2026 „Porsche“ 911 Targa 4 GTS (992 II)
- Išorės spalva
- Pilka (slate Grey Neo)
- Interjero spalva
- Stogo spalva
- Medžiaginis stogas, juodos (Black) spalvos
- Naujo automobilio garantija
- 24 mėnesių
- Variklis
- T-Hybrid
- Pavara
- Visų ratų pavara
- Maksimali bendra galia
- 398 kW / 541 hp
- Kuro sąnaudos mieste ir užmiestyje (WLTP)
- 10,5 l/100 km
„Race-Tex" interjeras su praplėstos apimties odinėmis detalėmis
Package as for Race-Tex Interior Package, seat centres front and rear in leather
Due to seat ventilation seat centres in smooth-finish leather and deletion of 'GTS' logo embroidered on headrests
Note: only available in interior colour of Black
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Standartinės įrangos paketas
Išorė
Be stogo bagažinės bėgelių
Pėsčiųjų apsauga
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Visų varančiųjų ratų sistema (AWD) su "Porsche Traction Management" (PTM) sistema
63 litrų talpos degalų bakas
Standartinė pakaba
Ratai
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM)
Salonas
Kompasas/„Sport Chrono" laikmatis, juodos (Black) spalvos
Neužsegto saugos diržo perspėjimo sistema (priekyje ir gale)
Skydeliai nuo saulės priekyje
Garso ir komunikacijos sistema
Kontrolė balsu
Apšvietimas ir matymas
Šilumą sulaikantis priekinis stiklas
Komforto ir pagalbos sistemos
Signalizacija kartu su vidaus stebėjimu
Gamyklinis paruošimas alkobloko sistemai
Avarinio perspėjimo ženklas
Avarinio skambučio sistema
Beraktė automobilio užvedimo sistema „Keyless Drive“
Garantija
Garantija apima:

Naujo automobilio garantija
24 mėnesių
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Skersmuo | 97,0 mm |
| Eiga | 81,0 mm |
| Maksimali bendra galia | 398 kW / 541 hp |
| Maksimali degimo variklio galia | 357 kW / 485 hp |
| Maksimali elektros variklio galia | 41 kW / 56 hp |
| Maksimalus sukimo momentas su kombinuota galia | 610 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklis | 570 Nm |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 7 500 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 312 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 3,1 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 7,1 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 11,1 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,1 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 553 mm |
| Bendras plotis | 1 852 mm |
| Plotis (su sulankstytais veidrodžiais) | 1 834 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 033 mm |
| Aukštis | 1 302 mm |
| Aukštis su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 1 302 mm |
| Ratų bazė | 2 450 mm |
| Sukimosi spindulys | 10,9 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 1 755 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 1 745 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 1 820 kg |
| Leistina bendroji masė | 2 135 kg |
| Maksimali apkrova | 390 kg |
| Bagažinės tūris (priekyje) | 135 l |
| Atidaryto bagažinės tūris su sulankstytais galiniais sėdynais (V211-1) | 163 l |
| Priekinis išsikišimas | 1 016 mm |
| Galinis išsikišimas | 1 087 mm |
| Maksimalus prošvaisa su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 122 mm |
| Prieigos kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 9,9 ° |
| Išvažiavimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 14,2 ° |
| Perkėlimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste (WLTP) | 238 g/km |
| Kuro sąnaudos mieste ir užmiestyje (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 71 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 98 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 325 r/min |