Porsche Macan
Használtautó
10 990 000 Ft
Nem visszaigényelhető ÁFA
Készlet szám
AAIO878
- Külső szín
- Fehér
- Belső tér szín
- kilométer
- 71 334 km
- Első forgalombahelyezés
- 05/2018.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Motor
- Benzin
- Váltó
- PDK (Automatikus)
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 185 kW / 252 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 6,7 sec
Fekete-luxorbézs két tónusú széria belső
Achát szürke széria belső. A belső tér színével megegyező valódi bőrrel borítva: kormánykarima, előválasztó kar, váltószoknya; üléskárpit: Alcantara®/műbőr. 14-irányú Komfort memória csomaggal vagy Adaptív sportülésekkel és 18-irányú Komfort memória csomaggal kombinálva az ülések valódi bőrborítást kapnak. Megjegyzés: a beeső fény függvényében ez a belsőtér színkombináció nem kívánatos tükröződéseket okozhat a szélvédőben.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Opció
Külső
Bi-Xenon főfényszórók Porsche Dynamic Light System (PDLS) rendszerrel
ParkAssist (elöl és hátul) tolatókamerával
Sötétített üvegezés
Sebességváltó/Alváz
Plus szervokormány
75 literes üzemanyagtartály
Kerekek
20-colos RS Spyder Design kerekek
Belső tér
Komfort memória csomag (14-irányú)
Ülésfűtés elöl
Lábszőnyegek
Audió/Kommunikáció
Navigációs modul a PCM-hez
Alapfelszereltség
A jármű esetében alapfelszereltség nem került azonosításra.
Az alapfelszereltséggel kapcsolatos további információkért kérjük, forduljon a Porsche Központhoz.
Garancia
A garanciáról nincs információnk. Kérjük, érdeklődjön a kereskedőnél.
Állapot és előzmények
Állapot Használtautó |
kilométer 71 334 km |
Első forgalombahelyezés 05/2018. |
Előző tulajdonosok 1 |
Teljes szerviz történet Igen, minden elvégzett szolgáltatás |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 4 |
| Hengerűrtartalom | 1 984 cm³ / 2,0 l |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 185 kW / 252 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 5 000 - 6 800 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 370 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 1 600 - 4 500 r/min |
Teljesítmény
| Végsebesség | 229 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 6,7 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 6,5 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 17,1 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 4,8 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 697 mm |
| Teljes szélesség | 1 923 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 098 mm |
| Magasság | 1 624 mm |
| Tengelytáv | 2 807 mm |
| Légellenállási együttható | 0,36 cD |
| Üres tömeg (DIN) | 1 770 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 845 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 445 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 65 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 500 l |
| Max. hasmagasság acélrugózással (DIN) | 185 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 170 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 209 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 17,9 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 23,6 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 19,6 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 25,3 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 15,3 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 17,4 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 300 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 325 mm |
Fontos megjegyzés
Kérjük vegye fel a kapcsolatot a márkakereskedéssel az autó gyártói megfelelőségével kapcsolatban