Porsche Cayenne Electric
- Külső szín
- Monteverde Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Porsche HV akkumulátor garancia
- 8 év vagy legfeljebb 160 000 km
- Motor
- Elektromos
- Kombinált hatótávolság (WLTP)
- 628 km
- Akkumulátor energia tartalma (bruttó)
- 113,0 kWh
- Töltési idő egyenárammal (DC) maximális töltési teljesítmény mellett (10–80%)
- 16,00 min
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Overboost teljesítmény Launch Control funkcióval, akár
- 325 kW / 442 hp
Bőr belső sima felületű bőrrel fekete színben
Bőrbevonat sima felülettel, fekete belső színben:
- Első és hátsó ülések középső panelei
- Elülső és hátsó ülés oldaltámaszok belül
- Fejtámla középső panelek és oldalak elöl és hátul
- Kormánykerék-perem
- Kormánykerék légzsákmodul
- Műszerfal felső és alsó része
- Az ajtópanelek fő részei, beleértve a kartámaszt és az első és hátsó ajtókilincseket
- Középkonzol kartámasz elöl
- Középkonzol felső oldalsó panelek
Megjegyzés: Az első ülések háttámlái műbőrből készültek. Csak Comfort ülésekkel (14 irányban állítható, elektromos) vagy Adaptív Sportülésekkel (18 irányban állítható, elektromos) együtt
E-teljesítmény
Tartomány
628kmTöltési idő
16,00minA töltőállomásonTöltési idő
11,0hOtthonStandard akkumulátor 8 év garanciával
A nagy kapacitású akkumulátor nagy hatótávolságot biztosít. Az optimalizált akkumulátor-kezelő rendszer védi az alkatrészeket és meghosszabbítja élettartamukat.

Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
E-Mobility
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Külső
Gyalogosvédelem
Aluminium tető
Sebességváltó/Alváz
Elektromos meghajtás 1 állandó mágneses szinkron motorral ez első és a hátsó tengelyen
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
3-pontos automata biztonsági övek
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
E-Mobility
On-Board AC-töltő 11 kW
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Nemdohányzó csomag
Alkoholszonda előkészítés
Warndreieck
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Porsche HV akkumulátor garancia
8 év vagy legfeljebb 160 000 km
A nagyfeszültségű akkumulátorra vonatkozó garanciája, beleértve a 3 évig (vagy 60 000 km-ig) legalább 80%-os kapacitást és a garancia végéig 70%-os kapacitást.
Technikai adatok
Motor
| Maximális teljesítmény | 300 kW / 408 hp |
| Overboost teljesítmény Launch Control funkcióval, akár | 325 kW / 442 hp |
| 30 perces teljesítmény | 166 kW / 226 hp |
| Max. nyomaték Launch Control-lal akár | 835 Nm |
Teljesítmény
| Végsebesség | 230 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h Launch Control funkcióval | 4,8 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Launch Control funkcióval | 11,3 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Launch Control funkcióval | 18,4 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h indításvezérléssel | 3,0 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 985 mm |
| Teljes szélesség | 1 980 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 999 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 199 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 674 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 644 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 659 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 694 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 729 mm |
| Tengelytáv | 3 023 mm |
| Fordulási kör átmérője | 11,6 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 10,7 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 542 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 525 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 600 kg |
| Megengedett össztömeg | 3 170 kg |
| Maximális terhelés | 645 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 000 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 120 kg |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 90 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 588 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 781 l |
| Első túlnyúlás | 955 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 007 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 190 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 175 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 210 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 245 mm |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 14,9 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 18,7 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 25,0 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 22,7 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 14,6 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 13,4 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 16,1 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 18,8 ° |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 500 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 520 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 555 mm |
Hatótáv
| Kombinált hatótávolság (WLTP) | 628 km |
| Hatótávolság városban (WLTP) | 777 km |
| 10 perc alatt feltöltött hatótávolság maximális töltési teljesítmény mellett (WLTP) | 325 km |
Akkumulátor kapacitás és töltés
| Akkumulátor energia tartalma (bruttó) | 113,0 kWh |
| Max. töltési teljesítmény (DC) | 390,0 kW |
| Töltési idő váltakozó árammal (AC) 11 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 11,0 h |
| Váltakozó áram (AC) töltési idő 22 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 5,8 h |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 400 A-nál (0-tól 100%-ig) | 18,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 120 kW-os teljesítmény mellett (500 V, 250 A, 10–80 %) | 52,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) 150 kW teljesítmény mellett (10–80%) | 26,00 min |
| Töltési idő egyenárammal (DC) maximális töltési teljesítmény mellett (10–80%) | 16,00 min |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 0 g/km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 20,1 kWh/100 km |
| Városi elektromos fogyasztás (WLTP) | 16,2 kWh/100 km |
| Városi villamosenergia-fogyasztás (WLTP) | 15,7 kWh/100 km |
| Villamosenergia-fogyasztás külvárosi (WLTP) | 16,5 kWh/100 km |
| Elektromos fogyasztás városon kívül (WLTP) | 18,5 kWh/100 km |
| Elektromos fogyasztás autópályán (WLTP) | 25,4 kWh/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 66 dB |