Porsche 911 Carrera 4 GTS (997 II)
Occasion
€ 134.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
Aanbod
WP0ZZZ99ZCS711913
- Exterieurkleur
- Meteoorgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 18.566 km
- Eerste registratie
- ER 10/2011
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 300 kW / 408 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,2 S
Zwart lederen interieur, stoelen in leder/Alcantara®
Additional scope of leather features for standard interior: Trim A-pillar/windscreen frame, B-pillar and C-pillar trim, front part of dashboard including airbag cover, uopper part of dashborard including instrument cluster cover, door trim including head airbag cover, fromt side trims, rear side trims, all leather items in smooth leather.
Additional in Alcantara®: Door handle, door mirror, door storage compartment lid, extension of door storage compartment, centre console storage compartment lid, dashboard, lower part including glove compartment.
Beschrijving
Deze 911 Carrera 4 GTS Coupe is origineel Duits geleverd, altijd dealeronderhouden geweest. 1e lak en schadevrije. De voorbumper is reeds voorzien van PPF.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Dynamische bochtenverlichting
ParkAssistent
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Elektrisch hef-/schuifdak
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK 7 versnellingen)
Sport Chrono Pakket Plus
Interieur
Cruisecontrole
Achterstoelen
Stoelverwarming
Vloermatten
Lederen interieur
Multifunctioneel stuurwiel
Audio/comm
Universele audio-ingang (AUX)
BOSE Surround sound systeem
Uitgebreide navigatie module
Telefoonmodule
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 18.566 km |
Eerste registratie 10/2011 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 28/06/2022 met 11.678 km Porsche Zentrum Dortmund |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 300 kW / 408 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.300 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 420 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 4.200 - 5.600 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 78,9 kW/l / 107,4 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,4 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,2 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.435 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.350 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.490 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.546 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,31 cW |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.510 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.585 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.910 Kg |
| Maximale belasting | 400 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 205 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 105 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.