Porsche 911 Carrera S Coupe 50 Yrs Anniversary (991 I)
Occasion
€ 189.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
WP0ZZZ99ZES112223
- Exterieurkleur
- Grafietgrijs
- Interieurkleur
- Classic in agaatgrijs / geisergrijs
- Kilometerstand
- 32.000 km
- Eerste registratie
- ER 11/2013
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 S
Classic in agaatgrijs / geisergrijs
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
911 '50 Years Edition' optie pakket
Exterieur
ParkAssistent voor en achter
Achterruitenwisser
Getinte baan op voorruit
Elektrisch schuif-kanteldak
Koplampsproeier gespoten in exterieurkleur
Tankdop in aluminium look
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK
Servotronic
Sport Chrono Pakket
Interieur
Indicatie maximale snelheid
Adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Stoelverwarming
Rokerspakket
Autosleutels gespoten
Lederen interieur
Sleuteletui leder
Audio/comm
Uitgebreide navigatie module
Telefoonmodule
BOSE Surround sound systeem
Online service
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 32.000 km |
Eerste registratie 11/2013 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 440 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.600 r/min |
| Maximaal toerental | 7.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,4 kW/l / 105,3 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 298 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.509 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.295 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.538 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.560 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.430 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.530 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.850 Kg |
| Maximale belasting | 420 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 260 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 145 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.