2025 „Porsche“ Cayenne GTS Coupe
- Išorės spalva
- Kreidos (crayon)
- Interjero spalva
- Rida
- 10 600 km
- Pirma registracija
- 04/2025
- Ankstesni savininkai
- 1
- Žalos istorija
- Pranešta bent apie vieną žalą arba eismo įvykį
- Porsche Approved Warranty
- 12 mėnesių
- Variklis
- Benzinas
- Transmisija
- Automatinė
- Pavara
- Visų ratų pavara
- Maksimali vidaus degimo variklio galia
- 368 kW / 500 hp
- Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu
- 4,4 sec
- Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP)
- 12,8 l/100 km
GTS interjero paketas, raudonos (Carmine Red) spalvos
Equal to Race-Tex interior with extensive leather items in Black.
In Carmine Red :
- "GTS" logo on head rests front
- Seat belts front and outer rear seats
Decorative stitching on:
- front and outer rear seats
- Armrest center console front
- dashboard upper section and door waist rails
- armrest in front and rear door panels
‘PORSCHE’ logo and stiching on floor mats in Carmine Red
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Įrangos paketas "Base"
Įrangos paketas "S"
Versija - GTS
Išorė
Apatinė automobilio kėbulo apdaila
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
90 litrų talpos degalų bakas
Standartinė pakaba
Ratai
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM)
Salonas
ISOFIX tvirtinimo sistema galinėse sėdynėse
Pavarų perjungimo svirtis
Trijų taškų saugos diržai su automatiniais įtempėjais
Garso ir komunikacijos sistema
Kontrolė balsu
Išmaniojo telefono integracija
E-Mobility
Degalų bako dangtelis
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Elektra atidaromas bagažinės dangtis
Aktyviosios anglies salono oro filtras
Avarinio skambučio sistema "eCall&bCall"
Garantija
Garantija apima:

Porsche Approved Warranty
12 mėnesių

Porsche Assistance
12 mėnesių
Mobilumas ir saugumas pagal poreikį. 24 valandas per parą. 365 dienas per metus. Skubi pagalba - kur ir kada tik jums jos prireiks.
Būklė ir istorija
Būklė „Porsche Approved“ naudotas automobilis Transporto priemonė su sertifikuota kokybe, išsamia istorija ir originaliomis dalimis. |
Rida 10 600 km |
Pirma registracija 04/2025 |
Ankstesni savininkai 1 |
Žalos istorija Pranešta bent apie vieną žalą arba eismo įvykį |
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Darbinis tūris | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Skersmuo | 86,0 mm |
| Eiga | 86,0 mm |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 368 kW / 500 hp |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia esant sūkių skaičiui | 6 000 r/min |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje | 660 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje esant sūkių skaičiui per minut | 2 100 - 4 500 r/min |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 6 800 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 92,0 kW/l / 125,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 275 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 4,4 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 10,3 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 16,7 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,9 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 930 mm |
| Bendras plotis | 1 989 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 194 mm |
| Aukštis | 1 654 mm |
| Ratų bazė | 2 895 mm |
| Sukimosi spindulys | 12,1 m |
| Padangų tarpvėžė posūkio spindulys | 11,3 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 2 280 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 2 220 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 2 295 kg |
| Leistina bendroji masė | 2 875 kg |
| Maksimali apkrova | 655 kg |
| Maksimali leidžiama stogo apkrova su „Porsche“ stogo transportavimo sistema | 75 kg |
| Maksimali vilkimo galia (su stabdžiais) | 3 500 kg |
| Maksimali vilkimo galia (be stabdžių) | 750 kg |
| Priekabos sukabinimo maksimalus vertikalusis apkrovimas | 140 kg |
| Uždaryto bagažinės tūris (V210-2) | 554 l |
| Galinės bagažinės tūris (su sulankstytais sėdynais) | 1 502 l |
| Atidaryto bagažinės tūris (V211-2) | 592 l |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (įprastas važiavimo aukštis) | 189 mm |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 234 mm |
| Prieigos kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 23,3 ° |
| Išvažiavimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 20,7 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 16,7 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 20,7 ° |
| Maksimalus brendimo gylis su pneumatinėmis pakabomis (standartinis lygis) | 471 mm |
| Maksimalus brendimo gylis su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 525 mm |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste ir užmiestyje (WLTP) | 291 g/km |
| Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 21,6 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 11,4 l/100 km |