Porsche 718 Cayman GT4 (MY23) (982)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Arcticgrijs
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 8.500 km
- Eerste registratie
- ER 09/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 309 kW / 420 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,9 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Race-Tex interieur met uitgebreide items in leder, zwart, decoratieve stiksels in contrasterende kleur rood
Zwart glad leder: bovengedeelte dashboard inclusief airbagafdekking, airbagmodule, instrumentenpaneel, bovengedeelte deurpaneel, zijgedeelten middenconsole, stoelbases, stoelwangen en hoofdsteunen, en zijstrepen van het deksel van het opbergvak in de middenconsole. Alle lederen items in glad leder. Zwart Race-Tex: onderste gedeelte dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, stuurwielrand, versnellingspook, stoelmiddenbanen, portiergrepen, middenpanelen portieren, armsteunen portierpaneel en deksel opbergvak middenconsole. Deurpaneel sierlijsten in geborsteld aluminium. Modellogo geborduurd op hoofdsteunen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Interieur aluminium
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Exterieur
Tweezits voertuigconcept met een in het midden geplaatste motor
Intelligente lichtgewicht constructie van aluminium en composiet staal
Achterklep met brede opening en verwarmbaar raam
Luchtinlaten aan de zijkant met één vin en side blades inclusief 'GT4' logo in exterieurkleur
Sierlijsten rond zijruiten zwart
Gesloten bodemplaten
'PORSCHE' logo zilverkleurig hoogglans en modelaanduiding in zwart zijdeglans
Vaste GT4 achterspoiler in exterieurkleur met geïntegreerde sideplates en vleugelsteunen van aluminium in zwart
Vaste achterspoiler
Front met grote luchtkoelopeningen inclusief luchtinlaatroosters, spoilerrand met 'GT4' logo in zwart en centrale uitstroomopening
Achterdiffusor in zwart
Aandrijving / chassis
Handgeschakelde 6-versnellingsbak
Achterwielaandrijving
64-liter brandstoftank
Waterkoeling en thermomanagement
Aluminiumblok en cilinderkoppen
Automatische start/stop-functie
Geïntegreerde dry-sumpsmering
Direct Fuel Injection (DFI)
Elektrisch bediende parkeerrem
Porsche Stability Management (PSM)
Stuurbekrachtiging
Uitlaatsysteem met centraal geplaatste dubbele eindpijpen van roestvrij staal
Porsche Torque Vectoring (PTV) inclusief mechanisch sperdifferentieel op achteras
6-cilindermotor, cilinderinhoud: 4,0 liter, maximaal vermogen 309 kW (420 pk), maximaal koppel 420 Nm
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 6 zuigers voor en 4 zuigers achter
Centrale koeler
Dynamisch bevestigingssysteem voor versnellingsbak
VarioCam
Prestatiegerichte schakelindicator
Sportuitlaatsysteem met twee uit elkaar geplaatste eindpijpen in zwart hoogglans
Verkorte versnellingspook
Lichtgewicht veeras achter
Porsche Active Suspension Management (PASM) inclusief 30 mm verlaging
Onderstel voor circuitgebruik instelbaar (sporing, wielvlucht, stabilisatoren)
Lichtgewicht veeras voor
AUTO BLIP knop voor het activeren van de dynamische tussengas functie bij het terugschakelen
Wielen
20-inch 718 Cayman GT4 wielen in platina (satijnglans)
20-inch 718 Cayman GT4 wielen
Wielaccessoires
Wielen in Satin Platinum
Tyre Pressure Monitoring System (TPM) met race circuit modus
Licht en zicht
Voorruit met grijze band
Bi-xenon koplampen met geïntegreerde led dagrijverlichting
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Led-interieurverlichting
Ruitenwisserinstallatie voorruit met aerowisserbladen en ruitensproeiers
Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Getinte achterlichten
Getinte LED-hulpverlichting
Hulp systemen
Elektrische ramen met touchbediening en deurbescherming
Interieur
Hemelbekleding van stof
Airbags
Bescherming tegen zijdelingse impact
Bagageruimte voor en achter
Aanpasbare ventilator met luchtcirculatie en antivriesfunctie
Airconditioningsysteem met geïntegreerde actieve koolstoffilter
Instrumentenpaneel met centrale toerenteller en 4,6 inch kleurenscherm met hoge resolutie
Warmtewerende beglazing
Opbergvak in portieren
Startonderbreker met centrale vergrendeling op afstand
Digitale displays voor voertuigsnelheid, gekozen versnelling, kilometerteller, dagteller en tijd
Twee afzonderlijke bekerhouders (passagierszijde ingebouwd in dashboardafwerking)
Stopcontact (12 V) in voetenruimte bijrijderszijde en in opbergvak van middenconsole
Opbergvakken in middenconsole
Kledinghaken op rugleuningen van stoelen
Pedalen en voetsteun met roestvrijstalen omlijsting (mat geborsteld)
Alarmsysteem
Sportstoelen, (2-voudig, elektrisch)
Middenbaan stoelen Race-Tex/zijwangen en hoofdsteunen leder zwart, hoofdsteunen met gestikt 'GT4' logo zilverkleurig
Wijzerplaten instrumentenpaneel zwart, met gele wijzers en schaalverdelingen, toerenteller titaniumkleurig met 'GT4' logo
GT4 sportstuurwiel met stuurwielkrans in Race-Tex (diameter 360 mm en handmatig verstelbaar)
Embleem 'GT4' op schakelpook/keuzehendel
Portierpanelen met portierlussen zilverkleurig
Dorpellijsten met 'GT4' logo
Interieur Race-Tex
Hemelbekleding Race-Tex
Interieur aluminium
Interieurpakket geborsteld aluminium
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief mobiele-telefoonvoorbereiding en audioingangen
Digitale radio (DAB+)
Porsche Car Connect, gegevens en bediening via smartphone-app
Porsche Communication Management (PCM) inclusief mobiele-telefoonvoorbereiding en audioingangen
Sound Package Plus met 8 luidsprekers en totaal vermogen van 150 Watt
Porsche Track Precision App (alleen i.c.m. navigatie inclusief Porsche Connect)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 8.500 km |
Eerste registratie 09/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.995 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 309 kW / 420 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 430 Nm |
| Maximaal toerental | 8.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,2 kW/l / 105,0 PK/l |
Vermogen
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,4 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.456 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.269 Mm |
| Wielbasis | 2.484 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.483 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.450 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.525 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.780 Kg |
| Maximale belasting | 330 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 270 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 182 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 242 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 16,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,7 l/100 km |