Porsche 718 Cayman GTS 4.0 (MY22) (982)
Occasion
€ 119.950
BTW aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Amsterdam
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
Aanbod
279167
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 63.003 km
- Eerste registratie
- ER 07/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 3 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,0 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 10,1 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 230 g/km
GTS interieurpakket krijt
Stiksels, veiligheidsgordels, de toerenteller en het "GTS" -logo op de hoofdsteunen in contrastkleur krijt. Het pakket bevat ook vloermatten met zwarte randen, met stiksels en het "PORSCHE" -logo in contrasterende kleur. Het dashboard, het deurpaneel en de bekleding van de middenconsole zijn allemaal van carbon.
Let op: Alleen in combinatie met Race-Tex interieur met uitgebreide onderdelen in leder zwart
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Zwart hoogglans raamlijsten
Modelaanduiding gespoten
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Stuurbekrachtiging plus
Wielen
20 inch 911 Turbo wiel
Interieur
Interieurpakket GTS
Multifunctioneel stuurwiel incl. stuurwielverwarming
Adaptieve sportstoelen Plus, 18-voudig verstelbaar
Klimaatregeling
Stoelverwarming
Bagage net bij voetruimte passagier
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Apple CarPlay
Navigatie incl. Porsche Connect
Licht versie
Led-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Herkenning maximale snelheid
Automatische snelheidsregeling
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
3 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 63.003 km |
Eerste registratie 07/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.995 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.000 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 430 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 288 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,7 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 6,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.405 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.276 Mm |
| Wielbasis | 2.475 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.472 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.435 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.510 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.730 Kg |
| Maximale belasting | 295 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 270 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 182 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 230 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 15,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,3 l/100 km |