Porsche 911 GT3 (MY24) (992 I)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Arctic Grijs
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 23.152 km
- Eerste registratie
- ER 11/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,0 l/100 km
Interieur met lederen en Race-Tex items in zwart met stiksels in GT-zilver
In zwart leer:
Stoelbolsters, hoofdsteunen en stuurwiel airbag module.
In zwart Race-Tex:
Stoelmiddenbanen, stuurwielrand, PDK-schakelgreep incl. handgreep, portiertrekkers, armsteun portierpaneel, armsteun hoofdopbergvak middenconsole, dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding.
Verdere details:
stiksels en geborduurde 'GT3'-logo's in GT-zilver. Deuropenerhendels in zwart. Sierlijsten in zwart met inleg in geborsteld aluminium in antraciet: sierlijsten dashboard en deurpanelen en sierlijsten middenconsole.
Bovendien voor volledige kuipstoelen (bestelnr. Q1K), gedeeltelijk geperforeerd zitgedeelte in Race-Tex zwart, met rugleuning in contrasterende kleur GT-zilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Verval van het panoramadaksysteem
Sideskirts in zwart
Sierlijsten zwart satijn
Modelaanduiding in satijnzwart op achterskirt
Badge op luchtinlaatrooster
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Achterdiffusor met lamellen
Buitenspiegel bovenste rand gespoten in exterieurkleur, onderste rand en spiegelvoet van zwarte kunststof
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Lightweight starter battery LiFePO4
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Wielen zilver gespoten
Interieur
Gordelspanners
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Geen achterbank
Dorpelbeschermers in geborsteld aluminium in antraciet
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Led koplampen met geïntegreerde 4-punts dagrijverlichting
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Licht Design Pakket
Twee-zones automatische klimaatregeling
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 23.152 km |
Eerste registratie 11/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 21/10/2025 met 16.578 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 470 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.100 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,8 kW/l / 127,6 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.573 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 Kg |
| Maximale belasting | 347 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 294 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 97 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |
