2026 „Porsche“ 911 Spirit 70 (992 II)
- Išorės spalva
- Alyvuogių (olive Neo)
- Interjero spalva
- Stogo spalva
- Medžiaginis stogas, juodos (Black) spalvos su dekoratyviomis juostomis
- Naujo automobilio garantija
- 24 mėnesių
- Variklis
- T-Hybrid
- Pavara
- Galinių ratų pavara
- Maksimali bendra galia
- 398 kW / 541 hp
- Kuro sąnaudos mieste ir užmiestyje (WLTP)
- 10,4 l/100 km
„Club" odos interjeras, juodos (Basalt Black) spalvos su „Pasha" medžiagos intarpais, juodos (Black) / alyvuogių (Olive Neo) spalvos
Club leather interior in Basalt Black with textile Pasha in Black/Olive Neo and decorative stitching in Olive Neo.
Following items upholstered in club leather:
- dashboard upper section
- dashboard lower section including glove compartment cover
- door panel upper sections
- rear side panels
- rear side of front seat backrests
- seat bolsters rear
- transmission tunnel in rear
Club leather is a deluxe, new milled nappa grade of leather.
Following items upholstered in textile Pasha:
Seat centres front and rear as well as door centre panels.
Further details:
With decorative stitching in Olive Neo without extra charge: dashboard upper section, upper section of door trims, seats front and rear and rear side panels.
Dashboard trim strips are finished in Olive Neo.
Historic Porsche Crest embossed on headrests.
Note: The Pasha features are not available in conjunction with optional seat ventilation.
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Išorė
Be stogo bagažinės bėgelių
Pėsčiųjų apsauga
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Galiniai varantys ratai
63 litrų talpos degalų bakas
Standartinė pakaba
Ratai
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM)
Salonas
Elektra reguliuojama vairo kolonėlė
Priekinių sėdynių galvos atramos su įspausta istorine „Porsche“ emblema
Neužsegto saugos diržo perspėjimo sistema (priekyje ir gale)
Apdailos elementų paketas, alyvuogių (Olive Neo) spalvos
Prietaisų skydelis „Heritage Design“
Garso ir komunikacijos sistema
Kontrolė balsu
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Signalizacija kartu su vidaus stebėjimu
Nerūkantiesiems skirtas paketas
Gamyklinis paruošimas alkobloko sistemai
Avarinio perspėjimo ženklas
Avarinio skambučio sistema
Beraktė automobilio užvedimo sistema „Keyless Drive“
Garantija
Garantija apima:
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Skersmuo | 97,0 mm |
| Eiga | 81,0 mm |
| Maksimali bendra galia | 398 kW / 541 hp |
| Maksimali degimo variklio galia | 357 kW / 485 hp |
| Maksimali elektros variklio galia | 41 kW / 56 hp |
| Maksimalus sukimo momentas su kombinuota galia | 610 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklis | 570 Nm |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 7 500 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 312 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 3,1 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 7,0 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 10,9 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,0 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 553 mm |
| Bendras plotis | 1 852 mm |
| Plotis (su sulankstytais veidrodžiais) | 1 834 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 033 mm |
| Aukštis su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 1 302 mm |
| Aukštis su plienine pakaba (PASM-20 DIN) | 1 293 mm |
| Ratų bazė | 2 450 mm |
| Sukimosi spindulys | 10,9 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 1 689 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 1 675 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 1 750 kg |
| Leistina bendroji masė | 2 095 kg |
| Maksimali apkrova | 420 kg |
| Bagažinės tūris (priekyje) | 135 l |
| Atidaryto bagažinės tūris su sulankstytais galiniais sėdynais (V211-1) | 163 l |
| Priekinis išsikišimas | 1 016 mm |
| Galinis išsikišimas | 1 087 mm |
| Maksimalus prošvaisa su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 117 mm |
| Maksimalus prošvaisa su plienine pakaba (PASM-20 DIN) | 111 mm |
| Prieigos kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 9,5 ° |
| Išvažiavimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 14,5 ° |
| Prieigos kampas su plienine pakaba (PASM-20 DIN) | 9,2 ° |
| Išvažiavimo kampas su plienine pakaba (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Perkėlimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 12,7 ° |
| Perkėlimo kampas su plienine pakaba (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste (WLTP) | 237 g/km |
| Kuro sąnaudos mieste ir užmiestyje (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 17,3 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 71 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 98 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 325 r/min |
