Porsche Cayenne S
- Külső szín
- Kromit Fekete Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Automatikus
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 349 kW / 474 hp
- 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal
- 4,7 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 12,6 l/100 km
Belső tér fekete sima felületű bőr
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon, kormánykarima, kormány légzsák modul, műszerfal felső és alsó része, kesztyűtartó fedél. Az első ülések háttámlájának hátsó része szintetikus bőr.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alap felszereltség
Felszereltség "S"
Külső
Küszöbborítások
Lökhárító alsó rész
Panoráma tetőrendszer törlése
Sebességváltó/Alváz
90 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Üzemanyagbetöltő nyílás borítás
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Aktív parkolóasszisztens
Aktív szenes pollen szűrő
Nemdohányzó csomag
Vészhívás rendszer eCall
Sávtartó asszisztens
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 8 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 86,0 mm |
| Löket | 86,0 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 349 kW / 474 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszámon | 6 000 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 600 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 2 000 - 5 000 r/min |
| Maximális motorfordulatszám | 6 800 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 87,0 kW/l / 118,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 273 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 5,0 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,7 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 11,4 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,1 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 18,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 18,3 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 3,3 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 697 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,3 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 211 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 160 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 235 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 930 kg |
| Maximális terhelés | 770 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 698 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 708 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 772 l |
| Max. hasmagasság acélrugózással | 210 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 193 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 238 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 25,3 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 22,1 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,3 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 21,0 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 18,8 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 17,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 21,2 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 500 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 475 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 530 mm |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 287 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 12,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 22,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 11,2 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 71 dB |
| Álló jármű zajszintje | 88 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |