2021 Porsche 718 Boxster (MY21) (982)
Bruktbil
899 000 kr
Porsche Center Fredrikstad
Smørbøttaveien 8
Fredrikstad, 1617
Lagernummer:
WP0ZZZ98ZMS200832
Understellsnummer:
WP0ZZZ98ZMS200832
- Lakkfarge
- Agate Grey Metallic
- Interiørfarge
- Takfarge
- Cabriolettak i svart
- Kjørelengde
- 55 000 km
- Førstegangsregistrering
- 03./2021
- Tidligere eiere
- 2
- Motor
- Bensin
- Girkasse
- PDK (Automat)
- Driftstype
- Bakhhjulstrekk
- Effekt
- 220 kW / 300 hp
- 0-100 km/h
- 4,9 sec
- Forbruk kombinert (WLTP)
- 9,0 l/100 km
Forbruk kombinert (WLTP): 9,0 l/100 km · CO₂-utslipp kombinert (WLTP): 203 g/km
Standardinteriør i 'Black'
Smooth-finish leather in interior colour: steering wheel rim, inlay door handles and gear lever/PDK gear selector. In Race-Tex: seat centres
Beskrivelse
Alle våre biler blir levert med 1 måned gratis Porsche forsikring. (Privatkjøp)
<b>Dine kontaktpersoner hos Porsche Center Fredrikstad </b>
Tommy Johansen - 400 10 911
Dag-Øyvind Andresen - 93 911 911
<b>Lån, leasing og finansiering </b>
Gjennom våre samarbeidspartnere Porsche Finans tilbyr vi markedets beste finansieringsordninger. Finansiering fra kr 0,- kontant og inntil 10 års nedbetaling. Vi kan også tilby leasing.
<b>Innbytte / kommisjon </b>
Dersom du trenger hjelp til å selge en bil tar vi gjerne salgsoppdraget eller vi kan ta bilen din i innbytte hvis du handler en ny bil hos oss! Ta kontakt for info og priser.
<b>Om oss. </b>
Vi i Porsche Center Fredrikstad er stolte over å representere verdens mest prestisjetunge bilmerke. Et bilmerke med særpreg og sterke idealer. Ikke bare er bilene unike i design, de er også bygget for å vare, med en uovertruffen kvalitet og sikkerhet. Resultatet? Kombinasjonen av ekstreme ytelser og fantastisk hverdagslig komfort. Kombinasjonen av aerodynamisk kunst og trafikksikkerhet.
Velger du oss, lover vi at all vår kunnskap om Porsche vil komme deg som kunde til gode. Vi kan PORSCHE!
<b>Følg oss på Sosiale Medier</b>
https://www.facebook.com/porschecenterfredrikstad
https://www.instagram.com/porschecenter_fredrikstad
Vi er strategisk plassert i hjertet av Østfold-regionen og er et Porsche Destination Center, det nyeste konseptet innen Porsche-design og det eneste av sitt slag på Østlandet.
Dette unike anlegget kombinerer toppmoderne fasiliteter med en helhetlig opplevelse som reflekterer Porsches verdier og kvalitet
Vi tilbyr et bredt spekter av tjenester, inkludert salg av nye og brukte Porsche-modeller, høyteknologiske verkstedtjenester, lifestyle shop og personlig rådgivning for å skreddersy din Porsche-opplevelse.
Hjertelig velkommen til oss!
Det tas forbehold om feil i annonsen.
Bilutstyr
Populært utstyr
Ekstrautstyr
Transmission / Chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Sportsenderør i svart høyglans
64-liters drivstofftank
Servostyring Plus
Wheels
20" 911 Turbo-felger
Interior
Oppvarmbart multifunksjonsratt
Oppvarmbare forseter
Gulvmatter
Audio / Comm.
BOSE® Surround Sound-System
Apple® CarPlay
Lighting and vision
Tonede Bi-Xenon hovedlys inkludert Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Elektrisk innklappbare sidespeil
Comfort and assistance systems
ParkAssist foran og bak
Cruise control
Standardutstyr
Ingen standardutstyr kunne fastsettes for dette kjøretøyet.
Ta kontakt med Porsche-senteret for informasjon om standardutstyr.
Garanti
Vi har ingen informasjon om garantien. Vennligst sjekk med forhandleren.
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil |
Kjørelengde 55 000 km |
Førstegangsregistrering 03./2021 |
Tidligere eiere 2 |
Komplett servicehistorikk Ja, alle utførte tjenester |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 4 |
| Slagvolum | 1 988 cm³ / 2,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slaglengde | 76,4 mm |
| Effekt | 220 kW / 300 hp |
| Ved turtall | 6 500 r/min |
| Maks dreiemoment | 380 Nm |
| Ved turtall | 2 150 - 4 500 r/min |
Ytelser
| Toppfart | 275 km/h |
| 0-100 km/h | 4,9 sec |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 4,7 sec |
| 0-160 km/h | 11,1 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 10,8 sec |
| 0-200 km/h | 18,1 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 17,8 sec |
| 80-120 km/h i 5. gir | 5,6 sec |
| 80-120 km/h | 3,2 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 4 379 mm |
| Total bredde | 1 801 mm |
| Bredde inkludert speil | 1 994 mm |
| Høyde | 1 281 mm |
| Akselavstand | 2 475 mm |
| Fremre spor | 1 515 mm |
| Bakre spor | 1 531 mm |
| Drakoeffisient (Cd) | 0,31 cD |
| Egenvekt | 1 365 kg |
| Egenvekt (EC) | 1 440 kg |
| Tillatt totalvekt | 1 685 kg |
| Tillatt nyttelast | 320 kg |
| Drivstofftank | 54 l |
| Lukket bagasjeromsvolum med baksetene nedfelt (V210-1) | 122 l |
| Lukket bagasjeromsvolum (V210-2) | 122 l |
| Bagasjeromsvolum foran | 150 l |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp kombinert (NEDC) | 185 g/km |
| Drivstofforbruk kombinert (NEDC) | 8,1 l/100 km |
| Drivstofforbruk urban (NEDC) | 10,6 l/100 km |
| Drivstofforbruk ekstra urbane (NEDC) | 6,6 l/100 km |
| CO₂-utslipp kombinert (WLTP) | 203 g/km |
| Forbruk kombinert (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP Forbruk lav | 14,1 l/100 km |
| WLTP Forbruk medium | 9,1 l/100 km |
| WLTP Forbruk høy | 7,7 l/100 km |
| WLTP Forbruk ekstra høy | 8,0 l/100 km |