Porsche 911 Carrera GTS (992 II)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Fashion Grey
- Interieurkleur
- Garantie op nieuwe auto's
- 17 maanden resterende looptijd
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Race-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder
Volgende items bekleed met leder: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, zijpanelen achterkant
In Race-Tex: middenzittingen voor en achter met reliëf in Diamar, stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpanelen, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, afdekking opbergvak (gedeeltelijk), middenpanelen portieren met reliëf in Diamar, afdekking bekerhouder en versnellingspook. 'GTS'-logo in zwart geborduurd op hoofdsteunen
Let op: alleen verkrijgbaar in de interieurkleur zwart
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Veiligheid van voetgangers
Aluminium dak
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat Zwart
Automatische driepuntsgordels
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
17 maanden resterende looptijd
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,5 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.306 Mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.296 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.595 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.670 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.945 Kg |
| Maximale belasting | 350 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.087 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 121 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 113 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,0 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,6 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 8,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,9 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 13,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 12,1 ° |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 239 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 17,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |