2024 Porsche 718 Cayman Style Edition (MY24) (982)
Smørbøttaveien 8
Fredrikstad, 1617
- Lakkfarge
- Shark Blue
- Interiørfarge
- Kjørelengde
- 7 500 km
- Førstegangsregistrering
- 04./2024
- Tidligere eiere
- 1
- Garanti på ny bil
- 0 måneder gjenværende løpetid
- Motor
- Bensin
- Girkasse
- PDK (Automat)
- Driftstype
- Bakhhjulstrekk
- Effekt
- 220 kW / 300 hp
- 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke
- 4,7 sec
- Forbruk kombinert (WLTP)
- 9,0 l/100 km
Skinninteriør i svart med kontrastsømmer i 'Crayon'
As standard interior but with the following items also upholstered in leather: dashboard upper section, steering wheel airbag module, dashboard lower section including glove compartment cover, door panel upper sections, door centre panels, centre console side sections, seat bases and rear side of seat backrests (2-way, electric), Adaptive Sports seats Plus (18-way, electric) incl. memory package). Additional contrast stitching on dashboard upper section, door panel upper sections, door centre panels and centre console side sections. All leather items in smooth-finish leather.
Additionally door panel trim strips in Silver colour.
Beskrivelse
Bilutstyr
Populært utstyr
Exterior
Transmission / Chassis
Wheels
Interior
Audio / Comm.
Lighting and vision
Elektrisk innklappbare speil
Comfort and assistance systems
Exterior
Transmission / Chassis
6-trinns manuell
Wheels
Tire Pressure monitoring (TPM) 433 MHz
Interior
Audio / Comm.
Lighting and vision
Avblendbare innvendig og utvendige speil
Comfort and assistance systems
Garanti
Garantidekningen din inkluderer:

Garanti på ny bil
0 måneder gjenværende løpetid
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil |
Kjørelengde 7 500 km |
Førstegangsregistrering 04./2024 |
Tidligere eiere 1 |
Komplett servicehistorikk Ja, hver service utført i Porsche Center |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 4 |
| Slagvolum | 1 988 cm³ / 2,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slaglengde | 76,4 mm |
| Effekt | 220 kW / 300 hp |
| Ved turtall | 6 500 r/min |
| Maks dreiemoment | 380 Nm |
| Ved turtall | 2 150 - 4 500 r/min |
Ytelser
| Toppfart | 275 km/h |
| 0-100 km/h | 4,9 sec |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 4,7 sec |
| 0-160 km/h | 11,1 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 10,8 sec |
| 0-200 km/h | 18,1 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 17,8 sec |
| 80-120 km/h i 5. gir | 5,6 sec |
| 80-120 km/h | 3,2 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 4 379 mm |
| Total bredde | 1 801 mm |
| Bredde inkludert speil | 1 994 mm |
| Høyde | 1 295 mm |
| Akselavstand | 2 475 mm |
| Egenvekt individuelle kjøretøy | 1 408 kg |
| Egenvekt | 1 365 kg |
| Egenvekt (EC) | 1 440 kg |
| Tillatt totalvekt | 1 685 kg |
| Tillatt nyttelast | 320 kg |
| Drivstofftank | 54 l |
| Bagasjeromsvolum foran | 150 l |
| Bagasjeromsvolum med bakseter slått ned | 272 l |
| Åpent bagasjeromsvolum med baksetene nedfelt (V211-1) | 184 l |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp kombinert (WLTP) | 204 g/km |
| Forbruk kombinert (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP Forbruk lav | 14,1 l/100 km |
| WLTP Forbruk medium | 9,1 l/100 km |
| WLTP Forbruk høy | 7,8 l/100 km |
| WLTP Forbruk ekstra høy | 8,0 l/100 km |