Porsche Cayenne
- Külső szín
- Sarkvidéki Szürke
- Belső tér szín
- kilométer
- 10 km
- Első forgalombahelyezés
- 05/2026.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Porsche által jóváhagyott garancia
- 12 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Automatikus
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 260 kW / 353 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 6,0 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 10,9 l/100 km
Részben bőr belső tér Fekete
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, kormánykarima.
Dombornyomott bőrrel: ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
'base' felszereltség
Külső
Küszöbborítások
Tetősín nélkül
Lökhárító alsó rész
Gyalogosvédelem
Aluminium tető
Sebességváltó/Alváz
75 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Sport Chrono stopperóra számlap és Iránytű számlap nélkül
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Pedálok és lábtámasz fekete
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Mode3 töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Aktív szenes pollen szűrő
Nemdohányzó csomag
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Porsche által jóváhagyott garancia
12 hónapok

Porsche Assistance
12 hónapok
Mobilitás és biztonság igény szerint. A nap 24 órájában. Az év 365 napján. Gyors segítség - bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá.
Állapot és előzmények
Állapot Porsche által hivatalosan elismert használtautó (bemutató autó) Jármű tanúsított minőséggel, teljes történettel és eredeti alkatrészekkel. A tesztjárművek kiállítások vagy tesztvezetés céljából kerülnek használatra. Ez változó kilométereket eredményezhet a szállítás során. |
kilométer 10 km Változó futásteljesítmény – a jármű még használatban van |
Első forgalombahelyezés 05/2026. |
Előző tulajdonosok 1 (Porsche Center Budapest) |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 84,5 mm |
| Löket | 89,0 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 260 kW / 353 hp |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 500 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 87,0 kW/l / 118,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 248 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 6,0 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 5,7 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 13,9 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 13,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 24,0 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 23,7 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 4,0 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 997 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 698 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 698 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 679 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 654 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 669 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 694 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 725 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,3 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 122 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 055 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 130 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 835 kg |
| Maximális terhelés | 780 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 698 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 708 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 772 l |
| Első túlnyúlás | 1 013 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 022 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 212 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 193 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 183 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 208 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 238 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 25,2 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 22,1 ° |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 25,4 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 22,3 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,9 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 21,0 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 27,4 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 24,3 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 18,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 18,9 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 17,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 16,4 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 18,6 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 21,2 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 500 mm |
| Maximális gázlómélység acélrugózással (PASM DIN) | 500 mm |
| Max. gázlómélység (acélrugózás) | 500 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 475 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 500 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 530 mm |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 246 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 15,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 10,6 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 69 dB |
| Álló jármű zajszintje | 81 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |