2025 „Porsche“ 718 Cayman GT4 RS (982)
- Išorės spalva
- Sidabrinė (gt Silver Metallic)
- Interjero spalva
- Rida
- 4 000 km
- Pirma registracija
- 01/2026
- Ankstesni savininkai
- 1
- Žalos istorija
- Pranešimų apie žalą ar nelaimingus atsitikimus negauta
- Porsche Approved Warranty
- 12 mėnesių
- Variklis
- Benzinas
- Transmisija
- PDK (Automatinė)
- Pavara
- Galinių ratų pavara
- Maksimali vidaus degimo variklio galia
- 368 kW / 500 hp
- Pagreitis 0–100 km/h
- 3,4 sec
- Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP)
- 13,0 l/100 km
Interjeras su apdailos detalėmis iš odos bei „Race-Tex“, juodos (Black) ir pilkos (Artic Grey) spalvų
Additional leather items of standard interior:
Dashboard upper section including instrument cluster cover, door panel upper sections, outer section door centre panels, centre console side sections
All leather items in smooth-finish leather in Black. Decorative stitching and embroidered ‘GT4 RS’ logos in Arctic Grey.
Also in black Race-Tex: dashboard lower section including glove compartment cover, door centre panels.
Automobilio įranga
Svarbiausi įrangos aspektai
Paketai
Išorė
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Paketai
Versija - GTS
Variklis, pavarų dėžė ir važiuoklė
Ratai
Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPM) su "Track" rėžimu
Salonas
Garso ir komunikacijos sistema
Apšvietimas ir matymas
Komforto ir pagalbos sistemos
Neužsegto saugos diržo perspėjimo sistema
Garantija
Garantija apima:

Porsche Approved Warranty
12 mėnesių

Porsche Assistance
12 mėnesių
Mobilumas ir saugumas pagal poreikį. 24 valandas per parą. 365 dienas per metus. Skubi pagalba - kur ir kada tik jums jos prireiks.
Būklė ir istorija
Būklė „Porsche Approved“ naudotas automobilis Transporto priemonė su sertifikuota kokybe, išsamia istorija ir originaliomis dalimis. |
Rida 4 000 km |
Pirma registracija 01/2026 |
Ankstesni savininkai 1 |
Žalos istorija Pranešimų apie žalą ar nelaimingus atsitikimus negauta |
Techniniai duomenys
Variklis
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Darbinis tūris | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Skersmuo | 102,0 mm |
| Eiga | 81,5 mm |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia | 368 kW / 500 hp |
| Maksimali vidaus degimo variklio galia esant sūkių skaičiui | 8 400 r/min |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje | 450 Nm |
| Maksimalus sukimo momentas degimo variklyje esant apsisukimų skaičiui | 6 750 r/min |
| Maksimalus variklio sūkių skaičius | 9 000 r/min |
| Maksimali galia vienam litrui | 92,0 kW/l / 125,0 hp/l |
Našumas
| Maksimalus greitis | 315 km/h |
| Pagreitis 0–100 km/h | 3,4 sec |
| Pagreitis 0–160 km/h | 7,1 sec |
| Pagreitis 0–200 km/h | 10,9 sec |
| Pagreitis 80–120 km/h | 1,9 sec |
Matmenys ir svoris
| Ilgis | 4 456 mm |
| Bendras plotis | 1 822 mm |
| Plotis (su veidrodžiais) | 1 994 mm |
| Aukštis | 1 267 mm |
| Ratų bazė | 2 482 mm |
| Sukimosi spindulys | 11,4 m |
| Svoris be krovinio (svoris be krovinio) | 1 464 kg |
| Svoris be krovinio (DIN) | 1 415 kg |
| Svoris be krovinio (EC) | 1 490 kg |
| Leistina bendroji masė | 1 771 kg |
| Maksimali apkrova | 356 kg |
| Bagažinės tūris (priekyje) | 125 l |
| Atidaryto bagažinės tūris su sulankstytais galiniais sėdynais (V211-1) | 136 l |
Kuro sąnaudos/emisija
| CO₂ išmetimai mieste ir užmiestyje (WLTP) | 295 g/km |
| Kombinuotas degalų suvartojimas (WLTP) | 13,0 l/100 km |
| Degalų sąnaudos mieste (WLTP) | 21,8 l/100 km |
| Degalų sąnaudos priemiesčio sąlygomis (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Degalų sąnaudos už miesto ribų (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Degalų sąnaudos greitkelyje (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Triukšmingumo lygis (patvirtinta pagal UN-R 51)
| Pravažiuojančio automobilio triukšmo lygis | 72 dB |
| Stovinčios transporto priemonės triukšmo lygis | 96 dB |
| Stovinčio automobilio triukšmo lygis (aps/min) | 3 800 r/min |