Porsche Macan
- Külső szín
- Fehér
- Belső tér szín
- kilométer
- 10 km
- Első forgalombahelyezés
- 03/2026.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Porsche által jóváhagyott garancia
- 12 hónapok
- Porsche HV akkumulátor garancia
- 8 év vagy legfeljebb 160 000 km
- Motor
- Elektromos
- Kombinált hatótávolság (WLTP)
- 601 km
- Akkumulátor energia tartalma (bruttó)
- 100,0 kWh
- Töltési idő egyenárammal (DC) maximális töltési teljesítmény mellett (10–80%)
- 21,00 min
- Hajtáslánc
- Hátsókerék - meghajtás
- Overboost teljesítmény Launch Control funkcióval, akár
- 265 kW / 360 hp
Belső tér csomag bőr Fekete/Kréta
Sima felületű bőr: kormánykerék, ülések középső része és belső oldaltámasza elöl és hátul, fejtámlák középső része, műszerfal felső része, ajtópanel könyöktámasz és ajtóbehúzó, középkonzol könyöktámasz.Kréta színben: ülések, műszerfal alsó része, középkonzol könyöktámasz, középkonzol felső oldalsó része, ajtópanel középső része a könyöktámasszal és ajtóbehúzóval elöl és hátul. 14 irányban elektromosan állítható komfort ülések vagy adaptív sport ülések rendelése esetén sima felületű bőrrel: hátsó ülések oldaltámasza kívül, fejtámlák oldalsó része elöl és hátul.
E-teljesítmény
Tartomány
601kmTöltési idő
21,00minA töltőállomásonTöltési idő
10,0hOtthonTeljesítmény akkumulátor Plus 8 év garanciával
Nagyobb hatótávolságok és nagyobb teljesítménypotenciál a további cellamodulok révén.

Ahogy a járműbe épített akkumulátor öregszik, úgy csökken a felhasználható energiatartalma. Ez különösen a hatótávolság csökkenéséhez és hosszabb töltési időkhöz vezet. Az említett műszaki adatok az itt kínált jármű újkori tulajdonságaira vonatkoznak, és használat közben már nem biztos, hogy elérhetők.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
Alapfelszereltség
Külső
Küszöbborítások
Vonóhorog-előkészítés
Ajtókilincs a karosszéria színében
SUV karosszéria
Gyalogosvédelem
Aluminium tető
Sebességváltó/Alváz
Elektromos meghajtás 1 állandó mágneses szinkron motorral a hátsó tengelyen
Acélrugós felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Biztonsági öv előfeszítő rendszer
Pedálok és lábtámasz fekete
Fejtámlák
Audió/Kommunikáció
E-Mobility
On-Board AC-töltő 11 kW
PHEV töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Alkoholszonda előkészítés
Figyelmeztető és fék asszisztens
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Oldalsó légzsákok és légzsákok elöl középen
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Porsche által jóváhagyott garancia
12 hónapok

Porsche Assistance
12 hónapok
Mobilitás és biztonság igény szerint. A nap 24 órájában. Az év 365 napján. Gyors segítség - bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá.
Porsche HV akkumulátor garancia
8 év vagy legfeljebb 160 000 km
A nagyfeszültségű akkumulátorra vonatkozó garanciája, beleértve a 3 évig (vagy 60 000 km-ig) legalább 80%-os kapacitást és a garancia végéig 70%-os kapacitást.
Állapot és előzmények
Állapot Porsche által hivatalosan elismert használtautó (bemutató autó) Jármű tanúsított minőséggel, teljes történettel és eredeti alkatrészekkel. A tesztjárművek kiállítások vagy tesztvezetés céljából kerülnek használatra. Ennek következtében szállításkor a futásteljesítmény eltérhet. Ez változó kilométereket eredményezhet a szállítás során. |
kilométer 10 km Változó futásteljesítmény – a jármű még használatban van |
Első forgalombahelyezés 03/2026. |
Előző tulajdonosok 1 (Porsche Center Budapest) |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Maximális teljesítmény | 250 kW / 340 hp |
| Overboost teljesítmény Launch Control funkcióval, akár | 265 kW / 360 hp |
| 30 perces teljesítmény | 120 kW / 163 hp |
| Max. nyomaték Launch Control-lal akár | 563 Nm |
Teljesítmény
| Végsebesség | 220 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h Launch Control funkcióval | 5,7 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Launch Control funkcióval | 12,9 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Launch Control funkcióval | 20,9 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h indításvezérléssel | 3,3 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 784 mm |
| Teljes szélesség | 1 938 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 954 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 152 mm |
| Magasság | 1 623 mm |
| Magasság acélrugózással (DIN) | 1 623 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 623 mm |
| Magasság acélrugózással (EC) | 1 617 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 624 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 594 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 609 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 644 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 664 mm |
| Rakodóperem magassága acélrugózással (DIN) | 784 mm |
| Tengelytáv | 2 893 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,4 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 270 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 220 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 295 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 810 kg |
| Maximális terhelés | 590 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 75 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 2 000 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 80 kg |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 84 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 348 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 540 l |
| Első túlnyúlás | 945 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 946 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (DIN) | 185 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 185 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (EC) | 180 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 185 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 170 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 205 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 225 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 12,7 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 20,7 ° |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 12,7 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 20,7 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 12,9 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 20,7 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 15,6 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 24,0 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 14,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 14,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (EC) | 14,5 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 15,0 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 13,9 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 16,6 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 18,2 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 300 mm |
| Maximális gázlómélység acélrugózással (PASM DIN) | 300 mm |
| Max. gázlómélység acélrugózással (EC) | 300 mm |
| Max. gázlómélység (acélrugózás) | 300 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 300 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 320 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 340 mm |
Hatótáv
| Kombinált hatótávolság (WLTP) | 601 km |
| Hatótávolság városban (WLTP) | 779 km |
| 10 perc alatt feltöltött hatótávolság 150 kW-os teljesítmény mellett (WLTP) | 129 km |
| 10 perc alatt feltöltött hatótávolság maximális töltési teljesítmény mellett (WLTP) | 261 km |
Akkumulátor kapacitás és töltés
| Akkumulátor energia tartalma (bruttó) | 100,0 kWh |
| Max. töltési teljesítmény (DC) | 270,0 kW |
| Töltési idő váltakozó árammal (AC) 11 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 10,0 h |
| Váltakozó áram (AC) töltési idő 22 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 5,3 h |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 400 A-nál (0-tól 100%-ig) | 21,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 120 kW-os teljesítmény mellett (500 V, 250 A, 10–80 %) | 46,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 150 kW teljesítmény mellett (10–80%) | 33,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) maximális töltési teljesítmény mellett (10–80%) | 21,00 min |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 0 g/km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 17,9 kWh/100 km |
| Városi elektromos fogyasztás (WLTP) | 13,7 kWh/100 km |
| Városi villamosenergia-fogyasztás (WLTP) | 13,1 kWh/100 km |
| Villamosenergia-fogyasztás külvárosi (WLTP) | 14,1 kWh/100 km |
| Elektromos fogyasztás városon kívül (WLTP) | 16,4 kWh/100 km |
| Elektromos fogyasztás autópályán (WLTP) | 23,2 kWh/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 68 dB |