Porsche 718 Cayman GT4 RS (982)
Porsche Approved Occasion
€ 339.900
BTW aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
Aanbod
WP0ZZZ989SK268806
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Malachite Green Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 35 km
- Eerste registratie
- ER 03/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 368 kW / 500 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,0 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 13,0 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 295 g/km
Interieur Weissach-pakket met uitgebreide items in leder en Race-Tex, zwart/arctic grijs
Extra Race-Tex items ten opzichte van het interieur met uitgebreide items in leder en Race-Tex:
Dashboard bovendeel inclusief instrument cluster cover, middenconsole zijsecties
Decoratieve stiksels en geborduurde Weissach-pakketlogo's in arctisch grijs.
Opmerking: alleen in combinatie met Weissach-pakket.
Beschrijving
Origineel Nederlandse, nieuw door ons geleverde GT4 RS. Komt uit een collectie, voorzien van een full PPF en veel maatwerk zoals achteraf gespoten remklauwen in Malachite Green Metallic en 'PORSCHE' logo in Whitegold, evenals de wing endplates, GT4RS typeaanduiding en wielen.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
Weissach-pakket
Club Sport Pakket
Weissach-pakket
Exterieur
Spiegeldriehoek carbon
Voorklep gedeeltelijk carbon gespoten
Portiergrepen hoogglans zwart gespoten
Transmissie/chassis
Liftsysteem vooras
Sport Chrono Pakket
90 liter benzine tank
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Interieur
Sierpakket interieur met sierstiksels en borduursel in contrasterende kleur
Stuurkolom leder met afwijkend stiksel
Portierbekleding leder/Race-Tex
Dorpellijsten in carbon individueel, verlicht
Autosleutel gespoten met sleuteletui leder
Deurtreklussen zwart
Vloermatten
Zonnekleppen Race-tex
Eindafwerking dashboard leder/Race-Tex met afwijkend stiksel - GT Silver
Klimaatregelinspaneel leder
Deksel middenconsole Race-tex met Porsche embleem
Deksel zekeringskast in leder met decoratief stiksel - GT Silver
Dorpelbekleding leder met afwijkend stiksel
Audio/comm
Smartphone-opbergruimte
BOSE® Surround Sound System
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Afwijkende kleur stiksels - GT Silver
Licht versie
LED-koplampen met Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
ParkAssist achter met achteruitrijcamera
Homelink (garagedeuropener)
Voorbereiding voor Porsche Dash Cam
Licht design pakket
Cruise control
Rokerspakket
Standaard uitrusting
Pakketten
GT3RS - versie
Transmissie/chassis
6-cilinder boxermotor met natuurlijke aanzuiging, 4,0 liter cilinderinhoud.
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Active Suspension Management (PASM) sportonderstel met 30 mm verlaagde rijhoogte
Porsche Torque Vectoring incl. mechanisch sperdifferentieel (PTV)
Power steering
Wielen
Wielen gespoten in donkerzilver
Tyre Pressure Monitoring System (TPM)
20-inch 718 Cayman GT4 RS gesmede lichtmetalen velgen
Interieur
12 uurs markering stuurwiel in geel
PDK versnellingspook Race-Tex
Dakbekleding in Race-Tex
Dorpellijsten van carbon
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) inclusief voorbereiding voor mobiele telefoon en audio-interfaces
Voice Control
Digital radio
Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus)
Apple CarPlay
USB interface achter
Licht versie
Voorruit met grijze band
Donkere achterlichten
Comfort opties
Klimaatregeling
Alarmsysteem met interieurbewaking
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 35 km |
Eerste registratie 03/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 17/03/2025 met 13 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 368 kW / 500 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 92,0 kW/l / 125,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.456 Mm |
| Totale breedte | 1.822 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.267 Mm |
| Wielbasis | 2.482 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.464 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.415 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.490 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.771 Kg |
| Maximale belasting | 356 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 136 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 295 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 21,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.800 r/min |