Porsche 911 Carrera Cabriolet (992 II)
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Vanadium Grijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 5.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Garantie op nieuwe auto's
- 20 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Leder interieur zwart, stiksel krijt
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achterin
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning geschilderd in donkerzilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Veiligheid voor voetgangers
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielkern met monochroom Porsche logo
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
20 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion (vervangende auto) Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 5.000 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 291 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.599 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.600 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.675 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.015 Kg |
| Maximale belasting | 415 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 236 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |