Porsche Cayenne S
- Külső szín
- Sarkvidéki Szürke
- Belső tér szín
- kilométer
- 10 km
- Első forgalombahelyezés
- 02/2026.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Automatikus
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 349 kW / 474 hp
- 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal
- 4,7 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 12,7 l/100 km
Belső tér fekete sima felületű bőr
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon, kormánykarima, kormány légzsák modul, műszerfal felső és alsó része, kesztyűtartó fedél. Az első ülések háttámlájának hátsó része szintetikus bőr.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alap felszereltség
Felszereltség "S"
Külső
Küszöbborítások
Lökhárító alsó rész
Panoráma tetőrendszer törlése
Sebességváltó/Alváz
90 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Üzemanyagbetöltő nyílás borítás
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Aktív parkolóasszisztens
Nemdohányzó csomag
Vészhívás rendszer eCall
Aktív szenes pollen szűrő
Sávtartó asszisztens
Garancia
A garanciáról nincs információnk. Kérjük, érdeklődjön a kereskedőnél.
Állapot és előzmények
Állapot Használtautó (bemutató autó) A tesztjárművek kiállítások vagy tesztvezetés céljából kerülnek használatra. Ennek következtében szállításkor a futásteljesítmény eltérhet. Ez változó kilométereket eredményezhet a szállítás során. |
kilométer 10 km Változó futásteljesítmény – a jármű még használatban van |
Első forgalombahelyezés 02/2026. |
Előző tulajdonosok 1 (Porsche Center Budapest) |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 8 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 86,0 mm |
| Löket | 86,0 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 349 kW / 474 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszámon | 6 000 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 600 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 2 000 - 5 000 r/min |
| Maximális motorfordulatszám | 6 800 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 87,0 kW/l / 118,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 273 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 5,0 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,7 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 11,4 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,1 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 18,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 18,3 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 3,3 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 697 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,3 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 211 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 160 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 235 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 930 kg |
| Maximális terhelés | 770 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 698 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 708 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 772 l |
| Max. hasmagasság acélrugózással | 210 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 193 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 238 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 25,3 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 22,1 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,3 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 21,0 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 18,8 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 17,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 21,2 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 500 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 475 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 530 mm |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 288 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 12,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 22,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 12,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 11,3 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 71 dB |
| Álló jármű zajszintje | 88 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |