Porsche Macan T
Occasion
€ 79.750
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Brabant
Heusdensebaan 48
Oisterwijk, 5061 PS
Aanbod
280526
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 49.400 km
- Eerste registratie
- ER 06/2022
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 195 kW / 265 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 6,2 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 10,1 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 229 g/km
Lederpakket zwart met contraststiksels in krijt
Uitgevoerd in zwart leder: bovenkant dashboard, deksel van opbergvak middenconsole, midden van de stoelen, binnenste stoelwangen en hoofdsteunen aan de voorkant van de stoelen, armleuningen, deurpanelen en deurgrepen voor en achter.
Contraststiksels in Crayon: bovenkant van het dashboard, armsteunen voorin, voorstoelen en hoofdsteunen, evenals buitenste zitplaatsen achter en hoofdsteunen. Veiligheidsgordels in Crayon: voorstoelen en buitenste zitplaatsen achter
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Panoramadaksysteem
SportDesign buitenspiegiels zwart hoogglans gespoten
Sideblades gespoten in exterieurkleur met 'Macan T' logo in glanzend zwart
Transmissie/chassis
Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
75 liter brandstof tank
Stuurbekrachtiging Plus
Wielen
21 inch RS Spyder Design wielen
Interieur
Comfortstoelen (14-voudig verstelbaar) met Memory Pakket
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Comfort opties
Achteruitrijcamera
Verkeerstekenherkenning
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 49.400 km |
Eerste registratie 06/2022 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cm³ / 2,0 L |
| Boring | 82,5 Mm |
| Slag | 92,8 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 195 kW / 265 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 5.000 - 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 400 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.800 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 6.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 97,8 kW/l / 133,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 6,4 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 16,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 4,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 Mm |
| Totale breedte | 1.927 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 Mm |
| Hoogte | 1.606 Mm |
| Wielbasis | 2.807 Mm |
| Leeggewicht (DIN) | 1.865 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.940 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.510 Kg |
| Maximale belasting | 645 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.000 Kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 458 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 187 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 187 Mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 187 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 15,8 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 21,0 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 15,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 Mm |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 229 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,9 l/100 km |