2020 „Porsche“ Cayenne E-Hybrid Coupe
- Išorės spalva
- Ruda (mahogany Metallic)
- Interjero spalva
- Rida
- 163 500 km
- Pirma registracija
- 03/2020
- Ankstesni savininkai
- 1
- Žalos istorija
- Pranešta bent apie vieną žalą arba eismo įvykį
- Porsche Approved Warranty
- 12 mėnesių
- Variklis
- Įkraunamas hibridas
- Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP)
- 36 km
- Pavara
- Visų ratų pavara
- Maksimali bendra galia
- 340 kW / 462 hp
- Svertinis degalų suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP)
- 4,1 l/100 km
Dviejų spalvų lygios odos interjeras. (Spalvos: juoda ir smėlio (Mojave Beige))
Leather interior (all leather items in smooth-finish leather) in colour combination Black and Mojave Beige: Comprises the same items as leather interior in standard colour.
With contrasting colour on decorative strips. Dashboard upper section, door waist rails, armrests and grab handles in centre console and front/rear doors, Steering wheel rim and gear selector, carpet and roof lining all in the darker colour.
Decorative stitching in dashboard upper section and in the front and rear door waist rails all in the lighter colour.
In Additon leather seats in single seat optic in the lighter colour.
Not available with 2 + 1 rear seat system
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Odinis salonas
Garso ir komunikacijos sistema
E-Mobility
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Norėdami gauti informacijos apie standartinę įrangą, susisiekite su „Porsche“ centru.
Garantija
Garantija apima:

Porsche Approved Warranty
12 mėnesių
"Porsche Approved Warranty" garantija yra lygiavertė mūsų naujų automobilių garantijai ir apima visus automobilio komponentus. Esant tam tikroms sąlygoms, už papildomą mokestį galima pratęsti "Porsche Approved Warranty" garantiją arba gauti išplėstinę garantiją.

Porsche Assistance
12 mėnesių
Mobilumas ir saugumas pagal poreikį. 24 valandas per parą. 365 dienas per metus. Skubi pagalba - kur ir kada tik jums jos prireiks.
Būklė ir istorija
Būklė „Porsche Approved“ naudotas automobilis Transporto priemonė su sertifikuota kokybe, išsamia istorija ir originaliomis dalimis. |
Rida 163 500 km |
Pirma registracija 03/2020 |
Ankstesni savininkai 1 |
Naujausia techninė priežiūra Nedidelės apimties techninė priežiūra 07/05/2024 su 147 172 km |
Žalos istorija Pranešta bent apie vieną žalą arba eismo įvykį |
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Skersmuo | 84,5 mm |
| Eiga | 89,0 mm |
| Maksimali bendra galia | 340 kW / 462 hp |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 250 kW / 340 hp |
| Maksimali elektros variklio galia | 100 kW / 136 hp |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia esant sūkių skaičiui | 5 300 - 6 400 r/min |
| Maksimalus sukimo momentas sujungus galią | 700 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklis | 450 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas elektros variklis | 400 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje esant sūkių skaičiui per minut | 1 340 - 5 300 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 83,1 kW/l / 113,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 253 km/h |
| Visiškai elektrinis maksimalus greitis | 135 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 5,1 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 11,7 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h | 3,3 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 931 mm |
| Bendras plotis | 1 983 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 194 mm |
| Aukštis | 1 676 mm |
| Ratų bazė | 2 895 mm |
| Priekinė vėžė | 1 674 mm |
| Galinė tarpvėžė | 1 671 mm |
| Oro pasipriešinimo koeficientas | 0,35 cD |
| Svoris be krovinio (DIN) | 2 360 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 2 435 kg |
| Leistina bendroji masė | 3 055 kg |
| Maksimali apkrova | 695 kg |
| Kuro bako talpa | 75 l |
| Galinės bagažinės tūris (su sulankstytais sėdynais) | 1 440 l |
| Atidaryto bagažinės tūris (V211-2) | 500 l |
| Maks. prošvaisa su plienine pakaba (DIN) | 210 mm |
| Maksimalus prošvaisa su plienine pakaba | 210 mm |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (įprastas važiavimo aukštis) | 190 mm |
| Maks. prošvaisa su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 245 mm |
| Prieigos kampas su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 27,5 ° |
| Nuvažiavimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 24,2 ° |
| Perkėlimo kampas su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 21,3 ° |
| Maks. brendimo gylis su plienine pakaba (DIN) | 250 mm |
| Maksimalus brendimo gylis su pneumatinėmis pakabomis (papildomas visureigio lygis) | 280 mm |
Nuvažiuojamas atstumas
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (WLTP) | 35 km |
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP) | 36 km |
| Elektrinis nuvažiuojamas atstumas mieste (EAER, WLTP) | 37 km |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetamųjų teršalų svertinis rodiklis mieste ir užmiestyje (WLTP) | 93 g/km |
| CO₂ išmetimai su išsikrovusia baterija mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 263 g/km |
| Svertinis elektros energijos suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 23,6 kWh/100 km |
| Elektros energijos suvartojimas, išeikvojantis įkrovą, mišrus (WLTP) | 35,9 kWh/100 km |
| Svertinis degalų suvartojimas mieste ir už miesto ribų (WLTP) | 4,1 l/100 km |
| Kuro sąnaudos, išeikvojantys mišrus (WLTP) | 1,4 l/100 km |
| Kuro sąnaudos su išsikrovusiu akumuliatoriumi mieste (WLTP) | 11,6 l/100 km |