2026 „Porsche“ Panamera GTS
- Išorės spalva
- Pilka (slate Grey Neo)
- Interjero spalva
- Naujo automobilio garantija
- 24 mėnesių
- Variklis
- Benzinas
- Transmisija
- PDK (Automatinė)
- Pavara
- Visų ratų pavara
- Maksimali vidaus degimo variklio galia
- 368 kW / 500 hp
- Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu
- 3,8 sec
- Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP)
- 12,1 l/100 km
GTS interjero paketas, raudonos (Carmine Red) spalvos
Equal to Race-Tex with leather in Black, smooth-finish leather:
With Race-Tex:
- seat centres front and outer rear with Diamar embossing
- arm rests in the doors and centre console
- roof lining
- A-pillar trim, B-pillar trim (upper section) and C-pillar trim
- sun visors
With smooth-finish leather:
- Front and rear seat bolsters
- Front of the headrests in the front and rear
- Top and bottom part of the dashboard including the glove compartment lid
- Front and rear door trims including door panels
- Centre console at front and rear
- Steering wheel airbag module
Specifics of the GTS Interior Package Carmine Red:
- Carbon matt interior Package
- Door sill guards carbon matt, illuminated
In Carmine Red:
- decorative stitching on seats contours, upper and lower dashboard, upper and lower door waist rails, arm rests , centre console and floor mats
- seat belts front and outer rear
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Išorė
Be stogo bagažinės bėgelių
Dekoratyvinis šoninis logotipas
Aliumininis stogas
Durelių rankenėlės dažytos automobilio kėbulo spalva
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
90 litrų talpos degalų bakas
Ratai
21 colio vasarinės padangos
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM)
Padangų sandarinimo mišinys ir elektrinis oro kompresorius
Salonas
Dvigubos sankabos pavarų dėžės (PDK) pavarų perjungimo svirtis
Neužsegto saugos diržo perspėjimo sistema (priekyje ir gale)
Skydeliai nuo saulės priekyje
Pedalai ir kojos atrama, juodos (Black) spalvos
Kompasas/„Sport Chrono" laikmatis, juodos (Black) spalvos
Sėdynių galvos atramos
Garso ir komunikacijos sistema
E-Mobility
Be Mode3 įkrovimo kabelio
Be PHEV įkrovimo kabelio
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Signalizacija kartu su vidaus stebėjimu
Gamyklinis paruošimas alkobloko sistemai
Priekinių sėdynių padėties atminties paketas
Avarinio perspėjimo ženklas
Avarinio skambučio sistema
Garantija
Garantija apima:

Naujo automobilio garantija
24 mėnesių
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Darbinis tūris | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Skersmuo | 86,0 mm |
| Eiga | 86,0 mm |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 368 kW / 500 hp |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje | 660 Nm |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 6 800 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 92,0 kW/l / 125,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 302 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 3,8 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 9,1 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 14,6 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,6 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 5 052 mm |
| Bendras plotis | 1 937 mm |
| Plotis (su sulankstytais veidrodžiais) | 1 983 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 165 mm |
| Aukštis su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 1 415 mm |
| Aukštis su pneumatinėmis pakabomis (itin žemas lygis) | 1 403 mm |
| Ratų bazė | 2 950 mm |
| Sukimosi spindulys | 11,4 m |
| Padangų tarpvėžė posūkio spindulys | 10,7 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 2 104 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 2 065 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 2 140 kg |
| Leistina bendroji masė | 2 685 kg |
| Maksimali apkrova | 620 kg |
| Maksimali leidžiama stogo apkrova su „Porsche“ stogo transportavimo sistema | 75 kg |
| Maksimali vilkimo galia (su stabdžiais) | 2 200 kg |
| Maksimali vilkimo galia (be stabdžių) | 750 kg |
| Priekabos sukabinimo maksimalus vertikalusis apkrovimas | 100 kg |
| Galinės bagažinės tūris (su sulankstytais sėdynais) | 1 312 l |
| Atidaryto bagažinės tūris (V211-2) | 478 l |
| Priekinis išsikišimas | 972 mm |
| Galinis išsikišimas | 1 130 mm |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (įprastas važiavimo aukštis) | 124 mm |
| Prieigos kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 12,0 ° |
| Išvažiavimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 15,9 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 10,4 ° |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste ir užmiestyje (WLTP) | 276 g/km |
| Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 21,2 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 10,4 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 71 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 86 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 750 r/min |