Porsche Macan 4
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Ijsgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Clubleder interieur Truffelbruin
- Kilometerstand
- 12.500 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Garantie op nieuwe auto's
- 16 maanden resterende looptijd
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 568 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 100,0 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%)
- 21,00 Min
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 300 kW / 408 PK
Clubleder interieur Truffelbruin
Club lederen interieur in truffelbruin:
Bekleed met clubleder/glad leder:
- Stoelmiddenbanen voor en achter
- Zitkussens voor en achter aan de binnenkant
- Middenpanelen en zijkanten van de hoofdsteun voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuurairbagmodule
- Bovenste en onderste deel dashboard
- Belangrijkste onderdelen van het deurpaneel, waaronder de armsteun en de handgrepen van de voor- en achterportieren
- Armsteun middenconsole
- Bovenste zijpanelen middenconsole
Ton-sur-ton siernaden in truffelbruin op de volgende onderdelen:
- Zitplaatsen
- Bovenste deel van dashboard
- Armsteunen deurpaneel voor en achter
- Armsteun middenconsole
- Bovenste deel van de deurpanelen voor en achter
Let op: Alleen in combinatie met comfortstoelen voorin (14-voudig elektrisch) of adaptieve sportstoelen voorin (18-voudig elektrisch verstelbaar)
Opmerking: Stuurwielrand en airbagmodule in glad leder zwart
E-Performance in een oogopslag
Alle informatie is gebaseerd op de individuele gegevens van deze Porsche.
Capaciteit batterij Toestand van gezondheid (SoH)
Geen informatie beschikbaar

Degradatie van de batterijcapaciteit (SoH) - indicatieve weergave
** Gezondheidstoestand (SoH)**
De gezondheidstoestand (SoH) geeft aan welk percentage van de oorspronkelijke accucapaciteit momenteel beschikbaar is. De hoogspanningsaccu wordt continu bewaakt en geëvalueerd door het Battery Management System. Factoren als temperatuur, rijstijl en laadgedrag kunnen deze waarde beïnvloeden.
Wat toont de grafiek?
Naarmate de batterij in het voertuig ouder wordt, neemt de bruikbare energie-inhoud af. Dit resulteert met name in een kleinere actieradius en langere laadtijden. Hoewel de capaciteit aanvankelijk sneller kan afnemen, verloopt het daaropvolgende verouderingsproces doorgaans gestaag en in een gematigd tempo. De grafiek geeft een statistisch overzicht van trends in het wagenpark; de werkelijke batterijcapaciteit kan in individuele gevallen variëren. Belangrijke beïnvloedende factoren zijn gebruik en bedrijfsomstandigheden, zoals omgevingstemperatuur, laadgewoonten en rijprofielen, evenals andere operationele en voertuigspecifieke factoren.
HV batterijgarantie
7 jaar en 4 maanden / 147.500 km

Garantiebescherming voor uw Porsche
** HV batterij garantie **
Elke volledig elektrische Porsche wordt geleverd met een wereldwijde garantie die de hoogspanningsaccu dekt tegen materiaal- en fabricagefouten gedurende 8 jaar of tot 160.000 km, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet.1 We garanderen ook de resterende capaciteit van de hoogspanningsaccu: tot 3 jaar of 60.000 km is minimaal 80% van de oorspronkelijke netto-accucapaciteit gegarandeerd. Daarna is een minimale resterende capaciteit van 70% gegarandeerd tot het einde van de garantieperiode van de hoogspanningsaccu.
** Goedgekeurde garantie van Porsche (optioneel)**
Ook na afloop van de garantieperiode op de accu kunt u nog steeds profiteren van extra bescherming. Met de Porsche Approved Warranty kunt u de dekking van de accu van uw voertuig uitbreiden tot na de oorspronkelijke garantieperiode van 8 jaar. Voor meer informatie kunt u de onderstaande link gebruiken of contact opnemen met uw Porsche Centre.
1Whicheer wat zich het eerst voordoet.
Naarmate de accu ouder wordt, neemt de bruikbare energie-inhoud geleidelijk af. Dit kan leiden tot een kleiner rijbereik en langere laadtijden. De hier getoonde technische gegevens hebben specifiek betrekking op dit voertuig. De gepubliceerde waarden voor nieuwe voertuigen kunnen daarom afwijken.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting "basis"
Exterieur
Sideskirts
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Carrosserievorm-SUV
Actieve motorkap
Verval van het panoramadaksysteem
Voorbereiding trekhaak
Transmissie/chassis
Permanent Magnet Synchronous Motors on Front and Rear Axles
Stalen veerophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonder 'turbo' aanduiding op hoofdsteunen
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Omkeerbare gordelspanner
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Zijairbags en centrale airbag voor
Airbags
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
16 maanden resterende looptijd
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 12.500 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 285 kW / 387 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 300 kW / 408 PK |
| 30 minuten vermogen | 145 kW / 197 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 650 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 5,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 11,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 19,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 3,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.784 Mm |
| Totale breedte | 1.938 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.152 Mm |
| Hoogte | 1.622 Mm |
| Wielbasis | 2.893 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.380 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.330 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.405 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.920 Kg |
| Maximale belasting | 590 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 80 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.348 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 540 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 184 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 185 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 225 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 20,6 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,6 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,6 ° |
| Naderingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 15,2 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 23,9 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 14,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 14,8 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,0 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 300 Mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 340 Mm |
Actieradius
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 568 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 721 km |
| Oplaadbereik in 10 min met 150 kW (WLTP) | 123 km |
| Opgeladen bereik in 10 min met maximaal laadvermogen (WLTP) | 249 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 100,0 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 10,0 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 120 kW (500 V, 250 A, 10 tot maximaal 80 %) | 46,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 150 kW (10 tot maximaal 80 %) | 33,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (10 tot maximaal 80%) | 21,00 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 19,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 15,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 15,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 17,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 24,7 kWh/100 km |