2026 Porsche Cayenne E-Hybrid Black Edition
- Lakkfarge
- Algarve Blue Metallic
- Interiørfarge
- Kjørelengde
- 5 000 km
- Førstegangsregistrering
- 12./2025
- Tidligere eiere
- 1
- Garanti på ny bil
- 20 måneder gjenværende løpetid
- Motor
- Plug-in hybrid
- Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP)
- 80 km
- Brutto batterikapasitet
- 25,9 kWh
- Driftstype
- Firehjulstrekk
- Kombinert effekt
- 346 kW / 470 hp
- Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP)
- 4,2 l/100 km
Skinninteriør i svart
In smooth-finish leather:
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- handles in centre console
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails, upper centre door panel and paneling storage compartment front and rear
- side panel centre console
Note:
Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Bilutstyr
Populært utstyr
Packages
Exterior
Transmission / Chassis
Wheels
Interior
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Packages
Utstyrsnivå base
Utstyrsnivå base
Exterior
Støtfangerleppe
Uten takrails
Transmission / Chassis
70-liters drivstofftank
Lithiumion-batteri
Standard hjuloppheng
Wheels
Tyre Pressure Monitoring System (TPM)
Interior
Elektrisk justerbar rattstamme
Girvelger i skinn
Three-point automatic seat belts with reversible seat belt pretensioner
Sportspedaler og fothviler i svart
Audio / Comm.
Stemmestyring
E-Mobility
Electric Sound
Ombordlader 11 kW
Ladekabel 6m (opptil 11 kW)
Uten PHEV ladekabel
Lighting and vision
Frontrute med varmeisolerende glass
Comfort and assistance systems
Automatisk bakluke
Pollenfilter med aktivt karbonfilter
Adaptiv cruisekontroll
Ikkerøykerpakke
Minnepakke for fører- og passasjerseter foran
Varseltrekant
Garanti
Garantidekningen din inkluderer:

Garanti på ny bil
20 måneder gjenværende løpetid
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil (demo-bil) Demobiler er biler som er brukt til utstillinger eller prøvekjøringer. Dette kan resultere i varierende kjørelengde ved levering. Dette kan resultere i varierende kilometer ved levering. |
Kjørelengde 5 000 km Variabel kjørelengde – Bilen er fortsatt i bruk |
Førstegangsregistrering 12./2025 |
Tidligere eiere 1 (Porsche Center Asker & Bærum) |
Komplett servicehistorikk Ja, hver service utført i Porsche Center |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 6 |
| Slagvolum | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slaglengde | 89,0 mm |
| Kombinert effekt | 346 kW / 470 hp |
| Effekt | 224 kW / 304 hp |
| Effekt elektromotor | 130 kW / 176 hp |
| Maks dreiemoment kombinert | 650 Nm |
| Maks dreiemoment | 420 Nm |
| Maks dreiemoment elektromotor | 460 Nm |
| Makshastighet motor | 6 500 r/min |
| Maks liter utgang | 75,0 kW/l / 102,0 hp/l |
Ytelser
| Toppfart | 254 km/h |
| Elektrisk toppfart | 135 km/h |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 4,9 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 11,3 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 18,2 sec |
| 80-120 km/h med Sport Chrono-pakke | 3,1 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 4 930 mm |
| Total bredde | 1 983 mm |
| Bredde (med speilene innfelt) | 1 997 mm |
| Bredde inkludert speil | 2 194 mm |
| Høyde med ståloppheng (PASM DIN) | 1 696 mm |
| Høyde med luftfjæring (standardnivå) | 1 676 mm |
| Høyde med luftfjæring (ekstra lavt nivå) | 1 651 mm |
| Høyde med luftfjæring (lavt nivå) | 1 666 mm |
| Høyde med luftfjæring (terrengnivå) | 1 691 mm |
| Høyde med luftfjæring (ekstra terrengnivå) | 1 721 mm |
| Akselavstand | 2 895 mm |
| Svingradius | 11,5 m |
| Svingsirkel for dekkspor | 10,7 m |
| Egenvekt individuelle kjøretøy | 2 426 kg |
| Egenvekt | 2 425 kg |
| Egenvekt (EC) | 2 500 kg |
| Tillatt totalvekt | 3 125 kg |
| Tillatt nyttelast | 700 kg |
| Maks taklast for 'Porsche roof transport system' | 100 kg |
| Maks hengervekt (med brems) | 3 500 kg |
| Maks hengervekt (uten brems) | 750 kg |
| Vertikal last | 140 kg |
| Lukket bagasjeromsvolum (V210-2) | 545 l |
| Bagasjeromsvolum med bakseter slått ned | 1 563 l |
| Åpent bagasjeromsvolum (V211-2) | 627 l |
| Overheng foran | 1 013 mm |
| Overheng bak | 1 022 mm |
| Maks. bakkeklaring med stålfjæring (PASM DIN) | 208 mm |
| Maks bakkeklaring (luftfjæring i normal) | 188 mm |
| Maks. bakkeklaring med luftfjæring (lavt nivå) | 178 mm |
| Maks. bakkeklaring med luftfjæring (terrengnivå) | 203 mm |
| Maks bakkeklaring (luftfjæring i offroad) | 233 mm |
| Innkjøringsvinkel med stålfjæring (PASM DIN) | 25,6 ° |
| Avgangsvinkel med stålfjæring (PASM DIN) | 21,9 ° |
| Innkjøringsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 23,7 ° |
| Utgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 20,6 ° |
| Angrepsvinkel foran (luftfjæring i offroad) | 27,2 ° |
| Angrepsvinkel bak (luftfjæring i offroad) | 23,9 ° |
| Overgangsvinkel med ståloppheng (PASM DIN) | 18,7 ° |
| Overgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 16,9 ° |
| Overgangsvinkel med luftfjæring (lavt nivå) | 16,0 ° |
| Brytvinkel med luftfjæring (terrengnivå) | 18,2 ° |
| Angrepsvinkel under midten (luftfjæring i høy) | 20,9 ° |
| Maks. vadedybde med stålfjæring (PASM DIN) | 250 mm |
| Maks. vadedybde med luftfjæring (standardnivå) | 225 mm |
| Maks. vadedybde med luftfjæring (terrengnivå) | 250 mm |
| Max. wading depth with air suspension (extra off-road level) | 280 mm |
Rekkevidde
| Elektrisk rekkevidde by (WLTP) | 81 km |
| Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP) | 80 km |
| Elektrisk rekkevidde by (EAER, WLTP) | 87 km |
Lading
| Brutto batterikapasitet | 25,9 kWh |
| Ladetid 0 til 100 % med 11 kW AC | 2,7 h |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp vektet kombinert (WLTP) | 96 g/km |
| CO₂-utslipp med utladet batteri kombinert (WLTP) | 233 g/km |
| Elektrisk forbruk vektet kombinert (WLTP) | 19,5 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk kombinert (WLTP) | 30,3 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk by (WLTP) | 27,8 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk urban (WLTP) | 28,7 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk forstad (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk ekstra urban (WLTP) | 28,3 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk motorvei (WLTP) | 35,6 kWh/100 km |
| Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP) | 4,2 l/100 km |
| Drivstofforbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 0,8 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri kombinert (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri urban (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri suburban (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri ekstra urban (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri motorvei (WLTP) | 10,8 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Lydnivået til forbipasserende kjøretøy | 68 dB |
| Lydnivået til et stillestående kjøretøy | 85 dB |
| Lydnivå for stillestående kjøretøy (o/min) | 3 750 r/min |