Porsche Cayenne GTS
- Külső szín
- Sarkvidéki Szürke
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Automatikus
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 368 kW / 500 hp
- 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal
- 4,4 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 12,4 l/100 km
GTS belső tér csomag Kármin vörös színben
Tartalma megegyezik a Race-Tex belső tér kiegészítő bőr elemekkel fekete színben.
Kármin vörös színben: ’GTS’ logó az első fejtámlákon, biztonsági övek elöl és a hátsó külső üléseken. Dekorvarrással: ülések elöl és a hátul kívül, első középkonzol kartámasza, műszerfal felső része, ajtópanel kartámasza elöl és hátul. ’PORSCHE’ logó és dekorvarrás a szőnyegeken Kármin vörös színben.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
'S' felszereltség
GTS felszereltség
Külső
Lökhárító alsó rész
Gyalogosvédelem
Aluminium tető
Tetősín nélkül
Sebességváltó/Alváz
90 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Nyári abroncsok 21" felnihez
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Sport Chrono stopperóra számlap és Iránytű számlap nélkül
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Mode3 töltőkábel nélkül
PHEV töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Aktív szenes pollen szűrő
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 8 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 86,0 mm |
| Löket | 86,0 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 368 kW / 500 hp |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 660 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 800 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 92,0 kW/l / 125,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 275 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 4,7 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,4 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 10,6 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 10,3 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 17,0 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 16,7 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 3,1 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 2,9 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 997 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 674 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 674 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 659 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 666 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 689 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 719 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 11,5 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 10,7 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 248 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 190 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 265 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 890 kg |
| Maximális terhelés | 700 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 656 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 708 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 772 l |
| Első túlnyúlás | 1 013 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 022 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 189 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 181 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 204 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 234 mm |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,3 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 20,9 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 26,6 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 24,2 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 16,8 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 16,0 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 18,1 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 20,7 ° |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 471 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 496 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 525 mm |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 282 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 20,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 11,0 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 70 dB |
| Álló jármű zajszintje | 87 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |
