2026 „Porsche“ 911 Carrera (992 II)
- Išorės spalva
- Kreida (crayon)
- Interjero spalva
- Naujo automobilio garantija
- 24 mėnesių
- Variklis
- Benzinas
- Transmisija
- PDK (Automatinė)
- Pavara
- Galinių ratų pavara
- Maksimali vidaus degimo variklio galia
- 290 kW / 394 hp
- Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu
- 3,9 sec
- Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Odinis interjeras, juodos (Black) spalvos su kreidos (Crayon) spalvos siūlėmis
Following items upholstered in smooth leather:
- dashboard upper section
- dashboard lower section including glove compartment cover
- door panel upper sections
- door centre panels
- centre console side sections
- rear side panels
- seat bases
- rear side of front seat backrests
- seat centres rear
- seat bolsters rear
- transmission tunnel in rear
In conjunction with Sports Seats Plus and Adaptive Sports Seats Plus, back shell painted in Darksilver.
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Standartinės įrangos paketas
Išorė
Be stogo bagažinės bėgelių
Pėsčiųjų apsauga
Aliumininis stogas
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Galiniai varantys ratai
Standartinė pakaba
63 litrų talpos degalų bakas
Ratai
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM)
Salonas
Trijų taškų saugos diržai
Skydeliai nuo saulės priekyje
Garso ir komunikacijos sistema
Kontrolė balsu
Apšvietimas ir matymas
Šilumą sulaikantis priekinis stiklas
Komforto ir pagalbos sistemos
Signalizacija kartu su vidaus stebėjimu
Gamyklinis paruošimas alkobloko sistemai
Avarinio perspėjimo ženklas
Avarinio skambučio sistema
Beraktė automobilio užvedimo sistema „Keyless Drive“
Garantija
Garantija apima:

Naujo automobilio garantija
24 mėnesių
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Skersmuo | 91,0 mm |
| Eiga | 76,4 mm |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 290 kW / 394 hp |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje | 450 Nm |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 7 500 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 96,0 kW/l / 131,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 294 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h | 4,1 sec |
| Pagreitis 0–100 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 3,9 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h | 9,2 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 8,9 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h | 14,4 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 14,1 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h | 2,5 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h su „Sport Chrono“ paketu | 2,5 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 542 mm |
| Bendras plotis | 1 852 mm |
| Plotis (su sulankstytais veidrodžiais) | 1 834 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 2 033 mm |
| Aukštis | 1 302 mm |
| Aukštis su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 1 302 mm |
| Ratų bazė | 2 450 mm |
| Sukimosi spindulys | 11,2 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 1 516 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 1 520 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 1 595 kg |
| Leistina bendroji masė | 1 960 kg |
| Maksimali apkrova | 440 kg |
| Maksimali leidžiama stogo apkrova su „Porsche“ stogo transportavimo sistema | 75 kg |
| Bagažinės tūris (priekyje) | 135 l |
| Atidaryto bagažinės tūris su sulankstytais galiniais sėdynais (V211-1) | 261 l |
| Priekinis išsikišimas | 1 016 mm |
| Galinis išsikišimas | 1 076 mm |
| Maksimalus prošvaisa su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 122 mm |
| Prieigos kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 9,9 ° |
| Išvažiavimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 14,3 ° |
| Perkėlimo kampas su plienine pakaba (PASM-10 DIN) | 12,7 ° |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste ir užmiestyje (WLTP) | 229 g/km |
| Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 18,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 8,4 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 8,7 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 71 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 93 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 325 r/min |