2025 Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid
- Lakkfarge
- Vulcano Grey Metallic
- Interiørfarge
- Kjørelengde
- 28 809 km
- Førstegangsregistrering
- 12./2024
- Tidligere eiere
- 1
- Garanti på ny bil
- 8 måneder gjenværende løpetid
- Motor
- Plug-in hybrid
- Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP)
- 85 km
- Brutto batterikapasitet
- 25,9 kWh
- Driftstype
- Firehjulstrekk
- Kombinert effekt
- 575 kW / 782 hp
- Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP)
- 1,3 l/100 km
Skinninteriør i svart med detaljer i 'Turbonite'
All items of the partial leather interior in smooth-finish leather. Seat belts front and rear in Turbonite.
With decorative stitching in contrasting colour Turbonite:
- dashboard Upper and lower section
- door waist rails
- centre console
- armrests
- Seat outlines
- multifunction sports steering wheel with rim in smooth finish leather
- floor mats
Bilutstyr
Populært utstyr
Exterior
Transmission / Chassis
Wheels
Interior
Audio / Comm.
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Packages
Exterior
Dørhåndtak i eksteriørfarge
Aktivt panser
Tak i aluminium
Transmission / Chassis
80-liters drivstofftank
Lithiumion-batteri
Wheels
Sommerdekk for 21" felger
Tyre Pressure Monitoring System (TPM)
Interior
PDK-girvelger i skinn
Solskjermer
Sportspedaler og fothviler i svart
Bortfall av Turbo-logo på nakkestøttene
Audio / Comm.
E-Mobility
Lighting and vision
Comfort and assistance systems
Alarmsystem med interiørovervåkning
Forberedelse for alkoholsperre
Emergency call systems eCall and bCall
Driver Awareness Detection
Sidekollisjonsputer foran
Garanti
Garantidekningen din inkluderer:

Garanti på ny bil
8 måneder gjenværende løpetid
Tilstand og historikk
Tilstand Bruktbil |
Kjørelengde 28 809 km |
Førstegangsregistrering 12./2024 |
Tidligere eiere 1 |
Komplett servicehistorikk Ja, alle utførte tjenester |
Tekniske data
Motor
| Antall sylindre | 8 |
| Slagvolum | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slaglengde | 86,0 mm |
| Kombinert effekt | 575 kW / 782 hp |
| Effekt | 441 kW / 599 hp |
| Effekt elektromotor | 140 kW / 190 hp |
| Ved turtall | 6 000 r/min |
| Maks dreiemoment kombinert | 1 000 Nm |
| Maks dreiemoment | 800 Nm |
| Maks dreiemoment elektromotor | 450 Nm |
| Ved turtall | 2 400 - 4 500 r/min |
| Makshastighet motor | 6 800 r/min |
| Maks liter utgang | 110,0 kW/l / 149,0 hp/l |
Ytelser
| Toppfart | 325 km/h |
| Elektrisk toppfart | 140 km/h |
| 0-100 km/h med Sport Chrono-pakke | 2,9 sec |
| 0-160 km/h med Sport Chrono-pakke | 6,5 sec |
| 0-200 km/h med Sport Chrono-pakke | 9,9 sec |
| 80-120 km/h med Sport Chrono-pakke | 1,8 sec |
Karosseri - Dimensjoner og Vekter
| Lengde | 5 054 mm |
| Total bredde | 1 937 mm |
| Bredde inkludert speil | 2 165 mm |
| Høyde | 1 423 mm |
| Akselavstand | 2 950 mm |
| Svingradius | 11,4 m |
| Svingsirkel for dekkspor | 10,7 m |
| Egenvekt individuelle kjøretøy | 2 409 kg |
| Egenvekt | 2 365 kg |
| Egenvekt (EC) | 2 440 kg |
| Tillatt totalvekt | 2 795 kg |
| Tillatt nyttelast | 430 kg |
| Maks taklast for 'Porsche roof transport system' | 75 kg |
| Bagasjeromsvolum med bakseter slått ned | 1 255 l |
| Åpent bagasjeromsvolum (V211-2) | 421 l |
| Maks bakkeklaring (luftfjæring i normal) | 126 mm |
| Innkjøringsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 12,7 ° |
| Utgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 16,6 ° |
| Overgangsvinkel med luftfjæring (standardnivå) | 11,0 ° |
Rekkevidde
| Elektrisk rekkevidde by (WLTP) | 83 km |
| Elektrisk rekkevidde kombinert (EAER, WLTP) | 85 km |
| Elektrisk rekkevidde by (EAER, WLTP) | 88 km |
Lading
| Brutto batterikapasitet | 25,9 kWh |
| Ladetid 0 til 100 % med 11 kW AC | 2,7 h |
Forbruk og utslipp
| CO₂-utslipp vektet kombinert (WLTP) | 30 g/km |
| CO₂-utslipp med utladet batteri kombinert (WLTP) | 240 g/km |
| Elektrisk forbruk vektet kombinert (WLTP) | 26,9 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 30,2 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk kombinert (WLTP) | 28,2 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk by (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk urban (WLTP) | 29,4 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk forstad (WLTP) | 26,1 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk ekstra urban (WLTP) | 24,8 kWh/100 km |
| Elektrisk forbruk helelektrisk motorvei (WLTP) | 34,3 kWh/100 km |
| Drivstofforbruk vektet kombinert (WLTP) | 1,3 l/100 km |
| Drivstofforbruk ladedepleterende kombinert (WLTP) | 0,1 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri kombinert (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri urban (WLTP) | 19,1 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri suburban (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri ekstra urban (WLTP) | 8,6 l/100 km |
| Drivstofforbruk med utladet batteri motorvei (WLTP) | 9,6 l/100 km |
Sound level (type approved based on UN-R 51)
| Lydnivået til forbipasserende kjøretøy | 67 dB |
| Lydnivået til et stillestående kjøretøy | 88 dB |
| Lydnivå for stillestående kjøretøy (o/min) | 3 750 r/min |