2024 Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé (MY24)
- Lakkfarge
- Quarzite Grey Metallic
- Interiørfarge
- Kjørelengde
- 35 000 km
- Førstegangsregistrering
- 03./2024
- Tidligere eiere
- 2
- Motor
- Plug-in hybrid
- Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP)
- 70 km
- Brutto batterikapasitet
- 25,9 kWh
- Driftstype
- Firehjulstrekk
- Kombinert effekt
- 544 kW / 739 hp
- Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP)
- 1,9 l/100 km
Skinninteriør i svart
In smooth-finish leather:
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- handles in centre console
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails, upper centre door panel and panelling storage compartment front and rear
- side panel centre console
Note:
Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Bilutstyr
Populært utstyr
Exterior
Transmission / Chassis
Wheels
Interior
Audio / Comm.
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Exterior
Støtfangerleppe
Bortfall av 'GTS'-logo på dørene
Aktivt panser
Takspoiler i eksteriørfarge
Transmission / Chassis
Bensin-/ladelokk
Electric Sound
70-liters drivstofftank
Lithiumion-batteri
Standard hjuloppheng
Wheels
Tyre Pressure Monitoring System (TPM)
Dekkforsegling og elektrisk luftkompressor
Interior
Sport Chrono-instrumentskive i svart
Pedaler i rustfritt stål
Solskjermer
Audio / Comm.
Stemmestyring
E-Mobility
Veggfeste
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
ParkAssist (foran og bak) med visuell- og lydvarsling
Filholderassistent
Pollenfilter med aktivt karbon
Garanti
Vi har ingen informasjon om garantien. Vennligst sjekk med forhandleren.
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil |
Kjørelengde 35 000 km |
Førstegangsregistrering 03./2024 |
Tidligere eiere 2 |
Komplett servicehistorikk Ja, alle utførte tjenester |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 8 |
| Slagvolum | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slaglengde | 86,0 mm |
| Kombinert effekt | 544 kW / 739 hp |
| Effekt | 441 kW / 599 hp |
| Effekt elektromotor | 130 kW / 176 hp |
| Ved turtall | 6 000 r/min |
| Maks dreiemoment kombinert | 950 Nm |
| Maks dreiemoment | 800 Nm |
| Maks dreiemoment elektromotor | 460 Nm |
| Ved turtall | 2 400 - 4 500 r/min |
| Makshastighet motor | 6 800 r/min |
| Maks liter utgang | 109,6 kW/l / 149,0 hp/l |
Ytelser
| Toppfart | 295 km/h |
| Elektrisk toppfart | 135 km/h |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 3,7 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 8,1 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 12,2 sec |
| 80-120 km/h med Sport Chrono-pakke | 2,3 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 4 930 mm |
| Total bredde | 1 983 mm |
| Bredde inkludert speil | 2 194 mm |
| Høyde | 1 664 mm |
| Akselavstand | 2 895 mm |
| Svingradius | 12,1 m |
| Egenvekt individuelle kjøretøy | 2 594 kg |
| Egenvekt | 2 595 kg |
| Egenvekt (EC) | 2 670 kg |
| Tillatt totalvekt | 3 195 kg |
| Tillatt nyttelast | 600 kg |
| Maks taklast for 'Porsche roof transport system' | 75 kg |
| Maks hengervekt (med brems) | 3 000 kg |
| Maks hengervekt (uten brems) | 750 kg |
| Vertikal last | 120 kg |
| Drivstofftank | 70 l |
| Lukket bagasjeromsvolum (V210-2) | 404 l |
| Bagasjeromsvolum med bakseter slått ned | 1 344 l |
| Åpent bagasjeromsvolum (V211-2) | 434 l |
| Maks bakkeklaring (luftfjæring i normal) | 198 mm |
| Maks bakkeklaring (luftfjæring i offroad) | 243 mm |
| Innkjøringsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 24,2 ° |
| Utgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 21,4 ° |
| Overgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 17,6 ° |
| Angrepsvinkel under midten (luftfjæring i høy) | 21,6 ° |
| Maks. vadedybde med luftfjæring (standardnivå) | 225 mm |
| Max. wading depth with air suspension (extra off-road level) | 280 mm |
Rekkevidde
| Elektrisk rekkevidde by (WLTP) | 76 km |
| Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP) | 70 km |
| Elektrisk rekkevidde by (EAER, WLTP) | 77 km |
Lading
| Brutto batterikapasitet | 25,9 kWh |
| Netto (brukbar) batterikapasitet | 21,8 kWh |
| Ladetid 0 til 100 % med 11 kW AC | 2,2 h |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp vektet kombinert (WLTP) | 44 g/km |
| CO₂-utslipp med utladet batteri kombinert (WLTP) | 269 g/km |
| Elektrisk forbruk vektet kombinert (WLTP) | 31,1 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 34,9 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk kombinert (WLTP) | 35,4 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk by (WLTP) | 31,9 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk urban (WLTP) | 31,7 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk forstad (WLTP) | 33,5 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk ekstra urban (WLTP) | 32,6 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk motorvei (WLTP) | 42,6 kWh/100 km |
| Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP) | 1,9 l/100 km |
| Drivstofforbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 0,6 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri kombinert (WLTP) | 11,9 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri urban (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri suburban (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri ekstra urban (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri motorvei (WLTP) | 11,8 l/100 km |