2025 Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
- Lakkfarge
- Carmine Red
- Interiørfarge
- Kjørelengde
- 20 km
- Førstegangsregistrering
- 12./2025
- Tidligere eiere
- 1
- Garanti på ny bil
- 20 måneder gjenværende løpetid
- Motor
- T-Hybrid
- Driftstype
- Firehjulstrekk
- Kombinert effekt
- 398 kW / 541 hp
- Forbruk kombinert (WLTP)
- 10,5 l/100 km
GTS-interiørpakke
Stitching in contrasting colour, seat belts in contrasting colour, ‘GTS’ logo embroidered in contrasting colour on headrests, includes floor mats edged in black with stitching and ‘PORSCHE’ logo in contrasting colour. Digital Tachometer and Sport Chrono Stopwatch in contrasting colour. Steering Wheel, Dashboard trim strips, door trims and centre console in carbon.
Contrasting colour: Slate Grey Neo
Bilutstyr
Populært utstyr
Exterior
Transmission / Chassis
Wheels
Interior
Audio / Comm.
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Packages
Standardversjon
Exterior
Fotgjengersikkerhet
Tak i aluminium
Transmission / Chassis
Firehjulstrekk inkl. Porsche Traction Management (PTM)
63-liters bensintank
Standard hjuloppheng
Wheels
Navkopp med farget Porsche-emblem
Tyre Pressure Monitoring System (TPM)
Interior
Solskjermer
Audio / Comm.
Stemmestyring
E-Mobility
Bensin-/ladelokk
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Alarmsystem med interiørovervåkning
Forberedelse for alkoholsperre
Emergency call systems eCall and bCall
Garanti
Garantidekningen din inkluderer:

Garanti på ny bil
20 måneder gjenværende løpetid
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil (demo-bil) Demobiler er biler som er brukt til utstillinger eller prøvekjøringer. Dette kan resultere i varierende kjørelengde ved levering. Dette kan resultere i varierende kilometer ved levering. |
Kjørelengde 20 km Variabel kjørelengde – Bilen er fortsatt i bruk |
Førstegangsregistrering 12./2025 |
Tidligere eiere 1 (Porsche Center Asker & Bærum) |
Komplett servicehistorikk Ja, hver service utført i Porsche Center |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 6 |
| Slagvolum | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Boring | 97,0 mm |
| Slaglengde | 81,0 mm |
| Kombinert effekt | 398 kW / 541 hp |
| Effekt | 357 kW / 485 hp |
| Effekt elektromotor | 41 kW / 56 hp |
| Maks dreiemoment kombinert | 610 Nm |
| Maks dreiemoment | 570 Nm |
| Makshastighet motor | 7 500 r/min |
| Maks liter utgang | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Ytelser
| Toppfart | 312 km/h |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 3,0 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 6,9 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 10,7 sec |
| 80-120 km/h med Sport Chrono-pakke | 2,0 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 4 553 mm |
| Total bredde | 1 852 mm |
| Bredde inkludert speil | 2 033 mm |
| Akselavstand | 2 450 mm |
| Svingradius | 10,9 m |
| Egenvekt individuelle kjøretøy | 1 649 kg |
| Egenvekt | 1 645 kg |
| Egenvekt (EC) | 1 720 kg |
| Tillatt totalvekt | 2 065 kg |
| Tillatt nyttelast | 420 kg |
| Bagasjeromsvolum foran | 135 l |
| Åpent bagasjeromsvolum med baksetene nedfelt (V211-1) | 261 l |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp kombinert (WLTP) | 239 g/km |
| Forbruk kombinert (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| WLTP Forbruk lav | 17,9 l/100 km |
| WLTP Forbruk medium | 10,8 l/100 km |
| WLTP Forbruk høy | 8,9 l/100 km |
| WLTP Forbruk ekstra høy | 9,0 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Lydnivået til forbipasserende kjøretøy | 71 dB |
| Lydnivået til et stillestående kjøretøy | 98 dB |
| Lydnivå for stillestående kjøretøy (o/min) | 3 325 r/min |