Porsche Cayenne E-Hybrid
- Külső szín
- Kvarcit Szürke Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP)
- 80 km
- Akkumulátor energia tartalma (bruttó)
- 25,9 kWh
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 346 kW / 470 hp
- Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP)
- 4,3 l/100 km
Belső tér fekete sima felületű bőr
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon, kormánykarima, kormány légzsák modul, műszerfal felső és alsó része, kesztyűtartó fedél. Az első ülések háttámlájának hátsó része szintetikus bőr.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
'base' felszereltség
Külső
Küszöbborítások
Tetősín nélkül
Lökhárító alsó rész
Aluminium tető
Sebességváltó/Alváz
70 literes üzemanyagtartály
Inditóakkumulátor
Standard felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Pedálok és lábtámasz fekete
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Electric Sound
On-Board AC-töltő 11 kW
Üzemanyagbetöltő nyílás/Töltő borítás
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Nemdohányzó csomag
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Aktív szenes pollen szűrő
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 84,5 mm |
| Löket | 89,0 mm |
| Maximális teljesítmény együttesen | 346 kW / 470 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 224 kW / 304 hp |
| Maximális teljesítmény elektromos motor | 130 kW / 176 hp |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 650 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motorral | 420 Nm |
| Maximális nyomaték elektromos motor | 460 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 75,0 kW/l / 102,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 254 km/h |
| Teljesen elektromos végsebesség | 135 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 4,9 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,9 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 11,3 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,3 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 18,2 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 18,2 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 3,1 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 3,1 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 997 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 696 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 696 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 676 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 651 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 666 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 691 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 721 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,3 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 426 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 425 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 500 kg |
| Megengedett össztömeg | 3 125 kg |
| Maximális terhelés | 700 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 545 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 563 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 627 l |
| Első túlnyúlás | 1 013 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 022 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 208 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 188 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 178 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 203 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 233 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 25,6 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 21,9 ° |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 25,6 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 21,9 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,7 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 20,6 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 27,2 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 23,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 18,7 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 18,7 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 16,9 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 16,0 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 18,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 20,9 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 250 mm |
| Maximális gázlómélység acélrugózással (PASM DIN) | 250 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 225 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 250 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 280 mm |
Hatótáv
| Elektromos hatótávolság városban (WLTP) | 81 km |
| Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP) | 80 km |
| Elektromos hatótávolság városban (EAER, WLTP) | 87 km |
Akkumulátor kapacitás és töltés
| Akkumulátor energia tartalma (bruttó) | 25,9 kWh |
| Töltési idő váltakozó árammal (AC) 11 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 2,7 h |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| CO₂-kibocsátás súlyozott kombinált (WLTP) | 97 g/km |
| CO₂-kibocsátás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 233 g/km |
| Elektromos fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 19,5 kWh/100 km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 30,7 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos kombinált energiafogyasztás (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 27,9 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 28,7 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás külvárosi (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás városon kívül (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás autópályán (WLTP) | 35,6 kWh/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 4,3 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás díjcsökkentő kombinált (WLTP) | 0,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városi körülmények között (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral autópályán (WLTP) | 10,8 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 68 dB |
| Álló jármű zajszintje | 85 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |