Porsche 911 Carrera Cabriolet (992 II)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Crayon
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 5.364 km
- Eerste registratie
- ER 07/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Leder interieur Zwart, stiksels Crayon
De volgende items zijn bekleed met glad leder:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief klepje handschoenenkastje
- bovenste delen van deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- zijpanelen achter
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- midden zitting achter
- zetelsteunen achteraan
- Transmissietunnel achterin
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, achterschelp gelakt in Darksilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Stoelverwarming voor
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 5.364 km |
Eerste registratie 07/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 21/07/2025 met 10 km Porsche |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 291 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,3 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.301 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.301 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.599 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.600 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.675 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.015 Kg |
| Maximale belasting | 415 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.076 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 118 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,6 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,5 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 236 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |