2026 „Porsche“ Panamera 4 E-Hybrid
- Išorės spalva
- Kreida (crayon)
- Interjero spalva
- Naujo automobilio garantija
- 24 mėnesių
- Variklis
- Įkraunamas hibridas
- Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP)
- 88 km
- Akumuliatoriaus energijos kiekis (bendras)
- 25,9 kWh
- Pavara
- Visų ratų pavara
- Maksimali bendra galia
- 346 kW / 470 hp
- Svertinis degalų suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP)
- 3,6 l/100 km
Lygios odos interjeras, juodos (Black) spalvos
In smooth-finish leather:
- Front and rear seat centres
- Front and rear seat bolsters
- Front of the headrests in the front and rear
- Top and bottom part of the dashboard including the glove compartment lid
- Front and rear door trims including door panels and armrests
- Centre console including armrests at front and rear
- Steering wheel rim
- Steering wheel airbag module
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Įrangos paketas „Base"
Išorė
Šoninės apdailos
Be stogo bagažinės bėgelių
Aliumininis stogas
Durelių rankenėlės dažytos automobilio kėbulo spalva
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
80 litrų talpos degalų bakas
Starterio baterija
Ratai
Padangų sandarinimo mišinys ir elektrinis oro kompresorius
Salonas
Dvigubos sankabos pavarų dėžės (PDK) pavarų perjungimo svirtis
Neužsegto saugos diržo perspėjimo sistema (priekyje ir gale)
Skydeliai nuo saulės priekyje
Pedalai ir kojos atrama, juodos (Black) spalvos
Sėdynių galvos atramos
Garso ir komunikacijos sistema
E-Mobility
AC lizdas palaikantis iki 11 kW įkrovimo galią
Įkrovimo kabelis, skirtas įkrovimui iki 11 kW (7.5 m. ilgio)
Apšvietimas ir matymas
Automatiškai tamsėjantys išoriniai ir vidiniai galinio vaizdo veidrodėliai
Komforto ir pagalbos sistemos
Signalizacija kartu su vidaus stebėjimu
Gamyklinis paruošimas alkobloko sistemai
Avarinio perspėjimo ženklas
Avarinio skambučio sistema
Beraktė automobilio užvedimo sistema „Keyless Drive“
Garantija
Garantija apima:

Naujo automobilio garantija
24 mėnesių
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Skersmuo | 84,5 mm |
| Eiga | 86,0 mm |
| Maksimali bendra galia | 346 kW / 470 hp |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 224 kW / 304 hp |
| Maksimali elektros variklio galia | 140 kW / 190 hp |
| Maksimalus sukimo momentas sujungus galią | 650 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklis | 420 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas elektros variklis | 450 Nm |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 6 800 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 77,0 kW/l / 104,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 280 km/h |
| Visiškai elektrinis maksimalus greitis | 140 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 4,1 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 10,0 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 16,2 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,8 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 5 052 mm |
| Bendras plotis | 1 937 mm |
| Plotis (su sulankstytais veidrodžiais) | 1 983 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 165 mm |
| Aukštis su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 1 419 mm |
| Aukštis su pneumatinėmis pakabomis (itin žemas lygis) | 1 396 mm |
| Aukštis su pneumatinėmis pakabomis (žemas lygis) | 1 409 mm |
| Ratų bazė | 2 950 mm |
| Sukimosi spindulys | 11,9 m |
| Padangų tarpvėžė posūkio spindulys | 11,2 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 2 275 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 2 230 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 2 305 kg |
| Leistina bendroji masė | 2 825 kg |
| Maksimali apkrova | 595 kg |
| Maksimali leidžiama stogo apkrova su „Porsche“ stogo transportavimo sistema | 75 kg |
| Galinės bagažinės tūris (su sulankstytais sėdynais) | 1 264 l |
| Atidaryto bagažinės tūris (V211-2) | 430 l |
| Priekinis išsikišimas | 972 mm |
| Galinis išsikišimas | 1 130 mm |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (įprastas važiavimo aukštis) | 131 mm |
| Maksimalus prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (žemas lygis) | 121 mm |
| Prieigos kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 12,6 ° |
| Išvažiavimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 16,0 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 10,8 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (žemas lygis) | 10,0 ° |
Nuvažiuojamas atstumas
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (WLTP) | 90 km |
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP) | 88 km |
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP) | 92 km |
Baterijos talpa ir krovimas
| Akumuliatoriaus energijos kiekis (bendras) | 25,9 kWh |
| Įkrovimo laikas kintamosios srovės (AC) su 11 kW (nuo 0 iki 100 %) | 2,7 h |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetamųjų teršalų svertinis rodiklis mieste ir užmiestyje (WLTP) | 82 g/km |
| CO₂ išmetimai su išsikrovusia baterija mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 213 g/km |
| Svertinis elektros energijos suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas, išeikvojantis įkrovą, mišrus (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas visiškai elektrinis mišrus (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas važiuojant tik elektra mieste (WLTP) | 26,4 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas važiuojant tik elektra mieste (WLTP) | 28,3 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas visiškai elektrinis priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 25,2 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas visiškai elektrinis už miesto ribų (WLTP) | 24,9 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas važiuojant greitkeliu (WLTP) | 31,2 kWh/100 km |
| Svertinis degalų suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 3,6 l/100 km |
| Kuro sąnaudos, išeikvojantys mišrus (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Kuro sąnaudos su išsikrovusiu akumuliatoriumi mieste (WLTP) | 9,4 l/100 km |
| Degalų sąnaudos su išsikrovusia baterija mieste (WLTP) | 14,7 l/100 km |
| Degalų sąnaudos su išsikrovusia baterija priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Degalų sąnaudos su išsikrovusia baterija už miesto ribų (WLTP) | 8,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos su išsikrovusia baterija greitkelyje (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 67 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 80 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 750 r/min |