Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- Külső szín
- Aventurin Zöld Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP)
- 88 km
- Akkumulátor energia tartalma (bruttó)
- 25,9 kWh
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 346 kW / 470 hp
- Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP)
- 3,7 l/100 km
Bi-Color bőr belső tér Fekete/Kalahári szürke sima felületű bőr
Bőr: ülésközép elöl és hátul, ülések oldaltámasza elöl és hátul, fejtámlák első része elöl és hátul, műszerfal alsó és felső része, kesztyűtartó fedél, ajtópanel könyöktámasszal elöl és hátul, középkonzol könyöktámasszal elöl és hátul, kormánykarima, kormány légzsák modul.
Kontraszt színű bőr: műszerfal alsó része, kesztyűtartó fedél, ajtópanel felső része elöl és hátul, ülésközép elöl és hátul kívül, ülések oldaltámasza elöl és hátul kívül, fejtámlák elöl és hátul kívül.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
Külső
Küszöbborítások
Tetősín nélkül
Ajtókilincs a karosszéria színében
Aluminium tető
Sebességváltó/Alváz
80 literes üzemanyagtartály
Inditóakkumulátor
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
PDK váltókar
Biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető jelzés
Napellenzők
Pedálok és lábtámasz fekete
Fejtámlák
Audió/Kommunikáció
E-Mobility
On-Board AC-töltő 11 kW
PHEV töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Automatikusan elsötétedő belső és külső visszapillantó tükrök
Komfort asszisztens
Alkoholszonda előkészítés
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Kulcsnélküli rendszer
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Furat | 84,5 mm |
| Löket | 86,0 mm |
| Maximális teljesítmény együttesen | 346 kW / 470 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 224 kW / 304 hp |
| Maximális teljesítmény elektromos motor | 140 kW / 190 hp |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 650 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motorral | 420 Nm |
| Maximális nyomaték elektromos motor | 450 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 800 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 77,0 kW/l / 104,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 280 km/h |
| Teljesen elektromos végsebesség | 140 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,1 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 10,0 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 16,2 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 2,8 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 5 052 mm |
| Teljes szélesség | 1 937 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 983 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 165 mm |
| Magasság | 1 419 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 419 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 396 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 409 mm |
| Tengelytáv | 2 950 mm |
| Fordulási kör átmérője | 11,9 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,2 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 275 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 230 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 305 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 825 kg |
| Maximális terhelés | 595 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 75 kg |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 264 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 430 l |
| Első túlnyúlás | 972 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 130 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 131 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 121 mm |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 12,6 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 16,0 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 10,8 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 10,0 ° |
Hatótáv
| Elektromos hatótávolság városban (WLTP) | 89 km |
| Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP) | 88 km |
| Elektromos hatótávolság városban (EAER, WLTP) | 92 km |
Akkumulátor kapacitás és töltés
| Akkumulátor energia tartalma (bruttó) | 25,9 kWh |
| Akkumulátor energiatartalom (nettó felhasználható) | 21,8 kWh |
| Töltési idő váltakozó árammal (AC) 11 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 2,7 h |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| CO₂-kibocsátás súlyozott kombinált (WLTP) | 83 g/km |
| CO₂-kibocsátás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 215 g/km |
| Elektromos fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos kombinált energiafogyasztás (WLTP) | 27,6 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 26,5 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás külvárosi (WLTP) | 25,2 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás városon kívül (WLTP) | 25,2 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás autópályán (WLTP) | 31,5 kWh/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 3,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás díjcsökkentő kombinált (WLTP) | 0,3 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 9,5 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városi körülmények között (WLTP) | 14,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 8,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral autópályán (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 67 dB |
| Álló jármű zajszintje | 80 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |