Porsche 911 S/T (992 I)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Shore Blauw Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 6.009 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 386 kW / 525 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,7 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur Heritage Design met uitgebreide lederen items (bi-color), zwart en Classic Cognac (semi aniline)
Bekleed met glad leder in de dashboardkleur (zwart):
Bovenste deel van het dashboard inclusief afdekking instrumentenpaneel, bovenste deel dashboard middenbekleding incl. afdekking Sport Chrono stopwatch, stuurwielrand, airbagmodule in het stuurwiel, stuurkolombehuizing, zijdelingse ventilatielamellen, bovenste deurpaneel, bovenste en middelste zijpaneel achter, zitsilhouet van de volledige kuipstoelen, opbergvakdeksel middenconsole (zijdelingse bolsters), versnellingspook, afdekking zekeringkast en binnenste dorpelbeschermers.
Bekleed met semi anilineleder in de bekledingskleur (Classic Cognac):
Onderste deel van het dashboard inclusief dashboardkastdeksel, bekerhouderbekleding, dashboardafsluitlijsten, 12-uur markering van het GT-sportstuurwiel, interieurpakket (sierlijsten met decoratieve inlays dashboard, deurpaneel en middenconsole), middelste luchtrooster en middelste luchtroosterlamellen, midden deurpaneel, deuropeningslussen, deurgrepen, armsteun deurpaneel, deksel opbergvak middenconsole (bovenste gedeelte) met in reliëf aangebracht 'PORSCHE Exclusive Manufaktur'-logo, kniestukken middenconsole, stoelsteunen, historisch Porsche-logo in reliëf op hoofdsteunen.
Lederen stoelbekleding in Classic Cognac en zwart. Stoelmidden in stof Classic Cognac met krijtstrepen in zwart.
Opmerking: Lederen stoelbekleding van de sportstoelen plus, elektrische 4-voudig volledig in leder Classic Cognac. Stoelmidden zoals voor volledige kuipstoelen.
Bovendien in Race-Tex (zwart): geperforeerde dakbekleding (zwarte achtergrond), zonnekleppen en binnenspiegelpaneel.
Alle stiksels in ton sur ton.
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart, verlicht. Vloermatten Heritage Design (tweedelige set met specifieke stof, lederen rand in Classic Cognac en dubbele siernaad (ton sur ton). Autosleutel gespoten in exterieurkleur met lederen sleuteletui in Classic Cognac en zwart.
Boordmap leder in Classic Cognac en zwart. Led-verlichting in portieren met 'icons of cool' logo.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
GT3 S/T magnesium wheels
Interieur
Licht versie
Comfort opties
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 6.009 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 11/07/2025 met 1.337 km Porsche Zentrum Stuttgart |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 386 kW / 525 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 465 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.300 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,4 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 11,2 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 5,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.573 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.386 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.380 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.455 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.695 Kg |
| Maximale belasting | 315 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 313 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 24,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 13,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |
