdżającego pojazdu | 68 dB |
